320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Unenäod\'

    Täna nägin unes midagi eriliselt võigast, nimelt hakkasin surema. Päris mina ise ma justkui seal ei olnud, nagu mingi tegelane filmist. Aga igatahes kuulsin enda kõrval kedagi ütlemas, et tal pole enam mingit lootust. Ja siis vajusin toolile ja hakkasin oksendama... ja ärkasin.
    Ilmselt oli mind (või siis seda filmitegelast) mürgitatud. Jube tunne oli pärast ja eriti ruttu uuesti magama jääda küll ei tahtnud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Unenäod\'

      Keegi enam und ei näegi?
      Mina näen. Täna öösel juhtus selline ilmuskumata lugu, et mina tahtsin osa võtta Tartu Suusamaratonist. Ma justkui pidin seda tegema - miks, ei mäleta enam. Igatahes ma võtsin sihikule 5km distantsi. Selle läbimise eest pidi mingi vimpli või märgi auhinnaks saama. Kujutlesin unes kui õudne see olla võib. Sest ma pole ju paar aastakümmet suuskadel olnud ja ei saaks ühestki mäest üles. Aga minema pidi.
      Koitis maratonipäev. Stardipaigas oli rahvast murdu, kõigil numbrilipikud küljes. Aga lapsed mängisid liivas ja stardipaik oli mere ääres! Pealegi oli väljas üle 20 kraadi sooja. Pagana imelik lugu. Siinkohal unenägu õnneks (või kahjuks) lõppes.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Unenäod\'

        ma nägin ka just täna öösel kummalisevõitu und. nimelt tulid ehitajad mulle küproki panema, ning üks vend läks mingil müstilisel kombel maja väljast mõõdulindiga mõõtma. maja taga oli üks väga selge veega ja sügav tiik (mida seal tegelikult ei ole). loomulikult kukkus tüüp sinna sisse ja vajus põhja nagu kirves. teine mees sai mõõdulindist kinni ja üritas teda mõõdulindi pidurit vabastades üles kerida. noh, nii, et see mõõdulindi vedru pidi mehe välja tõmbama. mõõdulint oli 5m pikk ja parketitootja Karelia logoga (see on mul olemas. päris hea). Nii umbes 3 meetrit keris kenast aga siis jäi nagu kännu taha. Uppuski mees ära. Teine mees teatas seepeale, et tema üksi küproki ei pane, pealegi oli akutrell teise mehe vööl. istuski oma sierrasse ja sõitis ära.


        ps. ega te keegi mõnda head küproki panijat ei tea?
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Unenäod\'

          Algselt postitas rohelineKonn

          ps. ega te keegi mõnda head küproki panijat ei tea?
          soovitavalt sierraga..

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Unenäod\'

            Algselt postitas eston#21


            Algselt postitas rohelineKonn

            ps. ega te keegi mõnda head küproki panijat ei tea?
            soovitavalt sierraga..
            ..ja akutrelliga...
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Unenäod\'

              Algselt postitas mcnamara

              Keegi enam und ei näegi?
              kusjuures ongi. vapsee enam ei näe...

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Unenäod\'

                Kui ma nüüd ei eksi, siis kuskilt lugesin, et igaüks näeb igal ööl unenägusid. Asi lihtsalt selles, et ärgates tavaliselt ei mäletata neid. Huvitav oleks teada, kuidas osad niivõrd detailiderohkelt (mõõdulindi logo ) asju näevad, samas kui minul isiklikult ainult 1-2 korda aastas midagi hägust koidab.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Unenäod\'

                  ma näen viimasel ajal tööasju unes - ja need kipuvad kõik koledad uned olema. Tänagi ärkasin, hirmuhigi otsa ees, sest unenäos tegin ühe flaieriga hirmsa näpuka ja kõik olid kole tõredad minu peale.
                  Teine asi, mida ma näen, on mingite võõraste autodega ringipaarutamine, mis enamasti lõppeb avariiga, sest ma ei lihtsalt ei mõista sõita. Oma autoga pole samas unes kunagi sõitnud. Huvitav on see, et algseks sündmuspaigaks on väga sageli minu maamaja ja selle ümbrus, mis siis mingil hetkel tundmatuks kohaks moondub - majake peterburi maantee ääres muutub mingiks villaks, kanjon ja käänulised mägiteed ümberringi nt.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Unenäod\'

                    näen juba viimasel ajal 2 korda kõigehullemat und mis võimalik näha, vähemalt nii väidab unenägude seletuse raamat, näen siis pommitamist.Kui sellist und näed, siis see tähendab seda, et su mõttemaailma ähvardab oht

