320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

    Algselt postitas fittibaldi


    Algselt postitas mazz
    Nekroloog tööhoos.
    et siis siuke järelehüüe..:P
    Fakk, Martinil oli õigus. Tule ajud appi, palun.

    Nekrofiili pidasin silmas.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

      Algselt postitas mazz
      Fakk, Martinil oli õigus. Tule ajud appi, palun.
      Tore, et märgatakse

      Mis puutub teemasse, siis tahtsin just sinu jaoks lisada, et ninaoperatsiooni kõige räigem osa on siiski operatsioon ise, sest sa oled täiesti ärkvel ja kuuled ning tunned, kuidas doktor sul ninaluid murrab ja siis asju sealt nüsib. MÕNUS!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

        Ei suuda taluda, kui mätsutatakse, lutsutatakse ja nätsu näritakse....Jubedad helid võivad tulla inimese suust...

        Veri jätab mind külmaks.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

          Algselt postitas mazz


          Ainult, et siiamaani ei saa ma aru, miks ma selle minuti-pikkuse rõveduse ometi lõpuni vaatasin.
          Ma arvan, et aeg oleks kapist välja tulla

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

            Algselt postitas Martin

            Tore, et märgatakse

            Mis puutub teemasse, siis tahtsin just sinu jaoks lisada, et ninaoperatsiooni kõige räigem osa on siiski operatsioon ise, sest sa oled täiesti ärkvel ja kuuled ning tunned, kuidas doktor sul ninaluid murrab ja siis asju sealt nüsib. MÕNUS!
            Jaa. Sama ülirõve on see, kui sul nina on katki ja siis seda paika pannakse ning kontide krigin on mõnusalt kuulda. Või siis tarkusehammaste väljatõmbamine kui nad hästi ei taha tulla välja ja siis neid ükshaaval sakutatakse ja katki lõigatakse...
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

              Tõmmata riidest sõrmikud lõpuni kätte...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

                Pind küüne all!!



                Või ka 10 Estoniga yhes 5 x 5 m suuruses ruumis olemine!
                R.I.P Steffi
                7.05.05


                Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

                  Algselt postitas Jaan


                  Algselt postitas Martin

                  Tore, et märgatakse

                  Mis puutub teemasse, siis tahtsin just sinu jaoks lisada, et ninaoperatsiooni kõige räigem osa on siiski operatsioon ise, sest sa oled täiesti ärkvel ja kuuled ning tunned, kuidas doktor sul ninaluid murrab ja siis asju sealt nüsib. MÕNUS!
                  Jaa. Sama ülirõve on see, kui sul nina on katki ja siis seda paika pannakse ning kontide krigin on mõnusalt kuulda. Või siis tarkusehammaste väljatõmbamine kui nad hästi ei taha tulla välja ja siis neid ükshaaval sakutatakse ja katki lõigatakse...
                  Seda lugedes meenus aasta 1986, kui kukkudes sai vasakus käes üks luu murtud. valus ta oli, aga \"parim\" hetk saabus siis, kui 2meetrine mehemürakast arstionu otsustas ilma tuimestuseta luuotsa oma jõudu kasutades omale kohale suruda.
                  10a poisil tulid pisarad silma...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

                    Algselt postitas Nathan

                    Või ka 10 Estoniga yhes 5 x 5 m suuruses ruumis olemine!
                    kahjuks on see võimatu, sest eston on ainulaadne

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

                      Algselt postitas Tembu
                      Seda lugedes meenus aasta 1986, kui kukkudes sai vasakus käes üks luu murtud. valus ta oli, aga \"parim\" hetk saabus siis, kui 2meetrine mehemürakast arstionu otsustas ilma tuimestuseta luuotsa oma jõudu kasutades omale kohale suruda.
                      10a poisil tulid pisarad silma...
                      Olen minestanud vaid korra elus. Seega.

                      Seda lugu meenus aasta 199.. (tegelt olin suht suur poiss juba, 11 või 12 klass), kui mängisin kooliõues kossu ja vastaselt palli käest lüües suutsin mingi imenipiga endal pöidla küüne keskelt pooleks murda. Valu täpselt ei mäleta, kuid verd lahmas ja vaatepilt polnud just teab kui änksa.

                      Tra. keha läks just imelikuks sellele mõeldes, rõveduse mõttes imelikuks.

