320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah ega teist keegi eile küll lauluväljakul ei olnud. Mõned vanad hipid ja purjus soomlased paistsid vaid ringi taaruvat. Aga bluus oli muidu päris vahva. Nautisin ikka. Korraldajatest vaid kahju ja söögiputkalistest, kahjum ilmselt jõhker.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      väga lihtne põhjus miks kahjum üüratu, see on see eestlastlik irratsionaalne mõtlemine, et 30 eur pilet ja 10000 inimest on parem kui 60 eur pilet ja 5000 inimest, kuigi paberil tuleb ju sama välja. millal hakatakse vigadest õppust võtma ning tehakse inimliku piletihinnaga korralik festival?

      rabarock? seal iga aasta hind ja kvaliteedi suhe paigas olnud?
      slimm.ee

      Kommentaar


        Rock Summeri kodulehelt nende esimeste ürituste esinejaid ja külastajate arvu jälgides tuli mulle üllatusena, et 1995 oli peaesinejaks selline gigant nagu Simple Minds. Vaatamata sellele, et selleks ajaks oli juba festival kuus korda toimunud ja see esimene vaimustus lääne artistide suhtes ehk taandunud, oli ometi sel aastal külastajaid lausa uskumatud 110 tuhat-http://www.rocksummer.ee/ee/ajalugu/1995-
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Järgmisel nädalal Open'erile Gdynias (POL) ei taha keegi kel transporti pole? Mul autos paar vaba kohta.

          Queens Of The Stone Age
          Kings Of Leon
          Nick Cave & The Bad Seeds
          Tame Impala
          Arctic Monkeys
          Blur
          Alt-J
          Animal Collective
          Crystal Castles
          Devendra Banhart
          Kendrick Lamar
          jne

          Kommentaar


            Järgmine nädalavahetus Ilosaarirock Joensuus. Mul on alla saja kilomeetri sõitu, seega patt minemata jätta. Lähen peamiselt Nightwishi pärast. Floor Jansen solistina on andnud sellele bändile uue taseme.

            Kahe päeva jooksul esinevad Adept (SWE), Between the Buried and Me (USA), Hot Chip (UK), Imagine Dragons (USA), Lissie (USA), Pelican (USA), Sigur Rós (ISL), Squarepusher (UK), Tarrus Riley (USA), Witchcraft (SWE)
            Aino Venna, Antero Lindgren, Domovoyd, Disco Ensemble, Eevil Stöö, Koksukoo & DJ Kridlokk, Eläin, Eläkeläiset 20v., Eternal Tears of Sorrow, Freerap Rentoshow: Solonen, Kosonen, Särre & Jodarok, Finntroll, Haamu, Haloo Helsinki, Hexvessel, Jaakko Laitinen & Väärä raha, Jukka Poika & Sound Explosion Band, JätkäJätkät, Karri Koira, Laineen Kasperi & Palava Kaupunki, Loost Koos, Lost Society, Pearly Gates, Michael Monroe, Minä ja Ville Ahonen, Mokoma, Nicole Willis & the Soul Investigators, Nightwish, Pertti Kurikan Nimipäivät, PMMP, Pää Kii, Raappana & Sound Explosion Band, Ruger Hauer, Rytmihäiriö, Samuli Putro, Satellite Stories, Stella, The Scenes, Wintersun, Von Hertzen Brothers .
            AILTON

            Kommentaar


              positivusel sai sitapaber otsa
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                positivusel sai sitapaber otsa
                Said vetsuseinale !!! joonistada?

                P.S. !!! oli kuradi oossom!

                Kommentaar


                  Üks lõbus lugu ka siia. Sõitsime pühapäeval festivalialalt Salacgrivasse poodi ning ühel hetkel käis Eika oma seltskonnaga meie autonina eest läbi. Meiega kaasas olnud kaks britti elavdusid seepeale kohe ja tundsid ära selle punase särgiga mehe, kes enne kuskil räuskas ja ebaviisakas oli.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                    Üks lõbus lugu ka siia. Sõitsime pühapäeval festivalialalt Salacgrivasse poodi ning ühel hetkel käis Eika oma seltskonnaga meie autonina eest läbi. Meiega kaasas olnud kaks britti elavdusid seepeale kohe ja tundsid ära selle punase särgiga mehe, kes enne kuskil räuskas ja ebaviisakas oli.
                    eika käib Lätis punasärgis märatsemas ?
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                      Üks lõbus lugu ka siia. Sõitsime pühapäeval festivalialalt Salacgrivasse poodi ning ühel hetkel käis Eika oma seltskonnaga meie autonina eest läbi. Meiega kaasas olnud kaks britti elavdusid seepeale kohe ja tundsid ära selle punase särgiga mehe, kes enne kuskil räuskas ja ebaviisakas oli.
                      dafuk, olin terve ürituse positiivsus ise. räuskamise osas ei saa vastu vaielda.

