320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    hampa söömine on alati väga romantiline olnud
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #62
      Pärnus kindlalt Uku kohvik. Kell kaksteist kunded keerutavad tantsu. Umbes sama keiss mis Tartus Ümarlaua baar.
      Kas Ümarlaud on üldse Tartus veel avatud? Kunagi sai seal banaani liksi laksitud.
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        #63
        Uku on avatud?!?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Pealik Vaata postitust
          Täna siis see tähtis päeva, kus peaks mõne "sõbranne" kuskile ristorantesse viima. Siin kohal ka ootan kaasfoorumlaste soovitusi, kuhu minna, kus oleks nö. romantiline ja head söögid kah.
          La cucaracha, millest sa siin mulle rääkisid, on mõnes mõttes nõudlik asutus. Peaksid sa seal torpeedosid sööma (paneeritud ja friteeritud ja juustutäidisega jalopenokaunad), tuleb füüsilis-romantilise osaga õhtust võimalikult ruttu peale seda alustada. Vastasel juhul ei tea kunagi, millal purr-purr peale tuleb ja kõik ära rikub.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            La cucaracha, millest sa siin mulle rääkisid, on mõnes mõttes nõudlik asutus. Peaksid sa seal torpeedosid sööma (paneeritud ja friteeritud ja juustutäidisega jalopenokaunad), tuleb füüsilis-romantilise osaga õhtust võimalikult ruttu peale seda alustada. Vastasel juhul ei tea kunagi, millal purr-purr peale tuleb ja kõik ära rikub.
            Paningi sinna kohad kinni ja eks ma siis teen enne selle füüsilise osa ära ja alles siis ristorantesse, siis teab, kas üldse tasub hakata raha raiskama
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              #66
              romantika on väikestele tüdrukutele

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                La cucaracha, millest sa siin mulle rääkisid, on mõnes mõttes nõudlik asutus. Peaksid sa seal torpeedosid sööma (paneeritud ja friteeritud ja juustutäidisega jalopenokaunad), tuleb füüsilis-romantilise osaga õhtust võimalikult ruttu peale seda alustada. Vastasel juhul ei tea kunagi, millal purr-purr peale tuleb ja kõik ära rikub.

                Purr-purr tuleb alles peale 8 tundi ning vähemalt pead terve portsu (5tk) söönud olema. Muidu iseenesest mõnus on neid krõmpsutada kui vaid seda kõrvalmõju poleks.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  La cucaracha, millest sa siin mulle rääkisid, on mõnes mõttes nõudlik asutus. Peaksid sa seal torpeedosid sööma (paneeritud ja friteeritud ja juustutäidisega jalopenokaunad), tuleb füüsilis-romantilise osaga õhtust võimalikult ruttu peale seda alustada. Vastasel juhul ei tea kunagi, millal purr-purr peale tuleb ja kõik ära rikub.
                  Minu arust see nüüd küll suurematsorti romantika koht pole. Pigem sobib omade klemmidega jauramiseks.
                  Eriti romantiline, kui seal täna lisaboonusena karaoke oleks.
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Uku on avatud?!?
                    Kas ta oli kinni vahepeal? Alles hiljuti tegin pitsi ühe meremehega seal.
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Raix Vaata postitust
                      Eriti romantiline, kui seal täna lisaboonusena karaoke oleks.
                      Peaks neile sobima küll. Ma ükskord nägin, kuidas nad 'Kaelakee häält' laulsid laeva peal - ainult et foorumikasutaja Pealik laulis sel hilisel õhtutunnil juba põhimõtteliselt wellbaumi aariaid, mistõttu ta proua püüdis hakkama saada nii maarja kui linna iffi osaga.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Peaks neile sobima küll. Ma ükskord nägin, kuidas nad 'Kaelakee häält' laulsid laeva peal - ainult et foorumikasutaja Pealik laulis sel hilisel õhtutunnil juba põhimõtteliselt wellbaumi aariaid, mistõttu ta proua püüdis hakkama saada nii maarja kui linna iffi osaga.
                        Kes vana asja meelde tuletab, sel silma peast välja(me laulsime seda üks kord ka Hollywoodis). Aga õnneks täna neil karaoket pole.
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          #72
                          pizza hut saksamaal saarbrückenis

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            pizza hut saksamaal saarbrückenis
                            tra see pizza hut on uks jubedaimaid kohti uldse, mis puudutab pizzarestorane muidugi. mu ema teeb ka paremaid pizzasid. toetun muidugi Portugali kogemustele
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              tra see pizza hut on uks jubedaimaid kohti uldse, mis puudutab pizzarestorane muidugi. mu ema teeb ka paremaid pizzasid. toetun muidugi Portugali kogemustele
                              sellega seoses tuleb meelde, et portugali valitsusel on meeletutes kogustes kinnisvara (mingil hetkel läheb kindlasti eelarve puudujäägi katteks müüki) ning neid ookeani äärseid losse kasutavad nad siis selleks, et pakkuda kõige paremat kala ja portveini oma ülekaalulistele kolleegidele.

                              Kommentaar


                                #75
                                minge tabasallu,baby back'i...seal ei pea kahetsema.umbehea maitsev menüü
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X