320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Russkoe kafe Indias kodutute linnaosas.

    Kommentaar


      kui Portugali satute ja Faro linna, siis vanalinnas on parim pizzeria kogu Portugali peale- Bella Italia www.bellaitalia.pt
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        kui Portugali satute ja Faro linna, siis vanalinnas on parim pizzeria kogu Portugali peale- Bella Italia www.bellaitalia.pt
        Kindluse mõttes ütlen siia ka - Faro on peldik, eelistage Lagost. Kui Faros juba peab olema, siis minge saartele.

        Seal saab ka mõnusat nosimist.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          SYGLA on koht kus ma olen kõige rohkem kordi söönud asub saaremaa ühisgümnaasiumis

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Kindluse mõttes ütlen siia ka - Faro on peldik, eelistage Lagost. Kui Faros juba peab olema, siis minge saartele.

            Seal saab ka mõnusat nosimist.
            äkki oskad soovitada mõnda head söögikohta Lagoses? ma veel nimelt sinna pole veel jõudnud, kuid plaan on küll lähitulevikus.

            ses mõttes Faro on tõesti peldik, aga jutt käib siin söögikohtadest
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              äkki oskad soovitada mõnda head söögikohta Lagoses? ma veel nimelt sinna pole veel jõudnud, kuid plaan on küll lähitulevikus.

              ses mõttes Faro on tõesti peldik, aga jutt käib siin söögikohtadest
              Oleks ma siis nende kohtade nimed meelde jätnud. Igatahes põhiväljaku lähistel üleval mäe otsas oli fantastiline kalarestoran, kus sai isegi selliseid elukaid, millest ma kuulnudki polnud. Üldse oli Portugali külastamise juures eesmärk igal õhtul väljas süüa, et saaks ka vähe teistsuguseid toite järjest katsetada.

              Ja ei pidanud pettuma. Eriti noobel oli muidugi Leira toidufestival (Portugal-Eesti mängu eel, ajal ja järel), kus jõe ääres oli lihtsalt kilomeeter osalenud restorane, kes kõik pakkusid kaks-kolm rooga. Kahju, et seal linnas vähe kauem ei saanud olla.

              Üldiselt aga - otsi pererestosid ja telli endagi jaoks ootamatult. Mis muud soovitada
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Oleks ma siis nende kohtade nimed meelde jätnud. Igatahes põhiväljaku lähistel üleval mäe otsas oli fantastiline kalarestoran, kus sai isegi selliseid elukaid, millest ma kuulnudki polnud. Üldse oli Portugali külastamise juures eesmärk igal õhtul väljas süüa, et saaks ka vähe teistsuguseid toite järjest katsetada.

                Ja ei pidanud pettuma. Eriti noobel oli muidugi Leira toidufestival (Portugal-Eesti mängu eel, ajal ja järel), kus jõe ääres oli lihtsalt kilomeeter osalenud restorane, kes kõik pakkusid kaks-kolm rooga. Kahju, et seal linnas vähe kauem ei saanud olla.

                Üldiselt aga - otsi pererestosid ja telli endagi jaoks ootamatult. Mis muud soovitada
                ehee pede, kui eile juba linnas olemas olid oleksid võinud ää käia kah paaris kohas. Btw, Leira värk on tuttav, soovitan ka teistele.

                Kommentaar


                  Pardon, jäi soovitajatele aitäh ütlemata. Kisub vist vägisi sinna Patricku suunas, kuigi jumal teab, et eks need lõunad hakkavad sel juhul neetult pikaks venima...
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Isiklik lemmik koht on tabasalus , sissesõites peaks seda kohta nägema , hea teenindus , veel parem söök , jne tihtipeale peab laua 2 tundi varem kinni panema .
                    Noninonii

                    Kommentaar


                      Süda tn kandis (Süda 1) hiinakas Asian Aroma. Suht normaalsed toidud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Oleks ma siis nende kohtade nimed meelde jätnud. Igatahes põhiväljaku lähistel üleval mäe otsas oli fantastiline kalarestoran, kus sai isegi selliseid elukaid, millest ma kuulnudki polnud. Üldse oli Portugali külastamise juures eesmärk igal õhtul väljas süüa, et saaks ka vähe teistsuguseid toite järjest katsetada.

                        Ja ei pidanud pettuma. Eriti noobel oli muidugi Leira toidufestival (Portugal-Eesti mängu eel, ajal ja järel), kus jõe ääres oli lihtsalt kilomeeter osalenud restorane, kes kõik pakkusid kaks-kolm rooga. Kahju, et seal linnas vähe kauem ei saanud olla.

                        Üldiselt aga - otsi pererestosid ja telli endagi jaoks ootamatult. Mis muud soovitada
                        seda ma kartsin, et jutt laheb kala- ja pererestode peale. ma juba ule aasta siin Portugalis resideerunud ja need kalarestod ei tomba enam, kaua sa ikka jouad neid mereande sisse ajada. ja pererestod on ka meie moistes tegelikult ikka sookla mootu. ja enamusjuhtudel on liha korval friikad. turistidele on need lahedad, aga kes juba pikemat aega selles miljoos elab, siis tahaks nagu midagi uut. ja paljusid toite mis pererestodes tehakse saab ka ise kodus tehtud. kuigi jah kes esimest korda Portugali kulastab, siis kalasobrale on siin nagu paradiis. ise soovitaks jargi proovida kindlasti arroz com mariscos ehk siis riis mereandidega, mis serveeritakse paja sees. ja muidugi traditsioonilised bacalhau, sardinhas assadas ja bacalhau a bras.
                        muidugi super on ka paellat proovida, kuid Hispaanias tehakse seda veidi paremini.
                        nonda ongi nii, et itaalia restodes julgen valida ainult pastat ja lasagnat, sest pizzad on siin maitsetud. hiinakad on siin suht ok. parimal tasemel on india restod.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Kännu kohvik Pärnus on täitsa mõngel. Head hinnad ja kõhu saab korralikult täis (kujuta pilti, isegi mina!). Kui hästi läheb, on toit lauas enne, kui korralikult istudagi jõuad, täitsa vahva

                          Kommentaar


                            Sarveotsa Pubi Järve selveris(see sinine)on ikka ka hea, toit on maitsev, menüüsse tekib tihti uusi toite, hinnad mõistlikud ja teenindus korralik, on viimaselajal suht igapäevaseks saanud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Kännu kohvik Pärnus on täitsa mõngel. Head hinnad ja kõhu saab korralikult täis (kujuta pilti, isegi mina!). Kui hästi läheb, on toit lauas enne, kui korralikult istudagi jõuad, täitsa vahva
                              Kõik on hea peale juustušnitsli.

                              Kommentaar


                                Hiiumaal,Palukülas,minu vanaema juures.Seal saab ilusti kõhu täis.Väga hea toit!Ja siis veel Rakveres,Vabaduse tänaval,kus elab mu teine vanaema.Seal saab kah kõhu hästi täis,sest seal kui üks toidu tegemine lõppeb,siis kohe uus algab.Aga seal on ainult liha toidud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X