320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muse Drones World Tour

    11. juuni Stockholm
    14. juuni Helsingi

    Väärt tripp peaks olema hetkespoilerite järgi.

    Kommentaar


      Mulle meeldib Manowar,
      mulle meeldib WASP,
      mulle meeldib Iron Maiden,
      ülejäänd on pask!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Ainulaadne kombo - peoruumid, saun basseiniga, võimalus pidutseda hommikuni - ja seda kõike 5 km kaugusel kesklinnast!
        Spaakerisega saun, vastuvooluseadmega bassein, saab GRILLMAJAS, külma ilmaga, käpikud käes, grillida - suurepärane paik firmaürituste, sünnipäevade, pulmade ja meeldejäävate koosviibimiste pidamiseks.

        Ehk mehed ja naised, http://www.villaleonard.ee/

        Koht mahutab kuni 50 inimest, pidu saab panna täiega kuni hommikuni (keegi öösel politseid öörahu rikkumise eest ei kutsu) ja Tallinnas sellist kombot nagu eelmainitud + suur aed, Tallinnas ei ole.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Dirkschneider toob endaga Anvili kaasa!
          7 märts rock cafes.

          Kommentaar


            Algselt postitas shefield
            The prodigy 06.07.2016 lauluväljakul.

            Tra mis üritusel.
            õlu. suvi.

            Kommentaar


              Algselt postitas shefield
              The prodigy 06.07.2016 lauluväljakul.

              Tra mis üritusel.
              Kui suvine vabaõhu üritus ei meeldi siis järgmine kuu on Lätis, Skonto arenal.
              Endalgi plaan oli minna, aga noh...enam ei pea. Nüüd saab kodus näha.
              varupallivarupumpaja

              Kommentaar


                Kõige naljakamad peotingimused:

                Reedel, 18.03 esineb klubis DISCO-peol 90ndate disco-staar E-Type!

                E-Type ehk Bo Martin Erik Eriksson on Rootsi artist, kes sööstis 90ndate keskpaigas komeedina disco-muusika taevasse ning vallutas müügitabeleid lugudega Here I Go Again, This Is the Way, Set the World on Fire, Life jpm.

                PILETIINFO JA SISSEPÄÄS:

                Klubi avatakse kell 23.00.

                Sissepääs kuldkiibiomanikule + kaaslasele tasuta, hõbekiibiomanikule + 1 kaaslasele hind 5€/pilet

                VIP-pileti hind kuni kl 01.30: 15€, alates kl 01.30: 20€
                VIP-pileti sisaldab ka tervitusjooki!
                Tavapiletid sel õhtul müügis ei ole

                Parima peoelamuse saamiseks broneeri laud või voodi:

                LAUA broneering: 130-150€, sisaldab samas vääringus joogikrediiti, snäkivaagnat, mugavat lauateenindust + 5 tasuta VIP-pääset
                VOODI broneering: 200-250€, sisaldab samas vääringus joogikrediiti, snäkivaagnat, mugavat lauateenindust + 5 tasuta VIP-pääset
                Broneeringud: www.vabank.ee
                Info: info@vabank.ee

                Kommentaar


                  Tundub väga mahe

                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Krt isegi üllatavalt kena. Läheb jälle siis see aasta
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Oh snap, ma vist teen ka oma Positivuse debüüdi tänavu.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Täielik pask, vno Iggy on lahe.10nda aastapäeva puhul ootaks kedagi paremat kui fakking ellie gõulding.
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          No ellie on niikuinii esimesel õhtul, siis tavaliselt tõmbab kohe lukku ära ja ei pea teadmagi et keegi esineb. Isiklikult olen Iggy, Mercury Revi, Airi ja Richard Hawley üle päris rahul. Ja palju rohkem ei vinna seal peol süvenedagi, paar asja ehk veel.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Lukku tõmbamise osas kõik õige.Kerge soovunelm oli, et 10nda sünnipäeva puhul suudataks ala Tame Impala sugune tõmme ära teha, aga sellise festari jaoks on see ilmselt ikka liiga suur nimi.
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              No ellie on niikuinii esimesel õhtul, siis tavaliselt tõmbab kohe lukku ära ja ei pea teadmagi et keegi esineb. Isiklikult olen Iggy, Mercury Revi, Airi ja Richard Hawley üle päris rahul. Ja palju rohkem ei vinna seal peol süvenedagi, paar asja ehk veel.
                              Air on üks sitemaid laivbände, mida mina näinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                                Lukku tõmbamise osas kõik õige.Kerge soovunelm oli, et 10nda sünnipäeva puhul suudataks ala Tame Impala sugune tõmme ära teha, aga sellise festari jaoks on see ilmselt ikka liiga suur nimi.
                                Impala sahinad käisid eelmise aasta omaga ja sain aru, et päris lähedal oldi, aga juu vist on liiga kallis vms, et ta praegu ikka väga nõutud ja ridin' high.


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Air on üks sitemaid laivbände, mida mina näinud.
                                Mõtled Rock Cafe keikkat?
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X