320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    venelased ei taha integreeruda, aga ega reaalselt ei ole ka eestlastepoolset tõsist soovi ega tahtmist, et see juhtuks.
    A mida ma just ütlesin?

    Kommentaar


      Mina lugesin eile jälle sellist lugu- http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudis....d?id=70188577

      Mareki postitusest rääkides- seni kuni on selliseid koolidirektoreid ei muutu midagi. Mingit integratsiooni ei toimu. Inimesed avalikult küll oma russofoobiast ei räägi, aga tegelikult ollakse nn. kapirussofoobid ja seda ei saa tegelikult neile ju pahaks panna.

      Loodetavsti tekib rohkem selliseid lapsevanemaid kelle loo lingi ma postitasin ja ehk ka siis muutub midagi.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Nii on jah, Rein.

        Mõnes mõttes on jama, et integratsioonist rääkides ei saa seda teha mingi määrani üldistamata, kuigi samas on absoluutselt igaühel "oma hea venelane" olemas. Musta ja valget selles teemas ei ole. Ja üldse on mu meelest pigem teema selles, kuidas me saame olla nii munadeta riik, et sellised koolidirektorid saavad täiesti rahumeeli sellist jama kokku keerata ja rahvale lihtsalt näkku irvitada... Riigi tasandil pole kellelgi julgust selliste asjadega tegeleda, sest momentaalselt käib sahtlist välja poliitilise tagakiusamise ja natsionalismi trumpkaart. Ja siis kirume ja kiristame ja samal ajal kaob järjekordne põlvkond rustonetseid olematusse...

        Kommentaar


          Asi ei alga ju tegelikult Riigikogust või Valitsusest. Meie kõik oleme need kes realsuses määravad, kas teised tahavad ühineda meie kogukonnaga või ei.
          Sellised sõnavõtud vist sellele eriti kaasa ei aita, või mis?:
          7-4 eestlaste kahjuks
          23 aastat iseseisvuse taastanud Eesti jalgpalli.....äge areng küll.
          Venelasi on koondises alati üsna rämedalt olnud, selles pole midagi uut. Paar vigastust-puudumist ja ongi koosseis selline nagu ta täna on. Ega ise ka ausalt öeldes selle üle suurt rõõmu ei tunne... palju mõnitatud Prantsusmaa eest jookseb viimasel ajal ka rohkem prantslasi väljakule. U-koondiste koosseisud on siiski õnneks veidi paremad, jääme lootma.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Integratsioon peab algama endast, keegi ei saa kedagi kuhugi sunniviisiliselt integreerida. Ja see pole vaid Eesti probleem. Saksamaal pikemalt viibides oli näha, kuidas Türgi kogukonnad elasid seal, nagu riik riigis, mitte sakslaste seas, vaid nende kõrval. Nad ei sallinud Saksamaad, vihkasid sakslasi, kõik saksalik oli automaatselt nende arvates halb. Tuleb tuttav ette kodumaal analooge otsides? Saksamaa on teinud väga palju muulaste integratsiooniks, aga ka Merkel on tunnistanud, et see pole oma eesmärki täitnud. Kus üldse on? Kas see on üldse võimalikki?

            Vahe on vaid selles, et seal toetutakse kultuurilis-religioossetele erinevustele, siin aga ajaloolis-šovinistlikele.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Asi ei alga ju tegelikult Riigikogust või Valitsusest. Meie kõik oleme need kes realsuses määravad, kas teised tahavad ühineda meie kogukonnaga või ei.
              Sellised sõnavõtud vist sellele eriti kaasa ei aita, või mis?:
              See kõlab nagu mingi masohhistlik hala. Ikka peame meie kuidagi eriliselt vaeva nägema, justkui pilpa peal venelasi kandma, et äkki muidu solvuvad. Justkui oleksime milleski süüdi. Fui.
              Tegelikkus on selline, et normaalne inimene saab siin kenasti hakkama, õpib keele ära ja ei vingu, et teda siin diskrimineeritakse. Põhimõttelist tiblat nagu too direktor aga ei muuda miski.
              Ja tegelikult mingit võluvitsa siin polegi olemas, see võtabki põlvkondi aega. Mida saaks teha kiiresti ja kohe, on taoliste direktorite lahtilaskmine.

