320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Praegu lainet lööv tantsumuss on ka hoopis teine sellest millega weekend festilgi esinenud atb ja tema ajastukaaslased omalajal areene täitma hakkasid. Kusagil eelmise kümnendi lõpus hakkas see muusika muutuma selliseks nagu täna. Pean tunnistama, et olen ka pigem selle "vanakooli" poole kaldu. Aga üritust millel ei käinud ei kritiseeri, eelmise aasta kogemuse põhjal on weekend täiesti ok üritus.
    Kas keegi siinsetest Electronic Familyl ei käinud?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Praegu lainet lööv tantsumuss on ka hoopis teine sellest millega weekend festilgi esinenud atb ja tema ajastukaaslased omalajal areene täitma hakkasid. Kusagil eelmise kümnendi lõpus hakkas see muusika muutuma selliseks nagu täna. Pean tunnistama, et olen ka pigem selle "vanakooli" poole kaldu. Aga üritust millel ei käinud ei kritiseeri, eelmise aasta kogemuse põhjal on weekend täiesti ok üritus.
      Kas keegi siinsetest Electronic Familyl ei käinud?
      Electronic Family oleks 10 aastat tagasi olnud ikka selline pidu (kui artiste vaadata), mida poleks surmatõvega ka maha maganud, aga see aasta küll ei kutsunud, enamik neid DJsid on uue klientuuri otsingutel oma kunagise stiili täiesti perse keeranud ja nüüd tuleb sealt mingi umbmäärane pop-edmi ja trance'i vahepealne sound, mis üldse ei kutsu vaatama/kuulama.

      Kommentaar


        Käisin Weekendil, kõik 3 päeva. Artistidest nägin Tiestot veits ja kogu Angerfisti setti. Hea pidu. Angerfist oli parim.

        Icemani nägin ka.

        Vhjüüt.

        Vingujatele nii palju, et Tiesto set oli ülikõva ning future stagel lasti korraliku teknot, olge mõnusad.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Minu meelest võiks weekend iga nv olla. Nii hea rahulik, kõik ossid ühes kohas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Weekend Festival oli puhas epic. See, et vahepeal vihma ka tuli, lisas asjale täiega vürtsi juurde. Täiesti kirjeldamatud 3 fantastilist õhtut ja seda täiesti 0 alkoga. (Y)

            Avicci oli kõige suurem pettumus, kõige ehedam siuke mälupulga dj...terve esituse aja viskas näppu ja lõpus võttis mikrofoni kätte ja " thank you estonia, you we´re great" ja kadus nagu tina tuhka..

            Kõige meeldejäävamad esitused olid Showtekilt...kõik lood selgelt laulsid ise need tüübid ja rahvaga suhtlemine oli ka suurepärane. Aoki oli ka üks nendest kes suhtles väga palju rahvaga ja tõmbas käima, eriti meeldis see koogi viskamine rahva sekka. Ma ise kahjuks päris päris esiritta ei saanud, et 3x napilt "pääsesin". Kuradi, kui suure lava piirded lahti tehti mingi 22 ajal reedel, ma mõtlesin, et kõik jooksevad alko letti juurde ja mõtlesin ka siis jooksuga sinna minna, a tegelt rahvas jooksis täiega suure lava ette, see oli lahe. Aga kahjuks siis jah, vähe jäi puudu esiritta pääsemisest. Aga no õnneks olin siiski piisavalt lähedal, et kui Aoki rahva juurde tuli, sai ka temaga high five tehtud.

            Aga eilse õhtu viimane esineja Tiesto...viimane lugu oli mingi eriti kiire tempoline lugu, tõmbas täiega rahva käima, vihma sadas üsna metsikult ja siis täiesti meelevaldne püro lava juures oli täiesti fantastiline hetk, kogu eluks jääb meelde. Ja siis see mida täna Dima Vegas & Like Mike tegid, et poolitasid rahva ära, et väike vahe jäi sisse, ise olin hästi just seal keskkohas ka lava ees, kust läks pooleks...natukene aega oli siis vaikus ja siis mingi täiega hüpleva muusika taustal hüppasime selle vahe kinni, see oli suht epic, et peale seda lugu paar korda rahvas tegi ise seda uuesti....see oli täielik reiv, et sure ära....

            Ja selline tähelepanek siis oli veel, et eile oli päris paljudel inimestele jumala pohhui, kui lendasid teisele sisse või astusid varvaste peale...siis täna millegi pärast oli vist palju kainem rahvas ees, et igatahes kõik korrad, kui keegi kellegile vastu läks, vabandati. Et ses suhtes, kui eile vahepeal mõned nö kommis inimesed peaaegu isegi suutsid korraks peotuju ära rikkuda, siis tänane õhtu oli täielik lust ja lillepidu. (Y)

