320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Positivusel sai kõva elamuse Horrorsi, Kraftwerki ja Templesiga. Mõni, keda kebabsi kõrvale sai vaadatud, nagu Tricky, oli ilge pettumus. Joogiga ja ilmaga läks küll hästi, mõlemat sai väga palju. Jube kiirelt läks kogu asi, aga saab kutsuda õnnestunuks. Iga aastaga paistab artistivalik aina laiemaks minevat, et igaüks peaks midagigi leidma. Ja kui ei leiagi saab pikalt pidu ikka. Leidku ainult kuskilt neid dušikabiine juurde... vähemalt oli meri kõrvalt võtta.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      +1 Kraftwerk oli tõesti väga lahe.Joove oli läbi terve ürituse soliidselt tugev ja pühapäeval oli juba megapohmell, ehk The Kooksi ja Bastillet vaadata ei jõudnud.Ise käisin seal esimest korda ja nagu ennemgi mainitud siis rahvas on tõesti väga äge.Võrdluseks võite vaadata Elu24 Airport jami kaadreid kus põrsanäod kuskil prügi sees magavad.
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Ainus pidu, kus see suvi viitsisime käia, kasutades Eika blueprinti:

        Schilling
        Muusika: kohalikele jörmidele ja lastele esines kuskil kõrvallaval kahes setis Genka, kes kandis isegi sellise süldiliku rolli coolilt välja; pealaval nähtust oli väga kõva Kite, üllatavalt kõva Leslie da Bass ja täielik pask peaesineja Merchandise
        Joove: kümnevõistlus sai läbitud rahulikus tempos
        Inimesed: peamiselt naabrid pelgulinnast ja kalamajast
        Kas nägi Raul Velbaumi: jah
        Märkus järgmiseks aastaks: pole mõtet maksta telkimisalale pääsu eest 5 euri nägu, sest kohe kõrval saab telkida ilma rahata kohas, mis ei kubisegi sipelgatest
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Tra, eided. Terve pühapäev oli Positivusel hea. Mo (selle lõhkitõmmatud o-ga), AlunaGeorge ja muidugi OfMontreal.
          Reedel oli hea Cherub.
          Ja laupäeval see esimene bänd, mille nimi oli midagi sarnast, et ma vaatasin sind kaugelt.
          Samas esimese kahe päeva ajal oli mu joobeaste Vellbaum, et tõsiselt võtta ainult viimase päeva argumentatsiooni. Of Montrealist edasi vaatasin veel 1975-t, mis oli uriin ruudus ja siis lahkusin peolt. Kraftwerkist oli nii sügavalt poogen, et minu jaoks autoriteetsete inimeste arvamus igavast laivist oli justkui palsam haavale.

          Aga Of Montreal FTW!

          Kommentaar


            Kirjutan nüüd sama postituse hommikuses olekus. Ehk selles olekus, kus eiksiga hävitatud õlled ei pane jaurama.

            Ah, olge nüüd. Minu arvates oli terve pühapäev Positivusel hea. Mo (see läbitõmmatud o-ga), AlunaGeorge ja lõpuks Of Montreal.
            /---/
            Samas jõin ma esimesel kahel päeval pressitelgis liiga palju tasuta õlut ja seetõttu oskan midagi tõsiselt öelda ainult viimase päeva kohta. Positivusele sõitsin üleüldse Of Montreali pärast ja selle lõppedes vaatasin veel 1975-t, aga see oli jube juust ja seejärel läksin asju pakkima.
            Kraftwerk mind väga ei erutanud ning ka tuttavad enamjaolt pidasid asja üsna mõttetuks.

            Of Montreal FTW!

            Kommentaar


              jõudsin öösel puntala rockilt tagasi.
              vituun hüva paskka!
              ehk soome suurim punk festivaali(~2000 erinevat soengut), toimund juba üle kolmekümne aasta vist.
              bändidest ei mäleta midagi, paljaid naisi oli sitaks, eestist kaasa võetud õlts sai juba päev enne festari algust otsa, soome odav(eurts 0,33) õlu on vituun jumala hauta paskka, vittu(välismaine kvaliteetõlu, nagu eestis õllepoed müüvad, oli sama kallis nagu meil, või odavam+ taurus maksis 3 pool soome raha)
              ja sommide tradidsiooniline jook kilju(ainult kõva kõhuga inimestele)
              tuleval aastal saadakse jälle kokku!
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                viljandi folk oli äge nagu ikka. kontserditele ei jõudnud küll, a võrku sai mängitud. soovitan teistele karvastele ka
                Mia san mia

                Kommentaar


                  http://g-punkt.ee/ Joujou, tõmbame selle peo käima!

                  Kommentaar


                    Ma olen ainult uudiste pealkirju näinud. Et siis Sabrina tuleb Eestisse G-punkti otsima?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      http://g-punkt.ee/ Joujou, tõmbame selle peo käima!
                      Oled esireas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Ei. See on ju mingi vanamutt, mitte see Sabrina.

                        Kommentaar


                          http://www.ticketpro.ee/jnp/music/14...ac-elliot.html Soccerneti hilissügispäevad toimuvad sel peol.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Jee, itaip!!! Kui midagi mäletaks ka...
                            Sul on uus võimalus.
                            Piletite müük kultuuriüritustele. Teater, kunst, sport, festival, film, kogupere, klubi, tuur, muusikal, ooper, kinkekaart. Internetipood. Müügipunktid. Piletilevi, kingitus, jõulukink

                            Kommentaar


                              Jasper palus edasi öelda, et kõik ta täkud ja ponid on täna PaulenkaGoja livel. Liituge!
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Mu ponid, mu ponid, mu ponid (täkud ka)
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X