                      Positivus2013 lemmik number 1


                      Positivus2013 lemmik number 2


                      Positivus2013 lemmik number 3

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Said vetsuseinale !!! joonistada?
                        ei, kirjutasin evert & the two dragons
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Minu lemmikud kindlas järjekorras:
                          - !!!
                          - Charli XCX
                          - Crystal Castles, John Grant, Efterklang.

                          Üksikute laulude poolest:
                          - !!! "Me and Giuliani"
                          - Charli "I Love It"
                          - Noah and the Whale (muidu ilgelt nõmeda laivi) Daft Punki kaver.

                          Kommentaar


                            Noah oli tõesti pask. Ja castles on ka ülehinnatud, vähemalt festarile nad ei sobi. See-eest tooks esile Sigur Rosi liigutava esitluse, Michael Kiwanuka chilli groovi ja Suunsi, keda muidu ei kuulaks, aga olid ühed vähestest esinejatest, kes tõmbasid tõesti peo käima.
                            Kahjuks palju kiidetud Palma Violetsi ei näind, sest liiga kaua sai sinna lõunamaale munetud.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Noah oli tõesti pask. Ja castles on ka ülehinnatud, vähemalt festarile nad ei sobi. See-eest tooks esile Sigur Rosi liigutava esitluse, Michael Kiwanuka chilli groovi ja Suunsi, keda muidu ei kuulaks, aga olid ühed vähestest esinejatest, kes tõmbasid tõesti peo käima.
                              Kahjuks palju kiidetud Palma Violetsi ei näind, sest liiga kaua sai sinna lõunamaale munetud.
                              Castles meeldis mulle isiklikult väga. Ainus artist, mis suure lava täiesti ära täitis (Odell samamoodi). Kiwanuka oli tore. Sigur Ros jäi mul endal natuke poolikuks, sest oli üks lugu (OlsenOlsen), mida ma ootasin, et seda täielikuks eduks nimetada saaks.
                              Suunsilt tulin poole pealt tulema. Nad mulle meeldivad just plaadilt, aga seal tundusid nad kuidagi omas mullis, kust nad mitte ei taha, vaid ei julge välja tulla.