            Fantastiline, et selline mastaapne üritus on koju kätte toodud....mida ma küll mõtlesin, et eelmine aasta ei läinud sinna....jäin paljust ilma. Huviga ootan nüüd järgmist aastat....suve tippsündmus kahtlemata.
            Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis viimane lugu, mis Tiesto käiku lasi oli Showtek TNT - Have You Ever Been Mellow. Mina jäin ka samuti selle üritusega rahule.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Ei viitsi kõiki lehti läbi kammida ja seetõttu küsiks, kas keegi Reading Festivalil on käinud? Muljeid?
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Little Big on 12. okt eestis esinemas. https://www.facebook.com/events/170526086705277/

                  Kommentaar


                    Dates are currently listed as follows, all slated for July 2017:

                    Dublin, Ireland - Croke Park
                    Bracelona, Spain - Estadio Olimpic
                    Zurich, Switzerland - Letzigrund Stadion
                    Amsterdam, Netherlands - Amsterdam Arena
                    Gelsenkirchen, Germany - Veltins Arena
                    Berlin, Germany - Olympiastadion
                    Hamburg, Germany - Volksparkstadion
                    Stockholm, Sweden - Friends Arena
                    Copenhagen, Denmark - Telia Parken

                    Euroopa live. Mitte ametlik.

                    Not in This Lifetime... Tour

                    Kommentaar


                      Täna õhtul Tartus baaris Sodiaak Riia tn 22 b Pidu,mis on mõeldud kõigile ja toimub iga ilmaga!
                      Pidu kannab üle otseetris netiraadio Playsond.ee
                      Need ,kes peole tulla ei saa,kuulake Soovikat ,õhtul kella 20-02-ni
                      Kõigi tervitused ja soovilood on oodatud!
                      Pidu juhivad Dj Heiki Hainsalu ja Marek Marek
                      Lavalaudadel Jõuluvana Rando Võsujalg Dj Heiki Paljude naiste lemmik Leo Lehepuu ,kindlasti tasub olla peol kohal juba kella 20 st,kui rahva ette astub 20.15 ainulaadne ja ainult üks kord jõulueriprojekt 2016,kus laval kõik koos,ka rahva lemmik raadioonu ja playsond raadiojaama looja Dj Marek!!Algab tants ja trall!Südaööl vallutab naiste südameid ABspecialc Raimo Tilgor
                      Jaa peolt ei puudu ka Neiukesed!
                      Kõigile tervitajatele ,varuge siis õhtul kannatust ja ärge olge pahased kui kohe tervitust ja soovilugu ei saa,kuna arvestame siis ka Live esinemistega ja vabadel hetkedel täidame ka soovilaule,nii et luban.....kõigi soovid saavad täna peo lõpuks täidetud!
                      Kohtumiseni kallid rahvas - juba täna õhtul!
                      Baar avab uksed kell 19
                      Soodsad söögid ja joogid
                      Sissepääs 3.- fännidele 2.-

                      Kommentaar


                        Hau, homme kell 20.00 on sodiaagis talvepidu! Laval ka vahepeal naisega ära leppinud DJ Heiki ja üleüldse. Kes pole veel foorumlastest julenud sinna minna, siis läheks ja käiks seekord ära! Tõmbame peo käima, raisk,fakk!

                        Kommentaar


                          Kõik rahffas kohale!

                          Kommentaar


                            25. veebruaril esineb DJ Heiki Genialistide klubis üritusel "Kas sellist Eestis me tahtsimegi?". Pool aastat robustset meedia väärkasutust on vilja kandnud! Elagu mina, elagu Heiki! Eesti on päästetud!

                            Kommentaar


                              Tallinn Bearty 2018 is soul-food as much as mind-sharpener, and has some very cool ear-, eye- and body-pleasing events coming.


                              Soccerneti suvepäevade eelpidu.

                              Kommentaar


                                Kuidas möödus nädalavahetus? Aitäh, hästi. Käisin reedel taaskord DJ Heiki Sodiaagi läbensil ja seekord oli pidu ikka peo eest. Esiteks oli vaja peast ära saada laulvate kirjanike üritusel fsi lauldud "inimesed, inimesed, mida te teete?" ja seetõttu ootasin suurepärast laivi, mida ka sain, kuna pidu sisaldas järgnevaid episoode:
                                - ühel naisterahval läks aluspükstel kumm katki, mistõttu ta jooksis alukad rebadel kõigepealt ühes suunas ja siis teises suunas. Ma naersin pisarateni vähemalt veerand tundi.
                                - üks neiu jäi Sodiaagi tualetti kinni, mistõttu lammutati kogu lukustussüsteem lahti.
                                - üks neiu tuli väga hoolikalt trepist alla, kuna ta oli väga purjus ja seejuures ka väga-väga rase
                                - üks neiu olla lubanud, et täpselt 00.45 võtab ta tissid paljaks ja tantsib. Sättisin end heasse kohta istuma, aga sain haledalt petta, kuna tissid võeti paljaks 00.50 umbes.
                                - andsin Leo Lehepuu dokumentaalfilmi jaoks kommentaari, aga kuna see toimus kella ühe paiku öösel, mil ma olin tarbinud umbes liiga palju õlut, siis ma ei soovita seda kellelgi kuulata, kuna kõrvalseisja ütles, et mu diktsioon ja kõnetoon oli jummala okei, aga laused ei omanud mitte mingit seost.
                                Oli hea pidu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X