320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tanel tahab kindlasti minna, mina veel nii kindel selles ei ole. Pean Taneliga läbi rääkima.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Soomes juba mitmendat aastat korraldatav Euroopa suurim 90ndate festival, «We Love the 90’s» jõuab sel aastal ka Eestisse. See on 90ndate muusika megafestival, mis toob 28. ja 29. augustil Tallinna Kalevi staadionile tõelise staarideparaadi.





      Kahju, et Musta Q-d pole nimekirjas

      Kommentaar


        Tegelt oli see ikka üks õudne aeg, kui nüüd nii vaadata ja meenutada.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          http://elu24.postimees.ee/3164023/we...d-on-avaldatud




          Kahju, et Musta Q-d pole nimekirjas
          Kaarel Kose on samas kohal.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Tegelt oli see ikka üks õudne aeg, kui nüüd nii vaadata ja meenutada.

            Igaühel on mingil ajahetkel käes see moment, kui tuleb oma lapsepõlvehirmudele näkku vaadata ja neist üle saada

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Igaühel on mingil ajahetkel käes see moment, kui tuleb oma lapsepõlvehirmudele näkku vaadata ja neist üle saada
              Nagu ma just eikale kurtsin, et ma ei saa siiani täpselt aru, et kas Mr. Vain ja Fred Come To Bed olid tõesti head laulud või pigem on tegu nostalgiaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Nagu ma just eikale kurtsin, et ma ei saa siiani täpselt aru, et kas Mr. Vain ja Fred Come To Bed olid tõesti head laulud või pigem on tegu nostalgiaga.
                nostalgia

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  nostalgia
                  Eiks pakkus pigem vastupidist (vähemalt Mr. Vaini kohta).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Eiks pakkus pigem vastupidist (vähemalt Mr. Vaini kohta).
                    Eiksil avati võib-olla mingi viski tööjuures.

                    Kommentaar


                      HALLELUUJA!
                      Joe Satriani Tallinnas.

                      Kommentaar


                        Flogging Molly tuleb Woodstockile!

                        Kommentaar


                          Vot Flogging Mollyt minge küll vaatama,kes saab! Endal kaks korda nähtud! Tase!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            See on Poolas ju. Sa lähed vä?

                            Võiks siin mõni normaalne üritus tagasi tulla ka lõpuks. Näiteks Rabarock või Rockramp.

                            Kommentaar


                              Üldiselt mul on suviti kolm põhieesmärki: 1) käia soccerneti suvekatel, 2) käia woodstockil, 3) mitte käia ühelgi üritusel, kus esineb põhja-tallinn.

                              Viimasel kahel aastal on plaan õnnestunud ja ma ei näe mingit põhjust seda plaani üldse kunagi muuta. Woodstock on küll Berliini külje all, aga festar on tasuta, telkimine on tasuta, kaasa võid võtta mida hing ihaldab, õlu ja söök kohapeal on odavamad kui eestis poes - kui auto täis, siis rahalises mõttes tuleb odavam tripp kui näiteks Positivus. Ajakuluna tuleb küll arvestada vähemalt nädalaga.

                              Ja see melu ... seda lihtsalt peab kogema. Eelmine aasta käis Woodstockil 800 000 inimest, korraga oli vast umbes pool miljonit. Kogu festivaliala luuakse umbes Haapsalu suurusele maa-alale, kuhu pressitakse siis kokku Talllinna jagu elanikke. Piirangud on minimaliseeritud, mingeid turvaväravaid ei eksisteeri, miilitsate asemel hoiavad korda vabatahtlikud, lubatud on sisuliselt kõik, mis ei ole teistele külastajatele otseselt ohtlik. Reaalne anarhiasaareke ja Flogging Molly sobib sinna ideaalselt.

                              Kommentaar


                                Kuidas inimesed ennast sellises anarhias üleval peavad? Kaklusi ja huiamist on palju?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X