320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi kasutab seda kodukootud nippi jääga võitlemiseks? Mis alkoholi/piiritust kasutada tasuks?
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Kas keegi kasutab seda kodukootud nippi jääga võitlemiseks? Mis alkoholi/piiritust kasutada tasuks?
      Sellise kerge kirmetise vastu aitab talvine klaasipesuvahend.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Tervist foorumlased! Mure selline, et kui süütmevõtme võtan lukuaugust välja. Siis tuleb võti vahel välja vabalt. Ja tänu sellele ei lähe millegi pärast signalisatsioonautol peale. Milles võib probleem olla?

        Kommentaar


          Algselt postitas difender Vaata postitust
          Tervist foorumlased! Mure selline, et kui süütmevõtme võtan lukuaugust välja. Siis tuleb võti vahel välja vabalt. Ja tänu sellele ei lähe millegi pärast signalisatsioonautol peale. Milles võib probleem olla?
          Tavaliselt on probleem istme ja rooli vahel...... nali naljaks aga heidaks huupi et süütelukk on sodi täis ja / või mingi positsioonianduri ei saa signaali. Teine variant on et süütelukk on kulunud ning suudad võtit keerates selle samal ajal välja tuua ning lukk jääb valesse asendisse.

          Kommentaar


            Soovitage häid autopoode vms. Kust saaks hea hinnaga osta 16-17 tolliseid rehve koos valuvelgedega? Hetkel korraliku mustriga 18 tollised lamellid autol all. Aga ei tahaks neid suvel ära rikkuda. Seega ootan teie nõuandeid foorumlased

            Kommentaar


              Keiss järgmine: reedel käisin autopesulas ning lasin lisaks kerele ka salongi ära puhastada. Vahetult enne koju jõudmist hakkas vilkuma turvapadja tuli armatuuril. Vilgub kogu aeg kui auto käib ja konstantse vahega. Enne kui ma mehhaanikutele selle probleemi näitan, kas teadjamehed oskavad öelda, kas selline asi võis juhtuda niiskuse sattumisest kuhugi? Või läks autopesija millegi vastu vms? Või on veel kellelgi ideid, mis juhtuda võis?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Istme alt puhastades võis mõne pistiku lahti tõmmata.
                Lõvi helistab põlevale ringile:
                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                Kommentaar


                  Mõned aruteluküsimused:

                  1. Kas Eestis on mõistlikum sõita aastaringselt lamellidega või vahetada lamellid/suverehv või naelad/suverehv?
                  2. Mitu kilomeetrit saab sõita ühe rehvikomplektiga (lamellidega aastaringselt vs lamellid/suverehv vs naelad/suverehv)?
                  3. Kus kohast on kõige parem uusi rehve osta ja millal?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Lamell pole mõeldud sõitmiseks soojafe ilmadega. Olen suht kindel et see hakkab lagunema ning pidavus pole nii hea nagu suvekatel
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Mõned aruteluküsimused:

                      1. Kas Eestis on mõistlikum sõita aastaringselt lamellidega või vahetada lamellid/suverehv või naelad/suverehv?
                      2. Mitu kilomeetrit saab sõita ühe rehvikomplektiga (lamellidega aastaringselt vs lamellid/suverehv vs naelad/suverehv)?
                      3. Kus kohast on kõige parem uusi rehve osta ja millal?
                      1. Lamell+suvi
                      2. Sõltub rehvist, ilmast...kuid ca 25 +/-5k km
                      3. Näiteks http://reff.ee/rehvid/ Suuri ja uhkeid ettevõtteid pelgan, kui just mõni tuttav pole ees, sest muidu maksad üle. Samas väikeste puhul on oluline, et rehvi tootja, esindaja ka nendest midagi teab
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ise olen võhik, aga mulle räägiti, et suvekad pidid kiiremini läbi kuluma. Mul on uus auto, suverehvid kestsid 3 suve, naelad on juba 4 talve sõitnud ja viimati vahetades pakiti mulle kaasa, mitte ei läinud utiili.
                        Ja mis on su suvine - talvine läbisõit?

                        Ostsin auto eelmine jaanipäev, siis olid 17'' lamellid suht korralikud seal all. Olen nüüd järjest nendega 17k km sõitnud ja ilmselt talveks tuleb naelad osta, sest nendega ei julge uuesti peale enam minna, aga võib-olla saab selle ja ka järgmise suve nendega sõita.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ise olen võhik, aga mulle räägiti, et suvekad pidid kiiremini läbi kuluma. Mul on uus auto, suverehvid kestsid 3 suve, naelad on juba 4 talve sõitnud ja viimati vahetades pakiti mulle kaasa, mitte ei läinud utiili.
                          Suvekad kuluvad kiiremini ajaliselt läbi seetõttu, et sa sõidad nendega rohkem, kui talvekatega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ja mis on su suvine - talvine läbisõit?

                            Ostsin auto eelmine jaanipäev, siis olid 17'' lamellid suht korralikud seal all. Olen nüüd järjest nendega 17k km sõitnud ja ilmselt talveks tuleb naelad osta, sest nendega ei julge uuesti peale enam minna, aga võib-olla saab selle ja ka järgmise suve nendega sõita.
                            Lamell hakkab suvel räigelt ujuma teel ja ei ole tegu kõige meeldivama rehviga millega sõita. Niigi on lamell pehme seguga ja suvel soojaga muutub veel pehmemaks. Okeid suverehvid ei ole nii kallid, et nende ostmist vältima peaks.

                            Kommentaar


                              Isegi kulunud suverehv, mille peaks ära vahetama, on suvel parema toimisega kui uhiuus lamell. Lamell kulub ka orienteeruvalt 3 korda kiiremini suvel kui suverehv, see on mõeldud madalatel temperatuuridel sõitmiseks, rääkimata ohutusest.
                              Alles lugesin TMist mingit testi, kus antud teemat oli lahatud ja seal jõuti ka järeldusele, et sõida pigem pastla suvekaga kui lamelliga suvel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ja mis on su suvine - talvine läbisõit?

                                Ostsin auto eelmine jaanipäev, siis olid 17'' lamellid suht korralikud seal all. Olen nüüd järjest nendega 17k km sõitnud ja ilmselt talveks tuleb naelad osta, sest nendega ei julge uuesti peale enam minna, aga võib-olla saab selle ja ka järgmise suve nendega sõita.
                                Kui on soe suvi ja sõidad maanteel 100+ siis hakkab "ujuma". Lamelli jaoks läheb liiga soojaks, kindlasti mõjutab see pidurdusteekonda ka. Korraliku mustriga suverehv alla ja anna talda ning ei pea iga vihmasaju üle muretsema sõites. Kui on valida kas pere söönuks või suverehvid, siis kannatab suvel ka muidugi sõita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X