320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Mind ajavad närvi need inimesed kes tahavad eskalaatoril minust mööda minna. Meelega teen seal end laiaks.
    Mina olen eskalaatori peal seepärast, et ma tahan kiiremini edasi saada. See pole mingi "oi, ma puhkan ja vaatan loodust"-koht. Mujal maailmas on metroodes isegi sildid, et paremal pool seisad, vasakul liigud. Aga eks sinusugustele on eskalaator mingi imeasi, kus sellised asjad tulevad üllatusena.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mina olen eskalaatori peal seepärast, et ma tahan kiiremini edasi saada. See pole mingi "oi, ma puhkan ja vaatan loodust"-koht. Mujal maailmas on metroodes isegi sildid, et paremal pool seisad, vasakul liigud. Aga eks sinusugustele on eskalaator mingi imeasi, kus sellised asjad tulevad üllatusena.
      Peale Rocca keskuse ei tule hetkel isegi pähe mõni selline pikem eskalaator, kus möödaminek olulist ajavõitu kaasa tooks. Lennujaamades ja metroodes välismaal olen isegi aegajalt pidanud seal mööda tuhisema, aga no Eestis ma ei kujuta nüüd ette mis ilmatu ajavõit inimesele tuleb, kui isegi paigal tammudes on maksimum aeg eskalaatoril 20 sekundit.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Peale Rocca keskuse ei tule hetkel isegi pähe mõni selline pikem eskalaator, kus möödaminek olulist ajavõitu kaasa tooks. Lennujaamades ja metroodes välismaal olen isegi aegajalt pidanud seal mööda tuhisema, aga no Eestis ma ei kujuta nüüd ette mis ilmatu ajavõit inimesele tuleb, kui isegi paigal tammudes on maksimum aeg eskalaatoril 20 sekundit.
        Iga sekund on arvel.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Peale Rocca keskuse ei tule hetkel isegi pähe mõni selline pikem eskalaator, kus möödaminek olulist ajavõitu kaasa tooks. Lennujaamades ja metroodes välismaal olen isegi aegajalt pidanud seal mööda tuhisema, aga no Eestis ma ei kujuta nüüd ette mis ilmatu ajavõit inimesele tuleb, kui isegi paigal tammudes on maksimum aeg eskalaatoril 20 sekundit.
          Miks inimesed lähevad aeglaselt kõndijast mööda? Sisuliselt pole ju ka erilist võitu. Et ma ei oskagi öelda, aga mulle lihtsalt ei meeldi kaubanduskeskused ja seal suu ammuli ringi vahtivad inimesed, vaid üritan sealt alati täishooga läbi tuhiseda. Ilmselt isiklik kiiks ja seal siis tulevadki igasugu uimerdajad ja jalutajad ette.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Miks inimesed lähevad aeglaselt kõndijast mööda? Sisuliselt pole ju ka erilist võitu. Et ma ei oskagi öelda, aga mulle lihtsalt ei meeldi kaubanduskeskused ja seal suu ammuli ringi vahtivad inimesed, vaid üritan sealt alati täishooga läbi tuhiseda. Ilmselt isiklik kiiks ja seal siis tulevadki igasugu uimerdajad ja jalutajad ette.
            Sama siin. Olen mitu korda bussist maha jäänud, kuna inimesed imetlevad keskust eskalaatoril.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Eskalaatorikultuur on puhtalt ja ainult seotud metroo olemasoluga. Ehk siis, see on olemas seal, kus on metroo. Eskalaator pole loodud seismiseks vaid kiiremaks liikumiseks. Välismaal pole kordagi probleemi olnud sellega, et mööda ei pääseks. Ja kui keegi eskalaatoril ka kohmitseb, siis võib kindel olla, et tegemist turistiga. Eestis olen ammu tühja trepi kasuks otsustanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                Sama siin. Olen mitu korda bussist maha jäänud, kuna inimesed imetlevad keskust eskalaatoril.
                Täielik pseudoprobleem. Kui sul on kiire, koputa inimese õlale ja ta teeb tee vabaks. Kui ei julge ja ootad tema järel, siis oma probleem, et bussist maha jääd. Üldjuhul mina kasutan ka alati treppi, kui on vaja kiirelt kuhugi jõuda.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Täielik pseudoprobleem. Kui sul on kiire, koputa inimese õlale ja ta teeb tee vabaks. Kui ei julge ja ootad tema järel, siis oma probleem, et bussist maha jääd. Üldjuhul mina kasutan ka alati treppi, kui on vaja kiirelt kuhugi jõuda.
                  Pseudoprobleem pseudoprobleemiks, aga see inimene peab ikka päris dildo olema, kes end seejuures "võimalikult suureks teeb".

                  Kommentaar


                    terviserajad, mis kuskil keset mägrap.tsi lõppevad.

                    mitte närvi, aga kamoon, mitmendat aastat juba sama seis.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Inimesed, kes jalutavad on suure ja kurja koeraga avalikus kohas ilma rihma ja suukorvita. Avalik koht on ka pargid või tühermaad. Tüüpiline on see, et algul on näha üksikut koera, seejärel omaniku, kes poolenisti paanikas üritab koera kätte saada. Ei saa ju alati loota, et kedagi teist metsas ei ole või, et jõuab aegsasti koera uuesti rihma otsa panna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        33x33 - Sul on vannitoa põrandal mosaiik või?
                        ? et su arvates on sellise plaadiga ka mõistlik kukkuda kaldeid tegema 1,5m x 1,7m vannitoa põrandal, soovin edu seljuhul. loodan et ülespunnituvate nurkade vastu varbaid ei lõhu....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          ? et su arvates on sellise plaadiga ka mõistlik kukkuda kaldeid tegema 1,5m x 1,7m vannitoa põrandal, soovin edu seljuhul. loodan et ülespunnituvate nurkade vastu varbaid ei lõhu....
                          vihje: millimeeter
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            võite siis enamikule maaletoojatele ja müüjatele ka sama vihje teha....

                            Kommentaar


                              See, et Postimehes kommenteerivad Eesti vutiliigat mingid tundmatud nimed, aga samal ajal Peep Pahvi ja Priit Pulleritsu pulti ei lasta. Ma saatsin Postimehe innuka lugejana neile ka pöördumise, et Pahv-Pullerits vähemalt viimasteks voorudeks külma kätte või see tähendab meistriliiga mängudele kommenteerima saadetaks. Kirjutage ja joonistage ka Postimehele, äkki teevadki ära!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                25 euri ID kaardi est on ikka mine mu*ni kui palju raha küsitud. Tegu pole just kullast kaardiga. Selle plönni omahind on mingi 1-2 euri.
                                Aga mis seal imestada, kui kunagi korraldatud hankel mängiti soomlased kõrvale, riigihankel osales vaid üks ettevõte, kelle mängiti kätte monopol ja nüüd need siis keevitavad.
                                Hästi pandud, ahvid.
                                Läheb veel kallimaks.

                                Kuigi ID kaardi lõivu tõus €24,28-lt €25 peale just päris jalgu alt ei löö.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X