320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina keedan või teen ahjus, viimast sagedamini.
    Võtan plaadi, panen küpsetuspaberi, pelmeenid paberle, piserdan oliivõliga üle, lasen 150 kraadi juures 10 minutid, pööran pelmeenid ümber ja lasen teiselt poolt sama kaua. Koos oliivõliga krutin meresoola peale.

    Tasub olla etttevaatlik, kui liiga palju küpsetad, siis kuivavad ära ja kui liiga vähe teed, siis jäävad tooreks.

    Minu lemmikud on samuti Hiina pelmeenid, hapukoorega.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
      Soovitan Rakvere täisterajahust pelmeene suitsulihaga.
      Võtsin soovitust kuulda, paraku ei meeldinud.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Võtsin soovitust kuulda, paraku ei meeldinud.
        Maitse asi

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Keegi keedab ja siis praeb ka? Minu tavaline valmistusviis.
          +1 ning seejärel külm hapukoor ning muud polegi vaja.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust

            Või kui siin praadimisest jutt, siis ongi kohe pakist pannile?
            Minu pere lemmikud on just otse pannile. Kuna ma lisan korralikult võid ja 95% ajast on kaas peal siis tulevad nad parajalt pehmed.

            Ise eelistan keeta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Mina keedan või teen ahjus, viimast sagedamini.
              Võtan plaadi, panen küpsetuspaberi, pelmeenid paberle, piserdan oliivõliga üle, lasen 150 kraadi juures 10 minutid, pööran pelmeenid ümber ja lasen teiselt poolt sama kaua. Koos oliivõliga krutin meresoola peale.

              Tasub olla etttevaatlik, kui liiga palju küpsetad, siis kuivavad ära ja kui liiga vähe teed, siis jäävad tooreks.

              Minu lemmikud on samuti Hiina pelmeenid, hapukoorega.
              No pagan oleks mul siis ahi...
              Jälle üks põhjus, miks mitte ühikas elada.
              sigpic

              Kommentaar


                Minu viimatine avastus on maitsestamine üraadimise ajal ohtra karri ja pitsamaitseainega. Seda siis eelnevalt keedetud pelmeenide puhul. Imeline.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Minu viimatine avastus on maitsestamine üraadimise ajal ohtra karri ja pitsamaitseainega. Seda siis eelnevalt keedetud pelmeenide puhul. Imeline.
                  Tilli lisamine teeb ka pelmeenid väga heaks praadides. Lihamaitseainet ka soola asemel.

                  Kommentaar


                    Ainult keedetud ja selle hiina tädi pildiga omad olid kunagi parimad. Pole kaks aastat pelmeeni saanud raisk ja tänu teile nüüd muust toidust mõelda ei saagi. Aitähh.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Ainult keedetud ja selle hiina tädi pildiga omad olid kunagi parimad. Pole kaks aastat pelmeeni saanud raisk ja tänu teile nüüd muust toidust mõelda ei saagi. Aitähh.
                      Elad kusagil välismaal, kusagilt on meelde jäänud vähemalt, ja Vene poodi polegi? Mina asetsen ühes Lõuna-Euroopa kääbusriigis ja siia on slaavi köök ja kulinaaria oma kombitsad täitsa korralikult ajanud. "Russkie Produktõ" pood on kodulinnas olemas ja sealt saab pelmeene, kalja, Tarhun'i, Borjomi vett ja 17 euri eest riidest ümbrisega Vana Tallinna pudeli. Lisaks miljon muud kodust tuttavat toodet. Pelmeenid, alguses vähemalt, tundusid jube ülehinnatud, aga nüüd kui fitti uuesti teema käima tõmbas ja välja tõi, kui palju need tänapäeval Selveris maksavad, siis vast nii hullu ei ole midagi.

                      Aeg ajalt meelitan ennast ning võtan vaevaks seda poodi väisata ning pelmeene ja erineva numbriga Baltikaid, Bochkarevi või Starõi Melnikut osta.

                      Kommentaar


                        mina eelistan keeta pelmeene, sest siis ei pea nii palju vaeva nägema. puljongikuubikute ja soolaga, hiljem sinepit ja hapukoort kõrvale.
                        kuigi kunagi ukrainas käies sain hautatud pelmeene, aga kuidas see käib, pole veel teada saanud.
                        praadides peab koguaeg kõrval passima, et kõrbema ei läheks, siis saab nagu päris.
                        ja muidugi õiged monsterkokad suudavad ka pelmeenisuppi teha.
                        lemmikmarki pole tekkinud, sest ilmselt ei söö liiga tihti pelmusid, või tegelt, liha sisaldus on väga oluline.
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Mina tegin pelmeene põhiliselt ülikooli ajal. Nüüd nagu ei kutsu väga millegi nii rasvase järgi. Tõsi, kui ma Donetskis EM-i ajal kodumajutust sain, siis kohalik vanaproua Tamara või midagi sarnast tegi ise pelmeene. Need olid väga oossomid.

                          Kommentaar


                            mu lemmik pohmellitoit on need pelmeenid praetult. head krõmpsud ja värki.


                            ja pelmeenisupp on ka oosom. sisuliselt ainus supp, mida ma ise viitsin teha ja ei ütleks, et monsterkokk olema peaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              mu lemmik pohmellitoit on need pelmeenid praetult. head krõmpsud ja värki.


                              ja pelmeenisupp on ka oosom. sisuliselt ainus supp, mida ma ise viitsin teha ja ei ütleks, et monsterkokk olema peaks.
                              Neid on ju võimatu kahvli otsa saada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Ainult keedetud ja selle hiina tädi pildiga omad olid kunagi parimad. Pole kaks aastat pelmeeni saanud raisk ja tänu teile nüüd muust toidust mõelda ei saagi. Aitähh.
                                Avstraalias on igas suurlinnas Vene pood olemas, kus pelmeene müüakse.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X