320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    otsustati kapo poolt, et nad ei anna lehele eelnevalt lubatud arvamuslugu pronksööst. Tõeliselt avatud ja demokraatlik ja isepuhastuv tundub see organisatsioon.
    ... mille peale EPL otsustas tellida samateemalise loo sm Lebedevilt?
    See on muidugi arusaamatu, miks kapo "kasulikele idiootitele" üldse mingit artiklit lubas. Hea, et nad vähemalt hilinemisega viga taipasid.

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Ja varsti juhtub "kogemata" midagi sellist:

      ekspress:
      /../Loomulikult polnud Aasa vabadusse “unustamine” juhus ja see üksnes kinnitab tänaseni kostvaid sahinaid, mille kohaselt tegi surmasõitu keegi teine, märksa kõrgemas auastmes kaitsepolitseinik.
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Mulle tehti möödunud nädalal remondipakkumine korralise hoolduse järel.
        Noh, sinuga vähemalt suheldakse - ma saatsin päringu, mis töid korralises hoolduses tehakse ja palju see maksab, aga päevade kaupa valitseb lihtsalt vaikus. Närvi ei aja, lihtsalt mainin.

        Aga närvidest siiski - ajasin hommikul tööle sõites marru taksisti, kuna sõitsin 30 km/h alas 30ga. Andis signaali, vehkis rusikaga ja suuvärk käis ka usinasti.
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Noh, sinuga vähemalt suheldakse - ma saatsin päringu, mis töid korralises hoolduses tehakse ja palju see maksab, aga päevade kaupa valitseb lihtsalt vaikus. Närvi ei aja, lihtsalt mainin.

          Aga närvidest siiski - ajasin hommikul tööle sõites marru taksisti, kuna sõitsin 30 km/h alas 30ga. Andis signaali, vehkis rusikaga ja suuvärk käis ka usinasti.
          Topauto?

          Kommentaar


            Üks värdjas on mu auto poritiiva suutnud kriimustada. Autoukse või muu asjaga seda teha ei saaks. Järgmisel korral, kui näen sellist asja, siis murran sellel debiilikul kaela. Kui näen seda kedagi tegemas, kellegi teise autole, siis murran ainult jalad.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Üks värdjas on mu auto poritiiva suutnud kriimustada. Autoukse või muu asjaga seda teha ei saaks. Järgmisel korral, kui näen sellist asja, siis murran sellel debiilikul kaela. Kui näen seda kedagi tegemas, kellegi teise autole, siis murran ainult jalad.
              Ei maksa murda. Tuleb vaadata kriimustaja number, see üles kirjutada ja jätta kiri kriimustatud auto kojamehe vahele. Sai kunagi nii tehtud. Paar tundi hiljem peatus toonase töökoha ees tumedate klaasidega auto, millest tulid välja tumedad mehed ja küsisid sekretärilt mind.

              Et oma saatus julgelt vastu võtta, sibasin ise nende juurde. Mehed naeratasid, andsid kätt ja siis pudeli viietärnist konjakit. Ei taha teada, mis kriimustajaga juhtus. Meestega kohtun aga mitu korda aastat Tartu avaturul, kus neil on parimad ärikohad.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Need kriimud pole auto tekitanud. Tõenäoliselt mingi tatikas on kaikaga teinud, millel nael või mõni muu rauast asi küljes.
                Eelmisel aastal sõitsi lihtsalt üks munn mu autole sisse ja tõmbas ise nahhui. Sellised asjad ajavad närvi.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Topauto?
                  Ei, unustasin seda mainida, tõesti.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Barriose lahkumine kuskile karuperse. for fuck sake. Kas tõesti pole Euroopas normaalset klubi, kes jaksaks teda palgata?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Barriose lahkumine kuskile karuperse. for fuck sake. Kas tõesti pole Euroopas normaalset klubi, kes jaksaks teda palgata?
                      Sekundeerin. Igast klounidele jätkub aga relvale ei sentigi !
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        EPL tänahommikuse mõõdutundetu Sarkozy-propagandaga.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          EPL tänahommikuse mõõdutundetu Sarkozy-propagandaga.
                          Kes pole olnud noorena sotsialist, sel pole südant, kes jääb selleks aga vanas eas, sel pole mõistust.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kes pole olnud noorena sotsialist, sel pole südant, kes jääb selleks aga vanas eas, sel pole mõistust.
                            Oeh. Suurim politoloogiline klišee ever.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Kui inimene ütleb, et jah, kiirtellimusena saab teha, 40 mintsa pärast on asi valmis. Ja ma ootan need 40 mintsa kannatlikult ära ja lähen asjale järgi ja siis öeldakse, et blin, näed, läheb kauem, 20 mintsa veel. Ja siis ma ootan need 20 mintsa vähem kannatlikult ära ja lähen asjale uuesti järgi ja inimene ütleb, et näed, bizdulja, ikka pole valmis, 30 mintsa läheb veel. Siis ma ei oota enam isegi kannatamatult, vaid ütlen TÜRA MA TULEN SIIS ÕHTUL JÄRGI!
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Hmmm.. Päris närvi ei aja, aga... kergelt muigama paneb see, et inimene, kes pidevalt teisi parandab ja jätab mulje, et ta on nüüd eesti keele alal proff, teeb ise samasuguseid vigu. Noh... näiteks sarnassõnad jne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X