320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Karja Kelder raisk! Minu lemmik

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Karja Kelder raisk! Minu lemmik
      kena pisike ettekandja on lapsepuhkuselt tagasi
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Vapiano mulle väga ei meeldi, sest seal saabub meeletult kiiresti tüdimus neist söökidest.
        Buenos Aireses on näiteks väga hea sushi, iga kell lööb üle Silki sushid näiteks.
        Sebrad, Islandid on väga mõttetud kohad, aga Novellis võid heal juhul täitsa normaalseid lõunasööke leida.
        Tiigrikäpp on vana ja retro, aga odavad hinnad ja üldse mõnus õhkkond.
        Peterson on hea ja lähedal, aga toitudel on mingi imelik probleem olla alati väga magedad.
        Lostis olen ma end niivõrd palju sodiks joond, et ettekandjad teavad, kui ma ütlen "tavaline", siis tuleb special sidruniga.
        Chopsticks on õudne, sest teenindus on ikka ekstraklassist. Ükskord läks tibil kassaaparaat katki ja siis ta röökis telefoni ja tagus aparaati, aga tellimusi ei võtnud. Lõpuks mina kui kõige nahaalsem, läksin talle juure ja sain tellimuse anda, aga seejuures jäi talle meelde ainult pool tellimusest. Ettekandjad on täielikud sibulad ja eesti keel mõneti problemaatiline.
        Pascha Kebabis on hea rämpstoit, et igapäev ei soovita, aga ilmselgelt lahedam, kui näiteks Mc või Hes.
        Kuus pelmeeni on ka kord kuus käimiseks lahe, sest pelmeenid on ikka lahedad. Ettekandjad on ÜLInaiselikud (muidu mehed) ja pelmeene ei tasu palju võtta, sest neid ei jõua ära süüa.
        Kõrval on veel mingi Taimetoidukoht, millel on hea idee, kuid teostus mulle väga ei istu.

        See on siis Dannari ülevaade Narva maantee söögikohtadest.

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          kena pisike ettekandja on lapsepuhkuselt tagasi
          Kusjuures on jah , see on positiivne , (kui me sama naist mõtleme ikka)

          Kommentaar


            Algselt postitas piimamees Vaata postitust
            kuid pärnu steffaniga muidugi ei anna võrrelda.
            Steff on parim! Ilgelt hea on käia seal lõunat söömas, siis on kõikidel pitsadel lõunahind 70.- samuti. Teine hea koht Pärnus on muidugi Tuberkuloited Pub ehk Viies Villem. Sealseid friikaid ja teenindust ei ületa Pärnus miski.

            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Space'is on üks väga hüva roog nimega kana piccata, aga seal alati nii pikk järts, et pahakkab.
            Olen seal Anu Saagimi kõrvallauas istunud Söögid olid minu mäletamist mööda päris head.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Steff on parim! Ilgelt hea on käia seal lõunat söömas, siis on kõikidel pitsadel lõunahind 70.- samuti. Teine hea koht Pärnus on muidugi Tuberkuloited Pub ehk Viies Villem. Sealseid friikaid ja teenindust ei ületa Pärnus miski.
              Kõik ei ole lõuna hinnaga. Menüü all on numbrid, aga jah, enamus on tasuta. Lisaks saab lõunal tasuta kohvi või teed. Villemi pluss on sama mis Carlsbergi õllega, igas viies päevapraad on tasuta. See templi teema.

              Kommentaar


                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                Kõik ei ole lõuna hinnaga. Menüü all on numbrid, aga jah, enamus on tasuta. Lisaks saab lõunal tasuta kohvi või teed. Villemi pluss on sama mis Carlsbergi õllega, igas viies päevapraad on tasuta. See templi teema.
                Just, ega Villemi tavahinnad ka väga killerid pole. 0,5L Coca maksab kroon vähem, kui 0,5L Saku Originaal.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Nõmme Sõõrikukohvikust saab mõnusat kodust toitu väga hea hinnaga

