320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Close enough õige teema, aga mis keiss kütusehindadega on? Pidid julmalt tõusma, aga mingi päev oli lausa 0.919 eurot liiter! Hetkel muidugi selline nagu eeldati.
    Kas kütus mitte nädalavahetustel odavam pole?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Aeg hakata omale autot vaatama. Olen otsinud ka abi auto24.ee foorumist, aga küsin huvipärast ka siit üle, kuna siin tuttavad nimed ja näod.

      Soovin osta autot. Ei taha maksta üle 10k. Tingimused, mille vahel vaja võimalikult hea kompromiss otsida:
      * Sportlik, nobe ja isikupärane (~140kw)
      * Pigem pisem luukpära, kõne alla tulevad ka mõned sedaanid (ja kupeed)
      * Ei tohiks olla vanem kui 10 aastat, mida uuem, seda parem (nt 2008-2011 a)
      * Mõistlik üleval pidada (mõistlik kütusekulu ja mitte liiga kallid jupid)

      Ilmselt ei hakka ma antud masinat Eestist ostma vaid ilmselt tooksin Lääne-Euroopast (Saksamaalt). Küll aga tahaks teha enne selgeks, mida ma täpselt otsin ja vajan. Tõenäoliselt sõidan masinaga igapäevaselt linnas lühikesi otsi nii Tallinnas, Tartus kui ka Pärnus, kuid oma 400-500km tuleks nädalas ka sõitu maanteel antud linnade vahel.

      Hetkel mulle tundub, et kõige paremini kvalifitseeruvad mu nõuetele järgmised masinad:
      1. Civic Type-R - näiteks http://www.auto24.ee/used/2232969
      2. Impreza - näiteks http://www.auto24.ee/used/2084455
      3. Golf GTI - näiteks http://www.auto24.ee/used/2202276

      Variandid, mida olen ka kaalunud ja mõelnud, kuid hetkel pigem välistanud:
      3. seeria BMW ja Audi A seeria tundub mulle pisut igav ja buumeritel on ka see va rullnoka maine, mis mulle väga ei istu. Audi S seeria on ilmselt hinnaklassist väljas. Ford Mustang on väga seksikas, aga rüüpab liiga palju kütet. Focus RS, Megane RS, Octavia RS ei tundu kiftimad kui Type R või Golf GTI. Lexus IS ei ole ilmtingimata välistatud. Celica, MR2, Eclipse on ilmselt pisut liiga vanad ja väsinud. Mazda RX8 ja 3 MPS kohta ei oska seisukohta võtta. Saab tundub perspektiivitu.

      Kiitke, laidke, andke nõu!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

        * Mõistlik üleval pidada (mõistlik kütusekulu ja mitte liiga kallid jupid)

        1. Civic Type-R
        2. Impreza
        3. Golf GTI
        Mõistlikkuse piir on su jaoks päris kõrgel ilmselt
        Once a Gooner, always a Gooner

        Kommentaar


          Algselt postitas mongol Vaata postitust
          Mõistlikkuse piir on su jaoks päris kõrgel ilmselt
          No, Civic Type-R ja Golf GTI ei tohiks küll nüüd erilised kütusejoodikud olla. Jupid ei tohiks samuti kõige kirvemate killast olla.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            civic natukene inetu ei ole vä?

            Kommentaar


              Mine tee proovisõit ja võta see mis kõige rohkem meeldib. Kütust võtavad nad kõik ja remontima pead ka. Sinu soovitud Golf oli viimases TM-is ja saad sealt pikemalt lugeda murede rõõmude kohta. Mul tekkis hoopis see küsimus ,et kas sellise hinnaklassi autot on mõistlik üldse saksamaalt tooma hakata? Kiire otsing andis, et nt taibid on saksas samas hinnas kui mitte kallimad kui meil.

              Kommentaar


                vb saksas lihtsalt suurem valik
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  civic natukene inetu ei ole vä?
                  Civicu välimus mulle meeldib. Küll aga sai natukene häirivaks Top Geari review, mis väga julgustav kahjuks polnud.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kõik need top 3 autod on sellised, mille ostjad kasutavad neid suhteliselt sihtotstarbeliselt ja sealt ei leia sa pastori autot, kes iga pühapäev missale sõitis vms. Ja ülalpidamiskulud pole ainult mitte kütusekulus vaid selles, et sa jäädki juppe vahetama ja jupid ei ole odavad. Samamoodi on need ikkagi väga jäigad masinad ja igapäevaliiklemiseks vähemalt minu jaoks ikka liiga äkilised.
                    Niiet ma igatahes võtaks kindlasti mingi sellise masina, mis on lihtsalt hea mootoriga, aga muidu mõeldud tavakasutamiseks. Näiteks Lexus IS, need ei lagune üldse võrreldes nende kuumpäradega ja on suhteliselt ökod. Saksa analoogid on märksa keerulisema ehitusega ja lagunevad tihedamalt.

