320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on viimastel aastatel kajakad kuhugi ära kadunud, ei tea kas nende söötjad on ära surnud ja prügikastid korralikult suletud? Plus muidugi katusel olevate pesade hävitamine. Varem oli muidu ka, et suvel hommikul kell 4 hakkas akna taga korralik kajakalaul.. aga ehk ma lihtsalt magan sügavmamalt. Aga vist mitte, sest samal kellaajal aknast sisse põristav herilane sunnib ikka unise peaga herilasejahti korraldama. Ok, kena päikeselist rõõmsat reedet, suvi on ilus.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Mul on viimastel aastatel kajakad kuhugi ära kadunud, ei tea kas nende söötjad on ära surnud ja prügikastid korralikult suletud? Plus muidugi katusel olevate pesade hävitamine. Varem oli muidu ka, et suvel hommikul kell 4 hakkas akna taga korralik kajakalaul.. aga ehk ma lihtsalt magan sügavmamalt. Aga vist mitte, sest samal kellaajal aknast sisse põristav herilane sunnib ikka unise peaga herilasejahti korraldama. Ok, kena päikeselist rõõmsat reedet, suvi on ilus.
      Tavaliselt see ei häiri mind, sest ma olen ka väga sügava unega, aga need ööd kui terve öö on tarvis kirjutada, siis mingi hetk hakkab veits pinda käima.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Oma lollus. Kui avastad paar päeva pärast tähtaega, et ära saadetud ja avaldamisele minevas 'kirjatöös' on paari rea jooksul vasturääkivusi. Triple check yo shit, nuqqa.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Oma lollus.
          !!!!!
          sigpic

          Kommentaar


            Õhuniisuti.

            Raibe karjub et vett vähe, kuigi paak on täis. Iga natukese aja tagant saab aru, et ikka on vett. Ja siis jälle piiksub vahele. Piiksumist maha võtta ei saa.

            Kommentaar


              Tele2 suutmatud klienditeenindajad. Tegin eelmine kuu uue lepingu ja sain uue numbri aga number oli mingi firma kodulehel üleval, ehk mulle tuli juba kohe sim kaardi sisse pannes suvaliselt numbrilt kõne ja neid jäigi tulema.

              Läksin mõni päev hiljem uuesti tele2'e, et number ära vahetada mille eest ma loomulikult ei olnud nõus maksma.
              Klienditeenindaja siis pusis tükk aega kuni lõpuks sai vahetatud. Selle ajal loomulikult rääkis, et iseteeninduses saab ka mingi summa eest ära vahetada. Juba koha peal jättis sellise tunde, et neiu ei tea mida ta teeb.
              Nüüd siis tuli arve ning lampi on arvele lisandunud 30 euri lepingutasu mis kestis 5 päeva. Ning uuel numbril on samuti 30 eurine lepingutasu mis on õige...

              Ajab ikka suht kettasse.

              Kommentaar


                Taksojuhid. Pole siin maailmas midagi uut, kuid fakk ei saa sõita nii ülbelt ja pohhuilt.

                Kommentaar


                  Elion.

                  32 euri 5 megabit sekundis eest?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Elion.

                    32 euri 5 megabit sekundis eest?
                    mis kuramuse pakett sul on? 5MB üles/alla saab 16EUR eest. Kõige kallim (100 üles ja alla) on 24eur kuu

                    Pakume sinu koju mugavat nutiTV-d ja kiiret internetti ning sinu ärile tervilikku IT-teenust!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Taksojuhid. Pole siin maailmas midagi uut, kuid fakk ei saa sõita nii ülbelt ja pohhuilt.
                      Olen ise ka täheldanud seda, eriti öisel ajal sõidavad täiesti nahaalselt. kihutavad üle ristmike vaatamata kas paremalt keegi tuleb v ei.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        mis kuramuse pakett sul on? 5MB üles/alla saab 16EUR eest. Kõige kallim (100 üles ja alla) on 24eur kuu

                        https://www.elion.ee/eraklient/iseteenindus/ekodu
                        jah, nüüd pidid veel 34 eest 300 alla (üles ei tea) pakkuma hakkama.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          jah, nüüd pidid veel 34 eest 300 alla (üles ei tea) pakkuma hakkama.
                          Mõlemad üles ja alla peaks olema võrdselt 300.

                          Kommentaar


                            Elion on lahe! Augustist 300mb!
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              mis kuramuse pakett sul on? 5MB üles/alla saab 16EUR eest. Kõige kallim (100 üles ja alla) on 24eur kuu

                              https://www.elion.ee/eraklient/iseteenindus/ekodu
                              maal elamise võlud. ekodu teenused minuni ei ulatu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                                maal elamise võlud. ekodu teenused minuni ei ulatu.
                                ADSL Atlas?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X