                  Sõbrad kiidavad ka Nõmme Turul pakutavat lõhesuppi. Ise pole veel maitsmas käinud aga küll jõuab
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Steff on parim! Ilgelt hea on käia seal lõunat söömas, siis on kõikidel pitsadel lõunahind 70.- samuti. Teine hea koht Pärnus on muidugi Tuberkuloited Pub ehk Viies Villem. Sealseid friikaid ja teenindust ei ületa Pärnus miski.
                    Sellesamuses pitsa restoranis on viimasel juhtunud nii, et kui peaks kukkuma tasuta pitsa, siis on kaart vigane ja error majas. juba kaks korda nii... tundub, et masu :-(

                    Tubekate osas olen täiesti teisel meelel. Kunagi sai seal igasugu asju korda saadetud, aga täna ei kipu üldse keldrisse sööma-jooma, kuigi enam suitsetada ei tohi söögikohtades. Siis kui seal käis tihe suitsetamine olid lood kuidagi meeldivamad. Ei teagi kohe, imelik koht.

                    Mis meeldivalt on hakanud üllatama on Jahtklubi. Väga vonks menüü, toit hea, teenindus ok. Suvel on veel eriti tsill

                    Ei saa mainimata jätta Hr Remmeli kodurestorani SiSi. Julm jama, mis seal toimub. Ettekandjad elavad teises dimensioonis, viisakust on ülearu, aga teeninduse kiirus... no ma ei tea. see et pitsat saab kella 15.00-02.00 on põnev. selle sisuline märge menüüs puudub. fake.

                    Ja lõpetuseks. Jääb ikkagi Aleksander, milles kunagi pettuma ei pea.

                    Ja ikkagi veel ei lõpeta, sest meenus Endla kohvik. Väga viisakas, maitsev, mõnus.
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Muideks, Papa Pizzas on üllatavalt head pitsad.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Tubekate osas olen täiesti teisel meelel. Kunagi sai seal igasugu asju korda saadetud, aga täna ei kipu üldse keldrisse sööma-jooma, kuigi enam suitsetada ei tohi söögikohtades. Siis kui seal käis tihe suitsetamine olid lood kuidagi meeldivamad. Ei teagi kohe, imelik koht.

                        [...]

                        Ja lõpetuseks. Jääb ikkagi Aleksander, milles kunagi pettuma ei pea.

                        [...]

                        Nõustun sinuga täielikult. Villem allakäinud - Sass vaata, et parim.

                        Kommentaar


                          Jansa pitsas on normaalsed pitsad. Ja burks on kah normaalne





                          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                          Parim laul

                          Kommentaar


                            Nagu siin teemas kunagi selgus, on mitmeid foorumlasi Pärnu maantee kandis kontorites laiali - neile on nüüd tekkinud veel 1 variant lisaks. Sparta spordiklubi juures on kohvik, kus toit tuleb kiirelt lauda ja hinnad päris kenad - päevapraad 35 eeki ja mitte oluliselt kallimalt pastasid, wrape ja asju saadaval. Osa hindu oli sellega võrreldes küll balansist ootamatult väljas, nt kohv ja fetajuustupirukas kumbki 25 eek, aga siiski täitsa lõunatatav koht.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Kui pole hirmu varingute ees, siis Solarises tegutsev toitlustuskett Lido on päris normaalne. Hind ja toit jooksevad suurepäraselt kokku.

                              Üle Tallinna tuntud aasiaköök, Chopsticks, üllatab samuti, positiivselt. Toit hea ja mis kõige tähtsam - hind taskukohane.

                              Tartus on selline teada tuntud koht nagu Sirius, seda vist ei ületa miski. Parim kiirtoit ever, parima hinnaga.

                              Ja mida targad toitlustusspetsialistid / gurmeekokad Tallinnas tegutseva Staabi kohta rääkida oskavad? Ise pole sinna jõudnud, kuid ootaks arvamusi, kas tasub kesklinnast see tee jalge alla võtta või mitte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                                Tartus on selline teada tuntud koht nagu Sirius, seda vist ei ületa miski. Parim kiirtoit ever, parima hinnaga.

                                Ja mida targad toitlustusspetsialistid / gurmeekokad Tallinnas tegutseva Staabi kohta rääkida oskavad? Ise pole sinna jõudnud, kuid ootaks arvamusi, kas tasub kesklinnast see tee jalge alla võtta või mitte.
                                Burksile on meil ju lausa oma teema.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X