                    Kommentaar


                      Mõistliku küttekulu ei maksa neilt oodata, läheb muude kriteeriumidega nagu vastuollu Kõigil on üle 140 KW ja bensiinimootor, kirjutagu tehaseandmed ja müüja andmetesse mida tahes, need masinad on oma ökonoomsete vendade vihased variandid ja mõeldud lustlikumaks kasutamiseks.
                      Selle raha eest võiks vaadata ka VW Scirocco poole.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Elatakse ainult üks kord. Osta selline, mis meeldib välimuselt ja kasutusomadustelt. Proovi hoolega ja kurat kui tahad paugupilli siis võta paugupill. Omast kogemusest tean, et mõistlikud valikud alati ei toida. Ma üritasin viimase autoostuga mõistlik olla ja selle asemel, et vaadata kiiret universaali võtsin mõistliku ja ökodiisliga variandi ( 2004 vectra). Tulemus oli see, et esiteks sain vastu pükse ja auto oli rohkem remondis kui teel. teiseks kui oli teel oli sellega masendavalt igav ja õõtsus sõita - vedru liiga pehme, mootor liiga nõrk. Ptui. Isegi siis kui korras oli peksin peaga vastu seina, et miks ma midagi ei võtnud, mis sõidumõnu ka pakub. Nüüd on Vectrast lahti saadud ja tänu sellega saadud finantslitakale esimese põlve vana 98 da aasta volvo v70 ja isegi see traktor pakub oma korraliku bensiinimootoriga ja pisutki jäigema vedruga hoopis rohkem rõõmu kurat.
                        teema on ses mõttes lihtne - kui sulle autoga sõitmine pole ainult variant punktist a punkti b saamiseks ja sa sõitmisest ka mõnu tunned ( ma näiteks puhkan ja lõõgastun roolis kõige paremini) siis võta julgelt selline, mis sulle sõidumõnu ja rõõmu ka pakub. Ja tõesti proovi kõik variandid läbi ka. Ma isiklikult soovitaks natuke suuremaid autosid - Eesti sittades teeoludes istuvad paremini teel eriti lörtsistes, lobjakates teeoludes. Aga see on ka suuresti maitse asi. PS - ära Saabe välista - neile varuosi tehakse ilusti ja on toimivad foorumid, klubid ja töökojad. PPS - ka vanadel autodel on oma võlud - muhedad suured mootorid, millest kõik pole ülearu janused, vähem elektroonikat ja sageli tänu sellele rohkem töökindlust. Aga kui rahakott lubab ja isu uuema järgi, siis muidugi miks mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Mõistliku küttekulu ei maksa neilt oodata, läheb muude kriteeriumidega nagu vastuollu Kõigil on üle 140 KW ja bensiinimootor, kirjutagu tehaseandmed ja müüja andmetesse mida tahes, need masinad on oma ökonoomsete vendade vihased variandid ja mõeldud lustlikumaks kasutamiseks.
                          Selle raha eest võiks vaadata ka VW Scirocco poole.
                          Mõistlik kütusekulu on suhteline - mina pean mõistlikuks 10 maanteel ja 14-16 linnas näiteks. Praegune volvo tundub oma 8ga maanteel päris öko- Samas mina muidugi sõidan enamasti maanteel. Antud juhul kui Tofoa otsib peamiselt linnas sõitmiseks, siis peaks seda aspekti ehk vaatama jah.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kiitke, laidke, andke nõu!
                            Ise sarnase valiku ees. Olen ka uurinud igatpidi, hetkel olen niikaugele jõudnud, et kaldun VAG grupi 2.0 TFSI mootori poole (sama, mis su viimasel Golfil. Valitud ka mitmete ekspertide poolt parimaks mootoriks Euroopas. Vastupidav ja piisavalt särtsakas, ainsaks miinuseks on üsna suur õlikulu. Antud mootor on veel näiteks valikus A3, A4 kere peal ja veel mõnelgi Volkswageni mudelil. Tõenäoliselt kaldun A4 poole. Minu jaoks täpselt paras balanss sellise sportlikkuse ja viisakuse vahel. Eestis on neid muidugi suhteliselt vähe, hetkel kõige tõenäolisem, et toon Rootsist, tundusid justkui viisakamad kui Eestis pakutavad, samas hinnaklass sama.

                            BMW välistasin samal põhjusel, mis sina ja Impreza kallite hoolduskulude pärast. Volkswagenil/Audil Eestis ikka märgatavalt rohkem hoolduskohti ka peale esinduse, seega ei ole ka kuigi kallis ülal pidada (senine kogemus). Type-R on ka vahva auto, korra olen saanud proovida vanema kerega mudelit. Samas minu jaoks sakslased on ikka vähe mugavamad igapäevaautoks.

