320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Mina peale seda kui sõin ükskord ema poolt tehtud ülivängeid pelmeene ja oksendasin pärast kaks tundi, neid asjandusi enam ei söö!
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Muide. Kas ainult keedad või praed ka? Hapukoor?
      Ainult praen vaiksel tulel kaane all mõlemalt poolt, kuni jume peale saavad. Ja hapukoore asemel olen miskipärast jäänud hoopis majoneesi peale.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Ja hapukoore asemel olen miskipärast jäänud hoopis majoneesi peale.
        mhmh, jajah, loomulikult.


        Vincent: You know what they put on French fries in Holland instead of ketchup?
        Jules: What?
        Vincent: Mayonnaise.
        Jules: Goddamn.
        Vincent: I've seen 'em do it, man. They fuckin' drown 'em in that shit.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #49
          Viimasel ajal keedetult.
          Hapukoor, majonees on hea kooslus.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Viimasel ajal keedetult.
            Hapukoor, majonees on hea kooslus.
            ma teen ahjus tavaliselt.. kui viitsimist, siis praen. aga kastmeks sobib näiteks hapukoore ja ketsupi segu. või siis nii, et üle ühe sööd. 1pelmeen hapukoorega jnjnejne. ostsin täna 2kilo.. sõltuvus aastast 2004.

            Kommentaar


              #51
              keedan ära, pannile, pipart soola veits( enne vette ka kus keedan soola veits.) siis praen mõlemalt poolt kuld pruuniks ja siis majoneesiga. parim.
              Parimad pelmeenid pealinna ja üllatavalt ka säästu ei lähe katki

              Kommentaar


                #52
                Keedan.
                Peale seda kurnan. Potti ca 200 grammi hapukoort ja sinna kurnantud pelmeenid kah ja siis hapukoor uuesti keema ja siis söön
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  #53
                  Praegu peaks Pärnu mnt. asuval pelmipleisil 'Kuus pelmeeni' mingi synna olema vöi miskit. Igatahes öhupallid väljas ja puha. Siiski soovitaks sinna mitte, minna, sest mingit erilist maitseelamust sealt ei saa ja viimati oli ikka erikirves käia välja 75.- ja köhtu täis ei saanudki. Parem ikka ise osta ja teha.

                  Viimasel ajal olen suht palju pelmisuppi hakanud tegema. Vesi keema ja tunde järgi zoja kastånjas tet, puljongit ja sidruni pipart. Pärast hapukoor sisse ja tomatilöigud körvalplatele.

                  Varem oli pearetseptiks keeta läbi ja siis praadida. Pöhiröhk lausus klmal kastmel. Enamjaolt sisaldas hapukoort, majoneesi(see mingi provansaal tynjas pakendis), kartuli- vöi broilerimaitseainet, tilli ja kyyslauku. Nendega kombineerides sai ei ajanud isegi igapäevaselt tarbides väga vastu.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #54
                    Pealinna Pelmeenid fritüürist läbi lasta ning tarbida hapukoore ja rohelise sibulaga. Viinaga ülihea.

                    Kommentaar


                      #55
                      Millises toitlustusasutuses olete parimaid pelmeene söönud? Mis see Tallinnas on? Pelmeenikohvik või oli see pelmeenirestoran?
                      Eelistate praetult või keedetult? Praetult
                      Milliste lisanditega(a`la hapukoor, ketšup)? Hapukoor!
                      Millised on parimad pelmeenid, mis on kauplustes müügil? ei teagi...
                      Olete ise pelmeene valmistanud(ma ei mõtle siinkohpl praadimist või keetmist )? eiii ole.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Ainult praen vaiksel tulel kaane all mõlemalt poolt, kuni jume peale saavad. Ja hapukoore asemel olen miskipärast jäänud hoopis majoneesi peale.
                        Pean nõustuma nii pelmeeni valikuga kui ka majoneesiga(täna peale trenni läks hapukoor sootuks meeles ja pidin leppima kodus oleva majoneesiga ja kepsutiga).Molto buon!!!
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          #57
                          keedan ja viskan sisse ka paar loorberilehte
                          annab mekki juurde
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            #58
                            Keedan - siis kui kiire on ja siis ikka igasuguseid maitseaineid juurde
                            Praen siiski enamasti.. pannil - kui väga viitsin, siis keeran üks haaval ümber, et mõlemad pooled küpseks saanud, muidu raputan kaane all. Sellega on küll ühe vana panniga ebameeldivaid kogemusi olnud, seoses panni käepideme purunemise ja põranda toidu alla kattumisega aga jätkan ikka seda praktikat. Peale panen jälle igasuguseid maitseaineid, näiteks pipar, kartuli maitseaine, liha üldmaitseaine. Soola eraldi ei pane, sest see on teistes ainetes niikuinii juba sees ja kui pole siis pole teda vaja ka.

                            garneering.. kuna eriline ketšupi gurmaan pole, siis seda mul ka külmkapist ei leia. kuid erinevaid purgis müüdavaid kastmeid (grillkastemed, liharoogade kastmed jms.) omad tavaliselt külmkapis mitmeid erinevaid, siis kuulubki pelmeenide juurde hapukoor ning mõni neist kastmetest.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              #59
                              Ma sõin viimati külmutatult, ülihead olid. Laiskade värk.

                              Kommentaar


                                #60
                                ..kunagi ülikooli päevilt sai palju keedetud pelmeene lahjendatud äädikaga söödud...
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X