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Unenäod\'

                      eh eh minagi ju nägin täna täitsa und- KOhilas lendas õhku mingi suur abihoone, põhjuseks oli see, et vend tõmbas gaasiballoonilt splindi küljest ja litakas käiski ära, helistasin veel 112-te ning siis ärkasin...

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Unenäod\'

                        Niisiis, kui juba autodest rääkida, siis oli viimases unenäos selline lugu, et sõitsin miskile peole Mercedes CLK500-ga (see, millel on 5 l-ne mootor ja automaatkäigukast; ei, ma pole autopede). See polnud minu oma, muuseas. Parkimisplatsil panen siis autot seisma ja mingi naisterahvas riivab minu autot tagant. No peatan kinni, võtan käigu välja, lähen vaatama - ongi kriimustus. A mis siis juhtub... Auto hakkab sileda maa peal ise veerema, tagurdab osavalt kahe auto vahelt läbi ja tundub, et kõik on korras, et jääb seisma, aga ei! Teeb hoopis vägeva pöörde ning hüppab läbi mingi dzhiibi tagaklaasi.

                        Kardan, et unenägude seletajale pakuksin teaduslikku huvi.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Unenäod\'

                          Sain täna unenäos jälile, kuidas naised orgasmi saavad.


                          A ma parem sellest lähemalt ei räägiks...
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Unenäod\'

                            parim uni mis olla saab?

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Unenäod\'

                              Markko Märtin juhtis peugeotiga Monte Carlo rallit ja Kalev Kruus seitsmestes uudistes oli hulluks minemas, sest ta arvas, et nüüd on märtinim MM kokkuvõttes väga head kulla võitmis võimalused. Kuid siis tegi Märtin avarii ja liidriks läks Loeb. Kalev kruus ütles, et nüüd Märtinil üldkikkuvõttes kulla lootused läinud! Mina teleka taga ei saand asjast aru, sest tegemist ju esimese ralliga alles..aga Kalev ei jätnud jonni. Hetk hiljem oli märtin juba 3 kohal Loebist maas 5 sekundit ja kalev kruus seitsmestes uudistes ütles, et Markko Märtin on teinud hämmastava kambäki.

                              siis häiris mind miski ja ma ärkasin.

                              Mis märtinist edasi, seda ei oska keegi öelda ja kes teisel kohal oli, seda ei näinud.

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Unenäod\'

                                aa ma nägin 1kord unes, et mu bandi bassimehe ema varastati ära. sõber oli väga õnnetu ning siis otsustasime hakata õlut jooma...
                                järsku tuli uus teade, et kuulus indie bänd pia fraus on ära varastatud.
                                otsustasime kohe minna neid otsima.
                                jõudsime kuhugi suurde hoonesse, kus oli palju rahvast ja kõik mängisid playstationidega.
                                me läksime edasi uude ruumi ja nägime, et the clash esineb, kusjuures ainult 1 inimene vaatas neid, neil oli ka kitarrist puudu ning ma pakkusin ennast. ma mängisin väga kohutavalt ning nad ei tahtnud et ma enam mängiksin.(suhtlesin the clashiga eesti keeles)
                                peale seda otsustasime tartusse minna, aga meie autoga sõber ei tahtnud meid viia.
                                siis me varastasime võtmed ja sõitsime sõbra valge cadillaciga minema, kuna olime parasjagu kohtla järve pargis millegipärast oli see suht raske...

                                rohkem ei mäleta...
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X