320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina näiteks "ei viitsinud" asju üle 100p teha seetõttu... või ok, olgem täpsed, mina ei pidanud üle 100p tegemist kuigi loogiliseks, kuna umbes kahe minuti pärast tuli hakata tegema juba järgmisi asju. A la kell 1000 kätekõverdused, 1002 kõhulihased ja 1005 kaks miili. Võib-olla küll pisut liialdatud, aga siiski - ei näinud/näe mõtet liigseks väsitamiseks. Ja mis veel oli huvitav on see, et teinekord sai säändset sporti tehtud vahetult pärast söömist.

    Kommentaar


      Meid peksti kord peale sööki 10km krossijooksule. Ilusad laigud jäid pärast Raku metsa teede äärde.

      Aga nato testiga meil vedas, kui pumbad ja kõhulihased olid tehtud, sõidutati ZIL-dega jooksmiskohta, mis tähendas ca 20 minutilist puhkamist. Suitsumehed tegid sõiduajal veel oma suitsu ära ning siis plaks kastist välja ja jugama
      308

      Kommentaar


        Mental not military institution.

        Kommentaar


          käisin täna venda vaatamas sõjas... selgus, et sõduritel ei olegi külm, neil on meeldivalt jahe

          Kommentaar


            Meeldivalt jahe on neil ka 30 kraadise pakasega laskemoonaladu valvates, 3 kasukat seljas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Meid peksti kord peale sööki 10km krossijooksule. Ilusad laigud jäid pärast Raku metsa teede äärde.
              94-ndal harrastati Kalevis ülemuste poolt esmaspäeva hommikusi takistusriba läbimisi.Enamus kel nädalavahetusel linnaload,need ilmusidki esmaspäeva hommikul alles mitte pühaba õhtul.Üks jäi tunnelis tuttu,teine oksendas jne.
              Lõbus oli
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                potsatas tore sõber postkasti. Väitis, et olen arvele võetud.
                LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                Kommentaar


                  Kõige lihtsam viis ära saamiseks pidi olema siuke et. Komisjonile ütled et oled pede ja ei saa teiste kuttidega duši alla minna. Ja keegi sind sinna ei taha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Kõige lihtsam viis ära saamiseks pidi olema siuke et. Komisjonile ütled et oled pede ja ei saa teiste kuttidega duši alla minna. Ja keegi sind sinna ei taha
                    jajah. saabub selline lõhkise kulmuga machomees ja ütleb, jõuõju, klge, rsk, ma olen pede juu, mai saa krdi dušsi alla minna noh.

                    Kommentaar


                      lõhkise kulmuga machomehed ongi kõige suuremad peded

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        lõhkise kulmuga machomehed ongi kõige suuremad peded
                        Seda ma tean jah, aga nemad tahavadki ju sõjaväkke minna...

                        Kommentaar


                          Ärge minge jah. hoiate riigi raha kokku
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Kas keegi on Logistikakeskuse Tagalapataljonis käinud? Muljetage kui olete! Endal muidu kutse käes 7.01.2008.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Mina olen TAP-is käind.

                              Kommentaar


                                Mis muljed sis? Asub Tallinnas?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X