320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elu!
    Aastad on oma korrektuurid teinud ja kõik, kõik, hinnad on tõusnud. Samamoodi on tõusnud ka palgad.
    Hea asi asja juures on see, et välismaal käies ei tundu hinnad enam nii kirved. Kohati saab rõõmustada juba odavamate hindade üle, Eestiga võrreldes.
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Need on tõesti super pelmeenid ! Milline kokkusattumus, et just praegu säriseb pannitäis pelmeene köögipliidil ! 2 kilone kott mingeid venekaid maksis mingisuguse hulga raha. Tähtis pole võitmine, tähtis on sõit.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
        Elu!
        Aastad on oma korrektuurid teinud ja kõik, kõik, hinnad on tõusnud. Samamoodi on tõusnud ka palgad.
        Hea asi asja juures on see, et välismaal käies ei tundu hinnad enam nii kirved. Kohati saab rõõmustada juba odavamate hindade üle, Eestiga võrreldes.
        Ma tahaks küll teada, et kellel on palk teinud kahe aastaga sellise korrektuuri, et kui varem oli 15000, siis nüüd on 1500 eurot. Seda siis sama tööd tehes.

        Kommentaar


          Siin räägitud 2008ga võrreldes on palgad ja hinnad praeguseks kasvanud enamvähem ühepalju (mõõdetuna keskmises palgas ja tarbijahindades vastavalt 16% ja 18%). Toit sealjuures 21%. Pelmeenide hinnatragöödiat pehmendab ilmselt see, et nende osa keskmise inimese tarbitavate kaupade ja teenuste kogumis on võrdlemisi väike.

          Kommentaar


            Soovitan Rakvere täisterajahust pelmeene suitsulihaga.

            Kommentaar




              Minu vaieldamatu lemmik.

              Kommentaar


                Kui siin juba pelmeenipakkide ülesriputamiseks läks, siis minu vaieldamatu lemmik on Tallegg. Kui varem meeldis mulle süüa pelmeene õlisest fritüürist läbi käiduna, siis praegu lähevad need alla keedetuna. Keedetuna ongi Talleggi omad kõige paremad, sest erinevalt Pealinna ja Maahärra omadest ei kleepu need kokku ühtseks pudruks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                  Minu vaieldamatu lemmik.
                  Duubeldan, on tõesti head.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                    sest erinevalt Pealinna ja Maahärra omadest ei kleepu need kokku ühtseks pudruks.
                    olles premia palgaline pr'i-mees, soovitan järgmisi samme
                    a) vette veidi õli valada, kas enne pelmeenide sinna asetamist või vahetult pärast
                    b) pelmeene keemise käigus segada, lusikaga näiteks. paarist-kolmest korrast peaks piisama, iga kord ca 10täispööret, soovitatavalt nii päri- kui vastupäeva
                    c) enda kulinaarsed võimed defekteerida

                    parimat,
                    H.M TallinnaKülmhoone
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Teen 2in1. Lisan pannile vett, et põhja ära katab. Õli ka ja siis alguses pannil kaas peal, et pelmenkud pehmemaks läheks ja hiljem siis praen.

                      Kogemustest nii palju, et Maahärra omad on pasad, kleepuvad jõledalt kokku.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        olles premia palgaline pr'i-mees, soovitan järgmisi samme
                        a) vette veidi õli valada, kas enne pelmeenide sinna asetamist või vahetult pärast
                        b) pelmeene keemise käigus segada, lusikaga näiteks. paarist-kolmest korrast peaks piisama, iga kord ca 10täispööret, soovitatavalt nii päri- kui vastupäeva
                        c) enda kulinaarsed võimed defekteerida

                        parimat,
                        H.M TallinnaKülmhoone
                        Loorberilehe võib samuti potti pista, leem pidavat niimoodi selgem jääma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas og Vaata postitust
                          Loorberilehe võib samuti potti pista, leem pidavat niimoodi selgem jääma.
                          Ma lisan tavaliselt lihtsalt 2 puljongikuubikut.

                          Kommentaar


                            Kui praadida, siis hulga võiga, maitseks piisab soolast.

                            Kui keeta, siis kümmekond pipratera ja 3 loorberilehte teeb triki ära ja maitse järgi soola. Õli aitab kleepumise vastu.

                            Enda lemmikud on viimasel ajal pigem UVIC Poltavskye, Kazanskye, Rjazanskye. Bravissimole kirjutan samuti alla ning nende rohelisele versioonile Mamma Mia(eriti head keetes).

                            Kommentaar


                              Keegi keedab ja siis praeb ka? Minu tavaline valmistusviis.

                              Või kui siin praadimisest jutt, siis ongi kohe pakist pannile?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Mina keedan ja siis praen. Kui otse pannile siis väga madalal kuumusel ning läheb omajagu aega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X