                            Malagar muidugi ütles väga õigesti, et osta see auto, mis meeldib. Mine ja proovi ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Soovin osta autot. Ei taha maksta üle 10k. Tingimused, mille vahel vaja võimalikult hea kompromiss otsida:
                              * Sportlik, nobe ja isikupärane (~140kw)
                              * Pigem pisem luukpära, kõne alla tulevad ka mõned sedaanid (ja kupeed)
                              * Ei tohiks olla vanem kui 10 aastat, mida uuem, seda parem (nt 2008-2011 a)
                              * Mõistlik üleval pidada (mõistlik kütusekulu ja mitte liiga kallid jupid)

                              kuid oma 400-500km tuleks nädalas ka sõitu maanteel antud linnade vahel.

                              Hetkel mulle tundub, et kõige paremini kvalifitseeruvad mu nõuetele järgmised masinad:
                              1. Civic Type-R - näiteks http://www.auto24.ee/used/2232969
                              2. Impreza - näiteks http://www.auto24.ee/used/2084455
                              3. Golf GTI - näiteks http://www.auto24.ee/used/2202276
                              Civic tundub natuke inetu, kuid paar aastat tagasi sain uuema kerega civicuga sõita ja see oli päris mahe. Kui meeldib, tasub proovida ja kulusid hinnata. Impreza on esimesed kaks nädalat äge aga lõpuks väsitab ära. Samuti nelikveoline võib tähendada ka rohkema poolset kulutusi, kui miski peeti hakkab minema. Samas talvel fun. Golf oleks ilmselt mõistlik, aga minu silmis on Golf V välimus juba natuke aegunud ja selle raha eest tahaks midagi "värskemat".
                              Ma seda kw piiri nii suureks ei ajaks. Reaalselt ei ole vahet, kas sul on 140kw või 100kw, loeb suuresti kiirendus 0-50ni ja 80-130ni, ehk siis linnas + maanteel möödasõidud. Ja kuna ikka maanteed ka piisavalt sõidad, võiks vähekene mugavust ka olla.
                              Ja kuna ma viimasel ajal veidi audi usku läinud siis mina kaaluks ikka A3-e ka. Veermik ja sisu pmst sama, nagu Golfil, ainult väljast näeb uuem välja ja ehk hoiab hinda ka paremini. Nt http://www.auto24.ee/used/2234045

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Soovin osta autot. Ei taha maksta üle 10k. Tingimused, mille vahel vaja võimalikult hea kompromiss otsida:
                                * Sportlik, nobe ja isikupärane (~140kw)
                                * Pigem pisem luukpära, kõne alla tulevad ka mõned sedaanid (ja kupeed)
                                * Ei tohiks olla vanem kui 10 aastat, mida uuem, seda parem (nt 2008-2011 a)
                                * Mõistlik üleval pidada (mõistlik kütusekulu ja mitte liiga kallid jupid)

                                kuid oma 400-500km tuleks nädalas ka sõitu maanteel antud linnade vahel.

                                Hetkel mulle tundub, et kõige paremini kvalifitseeruvad mu nõuetele järgmised masinad:
                                1. Civic Type-R - näiteks http://www.auto24.ee/used/2232969
                                2. Impreza - näiteks http://www.auto24.ee/used/2084455
                                3. Golf GTI - näiteks http://www.auto24.ee/used/2202276
                                Civic tundub natuke inetu, kuid paar aastat tagasi sain uuema kerega civicuga sõita ja see oli päris mahe. Kui meeldib, tasub proovida ja kulusid hinnata. Impreza on esimesed kaks nädalat äge aga lõpuks väsitab ära. Samuti nelikveoline võib tähendada ka rohkema poolset kulutusi, kui miski peeti hakkab minema. Samas talvel fun. Golf oleks ilmselt mõistlik, aga minu silmis on Golf V välja nägemine juba natuke aegunud ja selle raha eest tahaks midagi "värskemat".
                                Ma seda kw piiri nii suureks ei ajaks. Reaalselt ei ole vahet, kas sul on 140kw või 100kw, loeb suuresti kiirendus 0-50ni ja 80-130ni, ehk siis linnas + maanteel möödasõidud. Ja kuna ikka maanteed ka piisavalt sõidad, võiks vähekene mugavust ka olla.
                                Ja kuna ma viimasel ajal veidi audi usku läinud siis mina kaaluks ikka A3-e ka. Veermik ja sisu pmst sama, nagu Golfil, ainult väljast näeb uuem välja ja ehk hoiab hinda ka paremini. Nt http://www.auto24.ee/used/2234045
                                Ise sõidan sarnase a3-ga ja igati rahul.

                                Ajaa soovitan ikka 5 ukselise osta, sest aeg on näidanud, et 2-ukseliste järelturu hinnad on madalamad, kui 5ustelistel (juhul kui toodetud on mõlemat).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X