320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täna lauta koristades tassisin välja mingit suurt kirstu, selline rõve laiba lõhn, okse tahtis tulla. pärast vaatasin, et rebase laip oli kirstu põhja kinni jäänud.

    vastikj.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar





      jobu

      Kommentaar


        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
        vaatepilt, kuis trobikond prussakaid (15 või nii) valamukapis laiali jooksid, kõditas küll.
        hõhõ, viisteist. naiivne mina.

        moraal: ei tasu kartuleid kraanikausi alla mädanema jätta. trauma elu lõpuni.

        Kommentaar


          Rõveduskõdi tekib alati enne Hambaarsti juurde minekut, ning kui seesamune kuskil tagumistes hammastes surgib, ajab oksele(ptui,ptui, siiani pole oksendanud hambaarsti juures)
          Ning vaarikad mulle ei istu, peale nende söömist-tulevad kohe välja(ülevalt)

          Kommentaar


            Rääkides traumadest elu lõpuni, põhjus, miks ma enam kunagi ühtegi rummisaia süüa ei saa:

            Aastaid viis tagasi ostsin ühe kiles rummisaia ja miskipärast otsustasin selle mikrouunis soojaks teha. Minuteid kaks hiljem avasin uuniukse ja terve ahi oli täis elu eest ringi sibavaid SUURI sipelgaid. Lõin ukse kinni ja jooksin WC-sse magu kergendama. Kuidas kurat sai terve pesakond sipelgaid ühe rummisaia sisse ära eksida!?

            Juba mõte sellele ajab öökima.

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Rääkides traumadest elu lõpuni, põhjus, miks ma enam kunagi ühtegi rummisaia süüa ei saa:

              Aastaid viis tagasi ostsin ühe kiles rummisaia ja miskipärast otsustasin selle mikrouunis soojaks teha. Minuteid kaks hiljem avasin uuniukse ja terve ahi oli täis elu eest ringi sibavaid SUURI sipelgaid. Lõin ukse kinni ja jooksin WC-sse magu kergendama. Kuidas kurat sai terve pesakond sipelgaid ühe rummisaia sisse ära eksida!?

              Juba mõte sellele ajab öökima.
              sellest ka moraal: ära topi asju mikrouuni. poleks soojendanud, oleks lihtsalt ära söönud ja ei mingit traumat eluks ajaks mis muidu sipelgatest uunis sai?
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                heh lahe, seda tahaks oma silmaga näha .

                Kommentaar


                  Õunasöömisisu võtab see ära, kui õuna pooleks murdes, tuleb ka nähtavale mingi hulk sipelgaid.:S
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    mingi aasta olid kõik ploomid rasvaseid usse täis, siis kadus küll isu kõigeks aastaks.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Neelasid mõne alla ka?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Suured villid varvaste all.

                        Kommentaar


                          ei tea,sipelgad on pohhui,ma väiksestpeast sõin neid, suht head olid...natukene hapukad võinii

                          Kommentaar


                            See sushi, mis mul ükspäev külmkapis oli (ei olnud pahaks läinud, lihtsalt vastik). A õnneks ma ise ei söögi seda ja külmkapi saab enamus ajast kinni ka hoida.
                            Sama ka krevettidega ja makraga.
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Jook nimega Mahlakas ei taha enam eriti alla minna, kipub rohkem üles tulema Ja mainiks ära ka kalasupi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ^H!ghRoad. Vaata postitust
                                Ja mainiks ära ka kalasupi.
                                lõpuks ometi saan öelda 'duubeldan'!
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X