320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaatepilt, kuis trobikond prussakaid (15 või nii) valamukapis laiali jooksid, kõditas küll.

    Kommentaar


      Kui mul võeti küün, sest seal all oli mäda. Kohalik tuimestus oli ka ja nägin, kui auk oli varbas, luu oli näha ja verd voolas. Õeh.
      Ja 3 nädalat taastumist, 1.5 nädalat valuvaigistite najal olemine.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Kui mul võeti küün, sest seal all oli mäda. Kohalik tuimestus oli ka ja nägin, kui auk oli varbas, luu oli näha ja verd voolas. Õeh.
        Ja 3 nädalat taastumist, 1.5 nädalat valuvaigistite najal olemine.
        Mul ei tehtud mingit tuimestust. Tehti auk sisse ja pigistati see jama seest välja. Ei mingeid valuvaigisteid ega muud jama. Sa oled nõrk!!!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          No ta polnud seal küüne all ka täpselt. Seal küüne ääres, aga ka naha all. Eks see oligi vist põhjus, miks lõigati.

          Siis oli ka mingi faking tsüst, ei paranenud. Siis võeti mingi koetükk välja.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Kui mul võeti küün, sest seal all oli mäda.

            Kommentaar


              Tabav, aga valus.


              Kukkusin täna veel sabakondile õues kah. Asfaldile.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mul ei tehtud mingit tuimestust. Tehti auk sisse ja pigistati see jama seest välja. Ei mingeid valuvaigisteid ega muud jama. Sa oled nõrk!!!
                ohoh, hull matcho... tra... trennis iga puute peale pisar väljas. aga pole hullu, asju ette kujutada on ka tore

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  ohoh, hull matcho... tra... trennis iga puute peale pisar väljas. aga pole hullu, asju ette kujutada on ka tore
                  Ühistransport on ka tore
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    on, vaidled vastu või? nalja saab

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      No ta polnud seal küüne all ka täpselt. Seal küüne ääres, aga ka naha all. Eks see oligi vist põhjus, miks lõigati.

                      Siis oli ka mingi faking tsüst, ei paranenud. Siis võeti mingi koetükk välja.
                      Ära vabanda , tunnista oma nõrkust !
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        on, vaidled vastu või? nalja saab

                        Ei vaidle.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                          Ära vabanda , tunnista oma nõrkust !
                          Mul arstid tegid tuimestuse, mis on täiesti normaalne, sest see kestis ligi tund.
                          No ma arvan, et ma oleks minestanud, kui see opp oli ligi tund pikk ja ilma tuimestuseta.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Mul arstid tegid tuimestuse, mis on täiesti normaalne, sest see kestis ligi tund.
                            No ma arvan, et ma oleks minestanud, kui see opp oli ligi tund pikk ja ilma tuimestuseta.
                            võta ennast kokku! vanasti lõigati mandlid ka ilma tuimestuseta ära
                            see oli vägagi meelierutav ja elevust tekitav kogemus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ek Vaata postitust
                              võta ennast kokku! vanasti lõigati mandlid ka ilma tuimestuseta ära
                              see oli vägagi meelierutav ja elevust tekitav kogemus
                              tänks rõveda posti eest, mul on kurk jubevalus
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                küün, mis on mäda täis, võib vabalt ka silotorn olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X