320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    .. umbes tund tagasi seisis Jermain Defoe mu koduõuel, vestles vaheldumisi eesti, soome ja inglise keeles ühe mööbliosakonna tüübiga ning mainis, et eesti keel on väga sarnane natsi-saksa keelega.

    Kommentaar


      ma jõin koos paul mcgrath'ga.

      Kommentaar


        Lisaks Defoele, oskab Avril ka eesti keelt.

        Kommentaar


          Mina nägin aastalõputurniiri unes, aga see toimus suures hallis, kus oli ikka mitme kordne tribüün ja väljak oli ikka meeldivalt suurem. Võimas tunne oli, kuid millegi pärast ma jooksin seal ringi sattudes mitu korda ise väljakule mängijatele jalgu ja oma fännigruppi ei leidnud kusagilt ning vahepeal jäin tribüünidele magama
          Citius! Altius! Fortius!

          Kommentaar


            Täna öösel nägin unes, kuidas Kristen Viikmäe lööb Eesti Koondise eest värava, vist oli Slovakkia vastu. Viikmäe nägi välja nagu surfar - pikemad blondid juuksed ja pruun jume peal. Imelik, sest ma pole ammu end täis joonud.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Täna öösel nägin unes, kuidas Kristen Viikmäe lööb Eesti Koondise eest värava, vist oli Slovakkia vastu. Viikmäe nägi välja nagu surfar - pikemad blondid juuksed ja pruun jume peal. Imelik, sest ma pole ammu end täis joonud.
              sa olid purjus vää?

              Kommentaar


                räigelt, evu magas jälle maha
                slimm.ee

                Kommentaar


                  okei, ootame selle suve foorumi kokkutuleku ära siis joome koos ja ma näen oma silmaga seda pulli.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Evu Vaata postitust
                    okei, ootame selle suve foorumi kokkutuleku ära siis joome koos ja ma näen oma silmaga seda pulli.
                    millal see kokkutulek on? Kui enne 30dat juunit on, siis tuleks isegi...

                    Kommentaar


                      nägin, et olin Andrus Värnik ja võitsin rattamaratoni.

                      Kommentaar


                        Mängisime jalkat endiste trennikaaslastega. Mul oli pall ja üks väga kena naisolevus üritas mind peale võtta. Tõmbas seljatagant nii särgist kui pükstest.Vist isegi hoidis ümber kinni. Ma üritasin ikka edasi minna, aga tema konstantselt küljes. Ütlesin et kui ta lahti ei lase siis hakkan näppima.Ta ei lasknud lahti...

                        Kommentaar


                          teist ööd järjest näen mingit inimesepiinajast kahtlast eite unes. täna öösel ta näiteks põletas mu kätt välgumihkliga ja pani mulle lõuga eile öösel tegi ta ka midagi, seda kahjuks enam ei mäleta. a suht diip eit on ikka ootan juba huviga, mis ta täna öösel korda saadab
                          FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Mängisime jalkat endiste trennikaaslastega. Mul oli pall ja üks väga kena naisolevus üritas mind peale võtta. Tõmbas seljatagant nii särgist kui pükstest.Vist isegi hoidis ümber kinni. Ma üritasin ikka edasi minna, aga tema konstantselt küljes. Ütlesin et kui ta lahti ei lase siis hakkan näppima.Ta ei lasknud lahti...
                            mhmh. tuleb tuttav ette. ma nägin ka taolisi unenägusid nii ca 13-aastaselt. ärgates oli eriline tunne. mõnus, onju?
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas billy t Vaata postitust
                              mhmh. tuleb tuttav ette. ma nägin ka taolisi unenägusid nii ca 13-aastaselt. ärgates oli eriline tunne. mõnus, onju?
                              Kena naisolevas üritas ka sind peale võtta? Sikutas ja hoidis ümbert kinni vist isegi? Aga jah, eks 13-selt on just paras aeg mitmetes asjades selgusele jõuda...
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                Kena naisolevas üritas ka sind peale võtta? Sikutas ja hoidis ümbert kinni vist isegi? Aga jah, eks 13-selt on just paras aeg mitmetes asjades selgusele jõuda...
                                jaa, jyrka, ma olin seksuaalselt üliarenenud laps. millal siis sina selgusele mõtled jõuda? kaua sa neid arsenali-poisse veel unes näed? vanust juba nagu on ..
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X