320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Ingmar
    replied
    Ma olen ka kogu elu selline tõeline mees olnud, et lihata rooga restoranis ei võta. Nüüd aga olen paar korda Rataskaevu tänaval Vegan Restoran V-sse sattunud ja pean tunnistama, et ilmselt hetkel kõige meeldivam restoran Eestis.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust

nagu ma (enda kohta) ütlesin, siis loll on loll olla. Kuna ma grillitud porrut, ega muud maitsvat ei tellinud, siis ei julge millegi põhjal antud kohta soovitada. Absoluudselt ei väida et see koht halb on.
    Sa hea poiss. Ole avatud. Väga head vegantoitu saab kui osatakse hästi teha. Kui juba lähed (ilmselt naise imelikust sõbranna või töökaaslaste sundimisel), siis embrace it. Võib üllatuda tegelt. Ühe ekstreemse korrana.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied

Mõtlesin et kui juba lähen siis võiks ju pulli teha ja vegan toitu süüa.
    Kas sul on kõik korras elus? Ma võin muidu selline tüütu ja labane kährik olla, aga kui sul on midagi südamel, siis sa võid privasse ennast tühjaks kirjutada. Jagatud mure on ikka pool muret ning muidu pärast flipid veel täiesti ära.

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

Samas on ju ka lahendus mitte tellida restoranist toitu, mille osas nad tuntud ei ole? Argentiina restoranis ka ju menüüs "grillitud köögiviljad", aga selle järgi restorani kohta arvustust ja soovitust avaldada suht meh ju?
    nagu ma (enda kohta) ütlesin, siis loll on loll olla. Kuna ma grillitud porrut, ega muud maitsvat ei tellinud, siis ei julge millegi põhjal antud kohta soovitada. Absoluudselt ei väida et see koht halb on.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    ÜLO kogemus

Kuna töökaaslased ka juhuslikult soovitasid sama kohta, siis saigi käidud. Mõtlesin et kui juba lähen siis võiks ju pulli teha ja vegan toitu süüa. Aga kohale jõudes ja menüüd vaadates ("grillitud porrulauk") mõtlesin siiski ümber ja tellisin veise. Kuna latt on viimaste aastate jooksul üsna kõrgeks aetud, siis loomulikult pettusin. Tra vegan (suunitlusega) restos veist tellida. Loll on ikka loll olla.

Muus osas oli muidugi tore. Teenindus suurepärane, joogid mõnusad.

Kas soovitaksin? Vist ei julgeks.
    Samas on ju ka lahendus mitte tellida restoranist toitu, mille osas nad tuntud ei ole? Argentiina restoranis ka ju menüüs "grillitud köögiviljad", aga selle järgi restorani kohta arvustust ja soovitust avaldada suht meh ju?

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    ÜLO kogemus

Kuna töökaaslased ka juhuslikult soovitasid sama kohta, siis saigi käidud. Mõtlesin et kui juba lähen siis võiks ju pulli teha ja vegan toitu süüa. Aga kohale jõudes ja menüüd vaadates ("grillitud porrulauk") mõtlesin siiski ümber ja tellisin veise. Kuna latt on viimaste aastate jooksul üsna kõrgeks aetud, siis loomulikult pettusin. Tra vegan (suunitlusega) restos veist tellida. Loll on ikka loll olla.

Muus osas oli muidugi tore. Teenindus suurepärane, joogid mõnusad.

Kas soovitaksin? Vist ei julgeks.

Leave a comment:

• Maarek
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Seal mustamäe alguses on ka üks hea vegan buffee täitsa petab ausad inimesed ka ära. Tuntud näod käivad küll sebimas seal töötajaid jäin ühest pruudist ilma nii, see nagu miinuseks
    Kas see Mustamäe tee alguses olev Bliss juba ammu kinni pole?

Ma muidugi ei tea, äkki mingi uus vegan koht asemele tulnud

Leave a comment:

• nimastain
    replied
    Algselt postitas cabron Vaata postitust

Pruut töötas seal ja siis mingi hetk töötles mingit kuulsust tualetis käega?
    Miks ainult käega? Ma mäletan, kuidas luuad Plubi peldikus põske võtsid. See muidugi polnud “eriti” fancy koht, et standardid olid vb teised. Ühes kerge handjob, teises teed pelta ukse lahti ja full bukakke

Leave a comment:

• cabron
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Seal mustamäe alguses on ka üks hea vegan buffee täitsa petab ausad inimesed ka ära. Tuntud näod käivad küll sebimas seal töötajaid jäin ühest pruudist ilma nii, see nagu miinuseks
    Pruut töötas seal ja siis mingi hetk töötles mingit kuulsust tualetis käega?

Leave a comment:

• Marduk
    replied
    Tallinnas kohta kus saaks nii veganid kui ausad inimesed mõnusalt õhtustada?
    Kolm sibulat, Mantel ja kortsen. Mõlemas ple ofc peale covidit käinud.

Leave a comment:

• kaala
    replied

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    ÜLOs võid rahumeeli ausa inimesena vegantoidu võtta ja pettuma ei pea.

Leave a comment:

• zaz
    replied
    Selliselt reklaamis end ÜLO. Suht norm koht ,jah.

Leave a comment:

• cannuman
    replied

Leave a comment:

• orbitaaljaam
    replied
    See Olybeti spordi grillbaar Harju tänava otsas oli tore koht. Toit kiiduväärt ja hinnad ka väga okeid vanalinna kohta.
    Proovige ka kindlasti Vene ruletti

Leave a comment:

Working...
X