320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsi mingi sõber, kes natukenegi autodest jagab (tal ilmselt krokodillid olemas) ning suure tõenäosusega asi lahendatud. Pole vaja tööriistu ega oskusi. Kui auto vanem ning aku mitu aastat juba vana, siis tasub uue aku peale mõelda (loe: talvel sedavõrd lihtsam).

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Reisilt naastes avastasin, et auto ei lähe käima. Võtit keerates paneel korra süttib ja siis lootusetult kustub. Lisaks ei toimi enam kesklukusüsteem võtmenupust.

      Enne kui ma kõrvalmaja mehhaanikuid tüütan. Kas asi võib olla selles, et aku on lihtsalt tühi? Auto muidu seisnud kuu aega kasutuseta vahepeal.
      110% on asi akus. Kui ta kuu ajase seismise peale tühjaks jookseb, siis võib vaikselt mõelda aku vahetusele. Kui see tööauto ja GPS vms sinna sisse pandud, siis need tarbivad seisva aku energia päris kiirelt ära.

      Kommentaar


        Kõlab nagu võiksid kaaluda ka Avensist.
        Selle puhul tasub vaadata suuremaid diisleid, jaksavad ka käru ja muud lasti vedada. Toyotalik töökindlus ja välimuselt ka selles hinnaklassis täitsa kenad autod.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron
          autofännid, plaanis on soetada auto ning tingimused on järgmised:

          * max. 3000 EUR,
          * igapäevast sõitu on vähe, kuna olen PARGI&SÕIDA andunud kasutaja, küll aga on tarvis nädalalõppudel stuffi vedada vahel (lapsed/majaga seonduvad materjalid jne), siis võiks olla universaal
          * flashy välimus pole oluline, tegu tarbeesemega, aga võiks lumest läbi vedada ikka
          * ülalpidamiskulud võimalikult madalad
          * automaat
          * madal kütusekulu, eelmised autod on kõik suht gas-guzzlerid olnud ja kopp ees et igakord bensukas röögatud summad lähevad ja suht tihti tuleb käia

          Enamasti selles hinnaklassis Passatid, mõned Skodad, Subarud jne. Eks enamasti sõltub konkreetsest isendist, aga millist võiks eelistada ja millele tähelepanu pöörata? Auto24 linke võib samuti kopida siia. Tänan juba ette!
          Passat B5. Teema kinni.
          Subaruid selle hinnaga ära hakka vaatamagi. Skodadest on mõned Octaviad olemas, aga see Skoda ju põhinebki Passatil.
          Passat ise vägagi ökonoomne. Endal oli B5 Passat 1.9 TDI mootoriga, ning keskmine küttekulu tuli 6 ja 6,5 vahele.
          Selle hinnaga oleks saada ka mõni B6, aga B5 palju usaldusväärsem.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Ei lähe küll hinnaklassi, aga hoiatus tulevaseks.

            Ärge 1,0 ja 1,2 mootoriga autosi ostke kui vähegi rohkem sõitmist on. Keegi ei pidavat teadma kaua need vastu peavad ning kuidas käituvad.
            Mul on tööautoks Peugeot 308 universaalkerega. 1,2 bensiin. Õli kallan kuus liiter vähemalt peale. Ja sõidan alla 1000 km. Häda selles, et kui mulle see üle anti, oli auto sõitnud ligi 150 000 km.
            Autol vanust alla nelja aasta ning hindamisel anti väärtuseks 2300 eur (teises kohas pakuti natukene rohkem, aga mitte oluliselt). PM öeldi, et hinna ajaks kõrgemaks ainult mootori kapitaalremont või mootori vahetus. See õli söömine pidavat olema üldlevinud häda nendel väikese kubatuuriga autodel, millel KW kõrgemaks aetud.

            Kuna ma ise autoteemal suht võhik, siis pikalt ei oska kommenteerida, et kas kõik see 100% tõde. Esindusest öeldi küsimuse peale, et kas see on okei - see on nende autode puhul norm ning tootja poolt ette ka öeldud.

            Kommentaar


              Avensis/Passat on tugevad argumendid, asun üle vaatama pakkumisi. tänan!

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Ei lähe küll hinnaklassi, aga hoiatus tulevaseks.

                Ärge 1,0 ja 1,2 mootoriga autosi ostke kui vähegi rohkem sõitmist on. Keegi ei pidavat teadma kaua need vastu peavad ning kuidas käituvad.
                Mul on tööautoks Peugeot 308 universaalkerega. 1,2 bensiin. Õli kallan kuus liiter vähemalt peale. Ja sõidan alla 1000 km. Häda selles, et kui mulle see üle anti, oli auto sõitnud ligi 150 000 km.
                Autol vanust alla nelja aasta ning hindamisel anti väärtuseks 2300 eur (teises kohas pakuti natukene rohkem, aga mitte oluliselt). PM öeldi, et hinna ajaks kõrgemaks ainult mootori kapitaalremont või mootori vahetus. See õli söömine pidavat olema üldlevinud häda nendel väikese kubatuuriga autodel, millel KW kõrgemaks aetud.

