320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    mingi tont, kes teab sellest SPOILIB mingi värdjaliku naudingu saamiseks mulle mängu vaatamise elamuse ära rikub. KURADI SPOILERID RAISK!
    Kuidas ta spoilis?
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Tra, justkui mingit paroodiat loeks.
      http://www.parnupostimees.ee/2780458...i-vastu-kohtus

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Tra, justkui mingit paroodiat loeks.
        http://www.parnupostimees.ee/2780458...i-vastu-kohtus
        Ma jõudsin teisel korral lõpuni loetud. Ajakirjaniku patroneeriv stiil on üsna häiriv.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma jõudsin teisel korral lõpuni loetud. Ajakirjaniku patroneeriv stiil on üsna häiriv.
          Minu arust on just väga tabav. Kasutaks pigem sõna ironiseeriv.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Minu arust on just väga tabav. Kasutaks pigem sõna ironiseeriv.
            Noh, seda kõike oli natuke liialt palju. Et minus tekitas see korraliku vastureaktsiooni.

            Kommentaar


              ossid
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Palavik ja nohu. Tahaks rahvaliigat mängida täna ju!
                Spordi vaatamine pidavat ka kasulik olema.

                Kommentaar


                  Järjekordne aktsiiside tõus.
                  Ootan kannatamatult maamaksu muutmise seadust.
                  Ja lastetusmaksu

                  Kommentaar


                    Mis aktsiisi tõsteti?

                    Oleks ammu aeg kütuse (eratarbija jaoks, mitte nendele kes rekkaga piima ja saia Maximasse veavad), alkoholi ja suitsude hind kahekordistada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Mis aktsiisi tõsteti?

                      Oleks ammu aeg kütuse (eratarbija jaoks, mitte nendele kes rekkaga piima ja saia Maximasse veavad), alkoholi ja suitsude hind kahekordistada.
                      Tehniliselt küll tulevikuteema..

                      Kahekordistada alates millisest ajahetkest? 1994, 1998?2005;2008?...
                      Et noh, aastal 99 kui ma load sain, maksis bensiin E98! (mitte E95) 8,1 eeku. Praegu, 1,3 eur jämedalt. Samas, kui võtta aluseks aasta 2008 on veel kahekordistamisega arenguruumi.
                      A no eks piiriäärsed elanikud ja piirituse lahjendajad rõõmustavad jälle.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Et noh, aastal 99 kui ma load sain, maksis bensiin E98! (mitte E95) 8,1 eeku. Praegu, 1,3 eur jämedalt.
                        (keskmine) palk on kasvanud sama ajaga siiski mõnevõrra rohkem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          (keskmine) palk on kasvanud sama ajaga siiski mõnevõrra rohkem.
                          A, no siis on kõik korras.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Tehniliselt küll tulevikuteema..

                            Kahekordistada alates millisest ajahetkest? 1994, 1998?2005;2008?...
                            Et noh, aastal 99 kui ma load sain, maksis bensiin E98! (mitte E95) 8,1 eeku. Praegu, 1,3 eur jämedalt. Samas, kui võtta aluseks aasta 2008 on veel kahekordistamisega arenguruumi.
                            A no eks piiriäärsed elanikud ja piirituse lahjendajad rõõmustavad jälle.
                            Piiriäärsetel kraanid juba sügisest kinni keeratud, sest saavad vaid korra kuus aktsiisivabalt teisel pool piiri käia.
                            Deklareeritud elukoht a'la kuskil kaugel karup*rses eriti hea lahendus pole.


                            Kõige idiootsem on muidugi selgitus gaasi aktsiisitõusu kohta. Energiasõltuvuse vähendamine my ass.
                            Tra, nagu ma oma kodu kütmiseks gaasi poest ostaks. Valin, kas võtan kallima aktsiisiga Venemaa gaasi või odavamat mujal toodetud kraami
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Tulumaksu alandamine on vaja ju kinni maksta, samuti lastetoetused jne. Lastetusmaks peaks ka ikka tulema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Kahekordistada alates millisest ajahetkest? 1994, 1998?2005;2008?...
                                Praegusest. Alkohol ja tubakas on ilmselgelt luksus, mida (vaestel) vaja ei ole. Kütusega raskem (kütuse hinnatõus kergitab toidukaupade hindu näiteks), aga noh olgu siis sõiduautod kallimad.

                                Mind ajavad närvi inimesed, kes kisavad et raha ei ole, aga ise sõidavad uhke autoga, tõmbavad päevas 2 pakki suitsu ja käivad vanalinnas joomas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X