320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

    Tra küll kas tõesti ei suudeta seda hilispuberdeetikust abordijäänukit kuidagi taltsutada?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

      ma ei pidanud üldse minema kuna tutvused on kõrgetel kohtadel, öeldi et ära mine kui ei taha aga näe lolli läksin ikka aga see eest neiudele läheb peale kui mees on sõjaväes käind nii et see on suur pluss!! saate oma pluss punkte tõsta tütrukute ees:P

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

        Algselt postitas eestimees


        ise olen ka käind ja 8 kuud. 31 dets ja 1 jan ja 24 veb istusin arnoldi valves võtsin ka iraagis langenud sõduri vatsu......õppus algas esimese päevaga ja lõppes viimase peagu reservi mineva päevaga....õppus õppuse otsas ja nii räägitud lebost ei saanud juttugi olla, pidev õppus ja trenn.....mets metsa ja veel kord mets ja nii jutti 8 kuud...eriti mõnna oli mingi -24 magada metsas puu all nii et silmamunad ka jäätusid räägimata teistest keha osadest põhiliselt terve talv sai metsas oldud...vähemalt nii öeldi et meid koolitati eliit kompaniiks,vähemalt eesti sõjaväe issid tegelesid meiega jne sattusin valesse kohta

        PS mõttetu asi igastahes ärge minge ja viilige minema, ainult lollid lähevad sinna sest see on maha visatud aeg ja nii mõttetu sets mingid ajukääbikud ja koolis peksa saanud ülemused nussivad su ajusid, selline alaarenenud koht on sõjaväegi kuhu saadetakse heidikud ja idikad...ärge mingi vähegi kui aju peas on ja mõistust...ajaraiskamine kui ei taha saada sõjaväelaseks....ülemused olid igastahes nii madala IQ et ainult ahasta ja palu jumalat appi....
        Äi viitsi midagi lisada..kui just, et kõik ülemused päris tolad polnud. Arnoldivalve oli üks mõttetumaid tegevusi ja selle eliidijutu võib sinna pista... Kes kompanii ülem oli kui küsida tohib?
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

          Üks õpetlik lõbus lugu kroonust:
          Ühe väeosa juures käis kohalik tütarlaps,ta oli kohal peaaegu iga päev.Mõni päev läks õnneks,mõni päev mitte.
          Ühel kenal ja kuumal suvepäeva õhtupoolikul kui tunnid läbi olid,otsustasid kaks kroonus semustunud reameest minna neiuga jõe kallastele hullama.Olles juba peaaegu kohal meenus ühele neist,et kaitsevahendid jäid maha.Teades tüdruku \"vormi lembust\" ei riskinud sõdurid niisama asja kallale asuda.Et kumbki enam pikka maad tagasi pataljoni käia ei viitsinud siis visati kulli ja kirja.Nii pidigi üks neist tagasi vantsima,jättes semu jõe äärde tüdrukuga sooja tegema.Olles juba peaaegu tagasiteel ja vaid 10 meetri kaugusel päästvast väravast kõlas üle pataljoni häire.Polnud miskit teha ja sõdur pidi tagasi kompaniisse jooksma.Selgus,et saku raba põleb ja meid on appi kutsutud.Kurb aga mis sa teed,käsu vastu ei saa.Tagasi tulekahjult selgus,et sõduri semu kes jõe äärde jäi,ei suutnud vastu pidada ja kasutas juhust mida loodus ja imeline ilm pakkusid.
          Paari nädala pärast sai selgeks,et tuleb pikem tableti võt periood.Sõdur kes kustutamas käis sai aga järgmine päev linnaloa ja võis õhtul õndsalt oma kallima kõrvale heita
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

            Käisin.......meeldis.Ja teate miks???Sest saime riigi kulu ja kirjadega ära käidud Eesti-iirimaa mängul lillekülas.2001 aasta.asi oli seda väärt. :P kogu 7 kuud ja 4 päeva näkkuni......t oli seda ühte mängu väärt.........mis sest ,et Eesti kaotas.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

              StSVÕK ÜSP, alates 6.10.2004 kuni siiamaani, paar päeva peale tänast veel.
              Ei kahetse, lollust ja komöödiat tulvab 24/7 uksest sisse. Alles eile suutis üks võitleja oma valge talvevormi pesus punase salvrätiga roosaks võõbata
              308

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                StSVÕK ÜSP

                Üksik...mis asi
                Mida tehakse juuni kuus talvevormiga?
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                  Staabi- ja Sideüksuste Väljaõppekeskus Üksik- Sidepataljon. Ilgelt fancy nimi. Sama haige kui Tapa ametlik nimi on on LtVÕK Tapa VÕK. Aga see selleks

                  Meile anti need talvel kätte ja jäid kuni suveni kappi hallitama. See nädal hakkas varustuse hooldus, enne reservi puhtaks küürida ja too ekspert lükkas oma valge vormi ka pessu. Nii ta läks
                  308

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                    20.09.2000 - 18.05.2001 Kuperjanovi ÜJP.
                    Olin esimeses satsis, kes pääsesid 8 kuuga. Mul õnnestus ajateenistus tervislikel põhjustel patuga pooleks lühendatud mahus läbida. Rohelisse passi kirjutati erialaks: laskur-granaadiheitur. Granaati pole ma sealjuures kunagi visanud.
                    Kupi maine oli/on kui eriti kõva distsipliini ja füüsilise koormusega väeosa. Tegelikkuses selgus, et polnud pooltki nii hullu kui räägiti. Sõjaväes on see hea asi, et erinevalt koolist ei saa laiskuse pärast keegi sind sealt välja visata.
                    Ülemused: oli igasuguseid. Normaalseid, oma tööülesannete piiridesse jäänuid ja ka debiilikutest nn \"aktiviste\", kes võimu juurde pääsedes oma alaväärsuskomplekse välja elada püüavad. Viimased olid siiski tuntavas vähemuses.
                    Üldiselt on hea tunne, et vaatamata kõigele seal ära käisin. Ei kahetse. Kordusõppustele läheksin hea meelega.

                    EgoTrip
                    ma olen praegu nii maruvihane. mul on hea töökoht, ma saan head pappi, mu lõpueksami tulemused kestavad veel 3 aastat. olen aastakese veel tööl, teenin raha jne. aga ei, selle asemel viiakse mind kuskile Võrru kartuleid koorima.
                    Kupis ei koorita enam ammu kartuleid ja muid juurikaid. Selleks on masinad ja tublid kokatädid.

                    Kommentaar


                      #70
                      Homme siis Tapale, närvid läbi ärevusest suht

                      Kommentaar


                        #71
                        See ajateenistus on nii mõttetu. Soccerneti tüüpe võiks mitte kutsuda: neil on nagunii jumala tugevad lihased ja värki. Pole arendada midagi rohkem.

                        Kommentaar


                          #72
                          oma suhtumist arendate
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            #73
                            oh jah. mul läks vend eile sidesse.... peaks nati ta asjades sorima... äki leian midagi head, mida maha müüa saaks õlle raha:P

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Britu Vaata postitust
                              See ajateenistus on nii mõttetu. Soccerneti tüüpe võiks mitte kutsuda: neil on nagunii jumala tugevad lihased ja värki. Pole arendada midagi rohkem.
                              Tugevatest lihastest pole kasu, kui vaimselt nõrk oled. Seal treenitakse vaim tugevaks - närv külmemaks ja siis alles füüsilist vastupidavust.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                oma suhtumist arendate
                                lage vahtides ja kaks pakki päevas suitsetades?
                                ½121½

                                Kommentaar

                                Working...
                                X