                Kuna ma ise autoteemal suht võhik, siis pikalt ei oska kommenteerida, et kas kõik see 100% tõde. Esindusest öeldi küsimuse peale, et kas see on okei - see on nende autode puhul norm ning tootja poolt ette ka öeldud.
                Kõik tõsi.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron
                  autofännid, plaanis on soetada auto ning tingimused on järgmised:

                  * max. 3000 EUR,
                  * igapäevast sõitu on vähe, kuna olen PARGI&SÕIDA andunud kasutaja, küll aga on tarvis nädalalõppudel stuffi vedada vahel (lapsed/majaga seonduvad materjalid jne), siis võiks olla universaal
                  * flashy välimus pole oluline, tegu tarbeesemega, aga võiks lumest läbi vedada ikka
                  * ülalpidamiskulud võimalikult madalad
                  * automaat
                  * madal kütusekulu, eelmised autod on kõik suht gas-guzzlerid olnud ja kopp ees et igakord bensukas röögatud summad lähevad ja suht tihti tuleb käia

                  Enamasti selles hinnaklassis Passatid, mõned Skodad, Subarud jne. Eks enamasti sõltub konkreetsest isendist, aga millist võiks eelistada ja millele tähelepanu pöörata? Auto24 linke võib samuti kopida siia. Tänan juba ette!
                  Unusta saksa autod ära, sellises hinnaklassis soovitan võtta mõne Honda (nt Accord) või Toyota (nt Avensis või ja saad veel rohkelt ja ökolt sõita. Mazdad on ka on, aga sellises hinnaklassis kindlasti roostehunnikud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Mazdad on ka on, aga sellises hinnaklassis kindlasti roostehunnikud.
                    Mazdad juba ammu ei roosta nii nagu vanasti, et sa teaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Unusta saksa autod ära, sellises hinnaklassis soovitan võtta mõne Honda (nt Accord) või Toyota (nt Avensis või ja saad veel rohkelt ja ökolt sõita. Mazdad on ka on, aga sellises hinnaklassis kindlasti roostehunnikud.
                      Miks ära unustada? Üldine seisukord ja remondirohkus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Miks ära unustada? Üldine seisukord ja remondirohkus?
                        Aga miks sa midagi uuemat liisingusse ei võta? Viskad selle 3k sissemakseks ning võtad mingi 2012+ pilli liisingusse. Mina sina oleks siis eelistaks bensiinimootoriga isendit arvestades, et su sõidud on lühikesed ning palju külma mootoriga otsi. Soetushind on odavam, ülalpidamine odavam. Jah, käru vedamine võtab rohkem kütet, kuid see kaalu üle diisli kallimat hooldus/ostuhinda. 3k sissemaksega maksad selle eest ca 100€ kuus + kasko mõnikümmend euri. http://www.auto24.ee/used/2879263 Diisel tasub ennast ära siis kui sõidad palju või kasutad töötegemiseks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Mazdad juba ammu ei roosta nii nagu vanasti, et sa teaks.
                          3000 euri hinnaklassis on pakkuda kas 3 või 6 ja mõlemaga saab roostemured lisavarustuses. Uutel on jah asi parem aga seda ei küsitud.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            3000 euri hinnaklassis on pakkuda kas 3 või 6 ja mõlemaga saab roostemured lisavarustuses. Uutel on jah asi parem aga seda ei küsitud.
                            Mul on esimese generatsiooni M6, 2007a facelift tõsi. Ei ole sinuga nõus, roostemuresid pole. Tegelikult ei ole sellega üldse muresid. Üle kolme aasta juba sõitnud ning olen väga rahul. Ehk Mazda 6 2005+ on juba kere poolest päris hea.

                            Kuna mul enne Mazdat oli Passat b5.5, siis on reaalne võrdlusmoment olemas. Mõlemad autod 2.0 bensiini mootoriga, kuid Mazdal 20kw võimsam mootor. Teiseks on Mazda nii seest, kui ka väljast ilusam. Vähemalt minu arust. Lisaks läks Passati remondi peale tunduvalt rohkem raha, kui mul praegu läheb.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Miks ära unustada? Üldine seisukord ja remondirohkus?
                              Jah, eks ole erandeid, aga pidevat parandamist on jaapanlasega vähem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Mul on esimese generatsiooni M6, 2007a facelift tõsi. Ei ole sinuga nõus, roostemuresid pole. Tegelikult ei ole sellega üldse muresid. Üle kolme aasta juba sõitnud ning olen väga rahul. Ehk Mazda 6 2005+ on juba kere poolest päris hea.

                                Kuna mul enne Mazdat oli Passat b5.5, siis on reaalne võrdlusmoment olemas. Mõlemad autod 2.0 bensiini mootoriga, kuid Mazdal 20kw võimsam mootor. Teiseks on Mazda nii seest, kui ka väljast ilusam. Vähemalt minu arust. Lisaks läks Passati remondi peale tunduvalt rohkem raha, kui mul praegu läheb.
                                Mul on kõigi generatsioonide Mazda 6-tega kogemus. Safe bet on võtta alates teine generatsioon. Esimene oli sõltumata faceliftist ikkagi suur roostehunnik. Teisele generatsioonile julges Mazda anda juba 12 aastase keregarantii ka
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X