                      Igatahes jooksin arstitädi juurde, kes oma helluses ja headuses otsustas, et pöidlaküüne saab niisama ka tagasi murda ja õigele kohale lükata. Lükkamise osast mäletan vaid korraks põrgulikku valu ja edasi keha halastas ja ärkasin lage vaadates. Arstitädi nentis imestades, et minestamisel peaks olema kolm faasi, ma läksin kenasti esimesest kolmandasse ja jätsin selle teise vahele. Mul nii kurb meel ei olnud. Lahkusin. Side pandi ka enne peale.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

                        Algselt postitas Tembu

                        Seda lugedes meenus aasta 1986, kui kukkudes sai vasakus käes üks luu murtud. valus ta oli, aga \"parim\" hetk saabus siis, kui 2meetrine mehemürakast arstionu otsustas ilma tuimestuseta luuotsa oma jõudu kasutades omale kohale suruda.
                        10a poisil tulid pisarad silma...
                        Seda lugedes meenus umbes 1991. aasta, kui sai traktorikärult maha hüpatud. Maandumine oli täiesti telemark, aga kuidagi kiskus gravitatsioon selg ees mätastesse. Kätt toeks ette pannes käis kõva raks ja küünarnukk liikus nö. väljast sissepoole. Naabritädiga Rakvere traumapunkti jõudes selgus, et seal pole elektrit, röntgenit teha ei saa. Mis seal ikka, arvas arstionu, vääname siis pimesi paika, kõige hullem mis juhtuda saab, on et hiljem tuleb käsi lahti kangutada ja uuesti kokku panna. Õnneks on mul see käeväänamise mälestus blokeeritud, aga hiljem tallinnas selgus, et lisaks liigesest väljatulekule oli ka küünarluu ots murdunud. Sellele vaatamata oli Rakvere tohter käe nii hästi konstrueerinud, et lahtimurdmine ei osutunud vajalikuks. Taastusravi küll kestis kuid ja päris teise käega võrreldavat liikuvust ei saavutatudki...
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

                          ok, tahate teada kuidas mina oma elus vaid ühe korra olen minestanud, sain naabripoisilt täid pähe nii kiiresti ei jaganud mütsigi. Mis siis ikka oma ema kõige parema tahtmise korral tahtis need mult maha killida. Mõeldud tehtud, dilofossi saja ga pähe ja vaatame mis siis saab. MIngid minutid olid minu elust teadmata kadunud ning järgmine hetk hoidis memm mind köögi akna peal. Sõõm värsket õhku ja pilt taas ees...samas täide vastu ei olnud see kõige parem vahend. Ok teine asi juhtus ka kuskil 80-ndate lõpus, kui kuuride vahel sai poistega sõda mängitud, sai siis risu vahel joostud, kui äkki üllatus-üllatus niitis mingi asi mind jalust maha. Ei saanduki alguses suurt sotti, kuid kui kummikut üritasin jalast ära võtta, selgus, et olin jalga sisse jooksnud suure piraka hargi haru. See oli peaaegu jalalabast ka läbi tunginud...päris rets oli seda muidugi jalast eemaldada. Pärast mingid ajad ikka käia ei saanud.... Kolmas lugu juhtus silmaga, aga see ei olnud enam nii hull. Lihtsalt sai sugulasega indukaid ja kauboisid mängitud...sain lihtsalt hanemaltsaga silmamuna pihta tabamuse, silm seest muidugi katki, mõned nädalad poolpimedust ja nüüd parem silm mingi ühe ühiku võrra nõrgem. Sitta juhtub...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Mis ajab oksele või teki

                            Üks kole asi tuli veel meelde. :P Omaenda luud vaadata on üsna tülgastav kogemus.

                            Loo moraal on see, et kui keegi tahab kihla vedada, et sa ei suuda tühipalja rusikaga aknaklaasi katki lüüa, siis ära võta seda ettepanekut vastu. Mina ühes valmimata jäänud ridaelamukarbis mürsikuna võtsin. On viga arvata, et kui lööd ja siis kiirelt käe tagasi tõmbad, ei juhtu midagi. Seda paremini langev klaas käe nuki kohalt avab ja paar sekundit enne seda, kui verd lahmama hakkab, saad hea puhta vaate sellele, kuidas luu liigub, kui sõrme liigutad.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

                              Mind ajab oksele see kui näen teist oksendavat inimest :P

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?\'

                                Roopimis piiri peal olles ja siis 180 sõites otepää - tartu maanteel, kus tee lainetab!
                                YR1 Power

                                Kommentaar

                                Working...
                                X