              Kommentaar


                Mis seda koolidirektori lugu puudutab, siis huvitav, kas see sama seltsimees oleks samal arvamusel ajaloost ja kunstilisest tähtsusest kui mõni Eesti mudilaste klass kuskil III Reichi sümboolika taustal pilte rõõmsalt klõpsiks. Nad võiks ka siis ilusast arhitektuurist ja mälestussõnumist pudrutada.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Eks seegi juhtum ole ehe näide sellest, kuidas kasutada ära demokraatlikku korda, ihaledes impeeriumit. Sama teevad keski tüübid, mujal moslemiäärmuslased jne.
                  Muidugi selline vastutroll, nagu eelnevas postis mainitud, oleks lahe, aga ei oleks selleks kellegil julgust ning seda kasutataks teisel pool kindlasti ka kurjalt ära.
                  Kahjuks on väheusutav, et too direktor ametist priiks lastakse.
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    See kõlab nagu mingi masohhistlik hala. Ikka peame meie kuidagi eriliselt vaeva nägema, justkui pilpa peal venelasi kandma, et äkki muidu solvuvad. Justkui oleksime milleski süüdi. Fui.
                    Kui Sulle ei meeldi, et vene nimedega poisid mängivad eesti koondises, vene noormees tuleb Su tütrele kosja või taksojuht või politseinik on vene nimega, siis see on okei. Sul on õigus sellisele seisukohale. Aga pole ka mõtet siis näidata näpuga kellegi kolmanda peale (Riigikogu, Valitsus, sisserändaja), et vahi kus kurat, meie pakume võimalust liikuda vabalt meie riigis ja omandada kõiki toredaid asju, aga vot tema (venelane, türkalne, horvaat) Eesti vastu huvi ei tunne ja hümni kaasa ei laula.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Kui Sulle ei meeldi, et vene nimedega poisid mängivad eesti koondises, vene noormees tuleb Su tütrele kosja või taksojuht või politseinik on vene nimega, siis see on okei. Sul on õigus sellisele seisukohale.
                      Ma küll ei saa aru, kust sa midagi sellist Gallacheri postitusest välja lugesid, aga hea küll, ka sul on õigus oma seisukohale.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Saksamaa pole nii hea näide. Prantsusmaal on seis tunduvalt teravam.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Ma küll ei saa aru, kust sa midagi sellist Gallacheri postitusest välja lugesid, aga hea küll, ka sul on õigus oma seisukohale.
                          Ehk oleks Sul lihtsam lugeda, kui stiil on teistsugune?
                          Ole lahke:

                          Kui Voldemarile ei meeldi, et vene nimedega poisid mängivad eesti koondises, vene noormees tuleb Voldemari tütrele kosja või taksojuht või politseinik on vene nimega, siis see on okei. Voldemaril on õigus sellisele seisukohale. Aga Voldemaril pole ka mõtet siis näidata näpuga kellegi kolmanda peale (Riigikogu, Valitsus, sisserändaja), et vahi kus kurat, meie pakume võimalust liikuda vabalt meie riigis ja omandada kõiki toredaid asju, aga vot tema (venelane, türkalne, horvaat) Eesti vastu huvi ei tunne ja hümni kaasa ei laula.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Ehk oleks Sul lihtsam lugeda, kui stiil on teistsugune?
                            Ole lahke:

                            Kui Voldemarile ei meeldi, et vene nimedega poisid mängivad eesti koondises, vene noormees tuleb Voldemari tütrele kosja või taksojuht või politseinik on vene nimega, siis see on okei. Voldemaril on õigus sellisele seisukohale. Aga Voldemaril pole ka mõtet siis näidata näpuga kellegi kolmanda peale (Riigikogu, Valitsus, sisserändaja), et vahi kus kurat, meie pakume võimalust liikuda vabalt meie riigis ja omandada kõiki toredaid asju, aga vot tema (venelane, türkalne, horvaat) Eesti vastu huvi ei tunne ja hümni kaasa ei laula.
                            Päris kahju kõikidest tofoadest ja jasperitest jne. Terve aasta on nad võidelnud et istuda trollide kuninga troonil ja siis tuled sina zaz ja teed aasta lõpus kõigil seljad prügiseks. Aplaus!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Austatud proua, kes sa täna 10 (hommikul) paiku mu ees kassajärjekorras Selveris olid. Ma tahaksin Teile viisakalt mainida, et jogurtit, kalamaksapasteeti, piima ja leivapaki saab lautada lindile ka nii, et ei peaks hõivama 75% tervest lindist.

                              Ja nendele kuttidele, kes mu taga järjekorras olid ma pühendan väikese luuletuse nende stiilis:

                              Yo, Yo koolipoisid,
                              Teie koht pole siin leti taga
                              Miks sa tatt mu ajusid siin järjekorras koinid,
                              Kui kool pole cool,
                              Siis Mine koju, maga. Yo
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Austatud proua, kes sa täna 10 (hommikul) paiku mu ees kassajärjekorras Selveris olid. Ma tahaksin Teile viisakalt mainida, et jogurtit, kalamaksapasteeti, piima ja leivapaki saab lautada lindile ka nii, et ei peaks hõivama 75% tervest lindist.

                                Ja nendele kuttidele, kes mu taga järjekorras olid ma pühendan väikese luuletuse nende stiilis:

                                Yo, Yo koolipoisid,
                                Teie koht pole siin leti taga
                                Miks sa tatt mu ajusid siin järjekorras koinid,
                                Kui kool pole cool,
                                Siis Mine koju, maga. Yo
                                Asjade lindile paigutusest ei sõltu sinu kojujõudmise kiirus. Müüja laseb asju ikka ühe ja sama kiirusega läbi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X