320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ilma Ferrarita ja Millimallikata ei alga minu jaoks üldjuhul ükski pidu Tallinna kesklinnas.

    Kommentaar


      #92


      kes sinnakanti satub

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        natuke seonduval teemal: http://www.postimees.ee/040407/esile...inn/253514.php

        superuudis
        Millimallikas, jepp..

        Kommentaar


          #94
          Kes Pärnu satuvad, võiks kohvik Ukut külastada...

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas mehis Vaata postitust
            Kes Pärnu satuvad, võiks kohvik Ukut külastada...
            Kus see täpsemalt asub ja mida seal pakutakse?

            Kommentaar


              #96
              Häid kohti on liiga palju... Nõmme tee burks on ikka kõge parem no!
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                #97
                kui siia Algarvesse satute, siis parim pizza on konkurentsitult Faros, bussijaama lahedal, vanalinnas. keegi portugaallane peab, kes on palju aastaid Itaalias elanud

                igal pool mujal on pizza pask
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
                  Kus see täpsemalt asub ja mida seal pakutakse?
                  Ülejõel ühes rohelises majakeses. Mina peale makaroonide midagi seal ei julgeks süüa. Tegelt on väga nostalgiline koht. Kaunis nõukogude aeg tuleb meelde. Kokad ja letitädid ning isegi osad kliendid on sellest ajast juba seal

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    kui siia Algarvesse satute, siis parim pizza on konkurentsitult Faros, bussijaama lahedal, vanalinnas. keegi portugaallane peab, kes on palju aastaid Itaalias elanud

                    igal pool mujal on pizza pask
                    Ma niisama mainiks, et Faro on paras peldik. Lagos on ilus. Samas Faro lähistel on paar saart, kus hiigelkrevette pakutakse. Need on küll jumalikud.

                    Samas Leedsi double-chees pitsa vastu, mis meeldib ka hambututele litsidele ja mida tuleb ju ikka ostma minna kell 2 öösel, ei saa miski.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kessu kohvik Kuressaare

                      Kommentaar




                        Keegi käinud on?
                        Normaalne koht?
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Seoses töökoha kolimisega oleks tarvis leida edaspidiseks üks pädev lõunasöögikoht Süda tänava kandis, soovitavalt Pärnu mnt poolses otsas. Seal kõikvõimalikke kohti üleliiagi ja seinast seina, alates sellest Balti Sepiku urkast ja lõpetades Tenkešiga - no ei jõua mina neid kõiki ükshaaval läbi proovida. Just igapäevast lõunatamise kohta siis vaja, seega restod jäävad seekord kõrvale.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Süda tänaval, ehkki suht keskel, on ju ka mingi saksa õllekas, kus viisakad toidud küll. Ainult et, on olnud ka juhus, kus ma peale pooletunnist ootamist tellimuse tühistasin, nii et seda paika võib olla mõistlik väisata enne või pärast põhimasside lõunalesaabumist.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Noh, veidi maad Vabaka poole on ka St. Patrick's, kus iga kuues päevapraad peaks siiani tasuta olema. Hinnad ei tapa ja valikus on tavaliselt 3-4 varianti. Rävala pst. ja Kentmanni ristis on üks pitseeria, kus ka muid toite serveeritakse. Raisad on ainult päevapitsa hinda tõstnud, aga muidu on kraam maitsev. Sealsamas IT Kolledži all on ka söökla (hetkel küll augusti lõpuni suletud). Kui tahad odavalt kõhu täis pugida, siis see on õige koht. Samas kvaliteet on hinnale vastav, nii et õrnema seedimisega isikutele ei soovita eriti. Kui mööda Kentmanni Liivalaia poole vantsida, siis leiab suht kõrvuti Tiina pitsa ja Sõõrikukohviku, aga need jäävad Südast juba suht eemale.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Klassikaline Karja Kelder on ka ikka hea..mõistlikud hinnad, valik suht suur ja toidud maitsvad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X