                              Kommentaar


                                Aga ükshaaval võttes:
                                1. päev.
                                - Iiris. Lava ta ära ei täitnud ja oleks pidanud ilmselgelt esinema väiksemal laval. Külalisesineja Instrumenti sai tunduvalt kõvema aplausi ja mingil põhjusel kasutas ta alati sõna "fucking". Teisel päeval kohtusin temaga kogemata isiklikult Charli XCX-i lava ees ja arutlesime teemal, et kas me oleme varem kohtunud. Tema: "Me oleme ju kusagil näinud." Mina: "Ei ole."
                                - Palma Violets tuli täiesti lambist ja täiesti üllatavalt kõvalt. Kahjuks kadus rahvas üsna kiirelt Crystal Castlesi poole ja lavaesine vajus pooleldi tühjaks. Mehed laval tegid samal ajal toorevõitu, kuid väga energilist laivi.
                                - Crystal Castles tõmbas totaalse reivi püsti. Ja mulle see meeldis. Kõrval oli mingi neiu, kellele üldse ei meeldinud, et laulja jõi ja suitsetas. Samas oleks võinud veel hullem olla, sest väidetavalt olla lauljataril kohati kombeks püksata esineda ja siis oleks saanud esiread tema važiini vaadata. Kui ta rahva peal oli, siis mingi vello katsus tema rinda ja sellepeale sai ta väga kurjaks. Naljakas ja lahe laiv.
                                - Noah. 5 Years Time ja Daft Punki kaver panid DJ Mõnu tantsima mode's "nagu keegi ei näeks". Muidu meenub ainult see, et laulja oli Mika näoga ja üleüldiselt oli maruigav.
                                2. päev.
                                - Sibyl Vane. Esimene laiv oli kuidagi marukõle. Neiu küsis iga laulu vahel "how are you?" ja lisas "ma olen marurõõmus". Laulud olid justkui lahedad. Väidetavalt olla teine ja õhtune laiv lahedam.
                                - Willy Moon. Keegi soovitas pressitelgist seda. Kas Ivo Etti või temaga koos olnud pressiinimene. IGatahes läksin ka kohale ja kõndisin poole pealt minema. Lavashow oli justkui lahe, aga laulud olid überigavad.
                                - John Granti vaatasin esialgu pingilt, aga kuna see oli nii lahe, siis ronisin üsna ette. Mees nägi välja nagu Genka, aga kõlas nagu LCD Soundsystem. Igati priima värk.
                                - Charli XCX. Selleks ajaks oli juba päris mõned õlled joodud. Siblisin esiritta. Eika kurtis koguaeg, et see pole tema teetass, aga oli ka ennast kohale vedanud. Rääkisin mingite saarlastega juttu, kui korraga saabus lava ette Iiris. Ma ütlesin automaatselt: "Tsau." ja sealt edasi tekkis siis eelmainitud vestlus. Charli tuli lavale miniseelikus ja korraga küsis eiks rahva käest, et ega kellelgi midagi selle vastu poleks, kui ta onaneerima hakkaks. Rahval polnud midagi selle vastu, aga ma ei tea, mis edasi sai, sest ma jõllitasin ise laval hüppavat tsikki, kelle miniseeliku alt välkusid aluspüksid ja kes ise laulis ka oossomilt, kuigi natuke mööda. Pärast laivi vedasin eiksi pressitsooni, et ta seal minust ja Charlist pilti teeks. See läks hästi.
                                - Candy Empire. Kui ma olin muusikaauhindade žüriis, siis mulle nende plaat meeldis. (meile anti kõik plaadid kuulata). Selle laivi ajal oli eiks leidnud õhupalli, mille ta mitu korda lava ja publiku vahele ära kaotas, aga mida üsna kurja olekuga turvamees ilusa palumise peale tagasi andis. Laiv tundus ka vist tore.
                                - Sigur Ros. Kui nad oleksid ainult Olsen Olseni ära mänginud... Ehk kõik muud olulised lood tulid ära. Mingid uued asjad ka, mis olid üsna meh. Kui võtta kasutaja rauulo näitajaks, kes ütles enne laivi, et ta on sitaks pumped-up, siis ma olin samamoodi, aga kahjuks ootasin ilmselt üle. Seepärast ütlen, et oli hea laiv, aga natuke oleks võind veel, noh. Olsen Olsen!!
                                - Outloudz. Esimene lugu oli Old and Gray, siis tuli mingi kummaline shit ja ma lahkusin. See päev sai otsa.
                                3. päev
                                Kõik kohad olid tolmu täis. Ninast nuuskasid ainult roppu plöga. Õllest oli kõrini. Söögist ka. Rahvas tundus kuidagi väsinud samuti. - Team Ghostil oli laval OGC Nice'i sall ja laiv iseenesest oli ka päris ok. Kahjuks kolmanda päeva jaoks veidi raskekõlaline. Mistõttu jättis enamvähem mulje.
                                - Suunsi ma ootasin. Olin enne pidu nad allakriipsutanud, sest 2080 ja Bambi olid ju head lood. Aga lavale tulid ka mingid vennad, kes pole eriti elavad. Kolmandale päevale ei sobi. Lahkusin ka poole pealt.
                                - Tom Odell. Ma ei teadnud sellest noormehest midagi. Aga oli noor David Backham laval. Palli ei mänginud, ei piiksunud ka Davidi kombel. Välimus oli selline blond lihtsalt. Ekraanil tundus, et lava ees olid meeleheitel neiud, aga laiv oli väga-väga armas.
                                - Michael Kiwanuka. Ka temast ma suurt ei teadnud. Nende puhul oli juba bändiasetusest näha, et lava suurus ehmatas nad ära. Hoolimata sellest suutsid nad võrdlemisi kenasti kõiki kaasa tõmmata (nii umbes neljandast reast tundus, aga kuna ma sinna sain lihtsalt kõndides, siis järelikult oli rahva jaoks muud asjad olulisemad).
                                - Efterklang. Kurat, et ma neid Eestis vaatamas ei käinud. Kõige vahetum rahvaga suhtleja, väga catchyd lood. Väga positiivne mulje jäi.

                                ja siis ma parkisin ennast lava ette, kuna esinema tuli bänd, mille pärast ma üleüldse peole saabusin.
                                - !!!. Prillid pühkisin lendavast tolmust puhtaks. Jälgisin täpselt, et kuskohast saaks laulja lavalt alla ronida, sest ma olin korra neid näinud. Ja see 2011. aasta veebruaris Perhis nähtu on siiani minu siiralt parim laiv ever. Ma olin kolm päeva kõigile seletanud, et see on "must see" ja mingi hetk tekkis väike kartus, et äkki nad ei ole seekord nii head. Laiv algas, laulja hakkas enda liigutusi tegema ja see oli faking oossom. Kui pärast kohustuslikku tuuri rahva seas Nic lavale tagasi jõudis ning alustas kohe indirokkmuusika parima kohaga "People always ask me, what so fucking great about dancing", siis lendas katus ära, mürgeldasin nagu teismeline ringi ja see oli nii oossom. Nii-nii oossom. Eile veel vandusin, sest !!! esineb 19. augustil Ljubljanas, kuid mina lendan sinna alles 21. Kui keegi käis Positivusel ja seda laivi ei näinud, siis olete te munad.
                                - The XX. Pärast !!!-i ei oleks nagunii enam midagi töötanud. Seega ei oskagi midagi öelda. Justkui oli, aga ei olnud ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X