320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rollerautod. no perse kui ohtlikud liikurid need liikluses on. rahulikult kruiisid 90-100 piiril, aeglasematest autodest lähed sujuvalt mööda ning järsku on su lähedal silmapiiril auto aga vahemaad minu ja "auto" vahel vähenevad 2x kiiremini kui olen harjunud, tekivad ohtlikud möödasõidud, lisaks tundub, et selliste autode roolis on valdavalt vanemad inimesed ka või siis autojuhid kel pole väga kogemust liikluses.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Jep.
      Olen põhimõtteliselt surmanuhtluse vastane.

      Tundub, et edaspidi pean sellele lausele lisama "v.a juhul kui ta muutub füüsiliselt ohtlikuks vangivalvurite elule".

      Sest kõik filosoofilised printsiibid ja kaalutlused kõrvale jättes siis antud juhul me ühiskonnana peame olulisemaks paadunud retsidivisti ja mõrvari elu vangivalvuri omast. Lähiajal ilmselt veel ei paista võimalust kus inimkontakt vangiga vajalik poleks?

      Et noh, selle pretsedendi pärast poleks vast mõtet seadusi muuta, aga äkki näiteks mingi korrarikkumise käigus läheks "kogemata" kusagil rüseluseks ja mõni tugevama kehaehitusega valvur "juhuslikult koputaks" teleskoopnuiaga sinna kohta kus selgroo närvid ajuga ühenduvad (mdea, pole meedik, kas see oleks võimalik). Et minu poolest juurviljana või ka kaelast allpoolt halvatuna võiks edasi päikest näha ju, poleks kellelegi füüsiliselt ohtlik vähemalt.
      Minu arust võiks surmanuhtlus küll olemas olla, aga ainult siis pikaajalistele ja kui nende vangistus kujuneb samasuguseks nagu nende härrade. Minu jaoks on surmanuhtluse suurim oht see et äkki on tegu valesüüdistusega, a kui tegelane nagu psühh käitub...

      Kommentaar


        Miks sellist piidrit üldse kuhugi vangla eluruumidesse lastakse? Eesti vanglad on ikka pehmod. 24h lockdowni peab sellele lohhile tegema. Äkki tõmbab ennast igavusest oksa..

        count on ka tartu vanglas?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Miks sellist piidrit üldse kuhugi vangla eluruumidesse lastakse? Eesti vanglad on ikka pehmod. 24h lockdowni peab sellele lohhile tegema. Äkki tõmbab ennast igavusest oksa..

          count on ka tartu vanglas?
          Mille eest count istub, vandenõuteooriad sundisid Ratase mõrvakatset kavandama või?

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Mille eest count istub, vandenõuteooriad sundisid Ratase mõrvakatset kavandama või?
            5nda korruse rõdult paistsid taimed

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              .. lisaks tundub, et selliste autode roolis on valdavalt vanemad inimesed ka või siis autojuhid kel pole väga kogemust liikluses.
              Neid ostavadki need, kes pole suutnud endale B-kat juhilube teha. Eriti hull, kui nad on pidevalt eksamilt läbi kukkunud. Ühe sellise juhiga oli kunagi, kui neid sõidukeid siin müüma hakati, mingi artikkel. See tähendab, et nad ei tohikski tegelikult liikluses sel kujul olla aga tänu neljarattalistele rolleritele siiski on.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                rollerautod. no perse kui ohtlikud liikurid need liikluses on. rahulikult kruiisid 90-100 piiril, aeglasematest autodest lähed sujuvalt mööda ning järsku on su lähedal silmapiiril auto aga vahemaad minu ja "auto" vahel vähenevad 2x kiiremini kui olen harjunud, tekivad ohtlikud möödasõidud, lisaks tundub, et selliste autode roolis on valdavalt vanemad inimesed ka või siis autojuhid kel pole väga kogemust liikluses.
                Ojaa. +++

                Kommentaar


                  Neid rolluautosi pidid armastama ka tegelased, kes lubadest juba ilma ühel või teisel põhjusel jäetud. Nice touch liiklusesse igal juhul.
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas denisss Vaata postitust
                    Neid rolluautosi pidid armastama ka tegelased, kes lubadest juba ilma ühel või teisel põhjusel jäetud. Nice touch liiklusesse igal juhul.
                    Mismõttes ühel või teisel põhjusel ilma jäetud? Kui sa jääd b kategooria lubadest ilma ega siis ei tohi liikluses ju rollerautoga ka sõita.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Mismõttes ühel või teisel põhjusel ilma jäetud? Kui sa jääd b kategooria lubadest ilma ega siis ei tohi liikluses ju rollerautoga ka sõita.
                      Think again...
                      Oleks nagu auto, aga pidurdab liiklust maanteel, tehnoülevaatusel käima ei pea, juhtimiseks juhiluba või tervisetõendit omama ei pea - värske Autoleht kirjutab, et mopeedautosid on liikvel aina enam, kuid neid puudutavaid seaduseauke ei kipu lappima keegi.

                      Kommentaar


                        Minu viga ma mõtlesin antud momendil teist autotüüpi.

                        Kommentaar


                          Viskab veits punasesse küll, kui E-Coopist kaupa tellid ja kohale jõudes selgub, et mitmed asjad puudu on. Ja nii kolmandat korda järjest.
                          Trr mis point on neilt edaspidi tellida kui ma pean ikka puuduvate kaupade järgi poodi sõitma.

                          Huvitav kui tihti Selverist või Maximast tellides sama juhtub?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Neid ostavadki need, kes pole suutnud endale B-kat juhilube teha. Eriti hull, kui nad on pidevalt eksamilt läbi kukkunud. Ühe sellise juhiga oli kunagi, kui neid sõidukeid siin müüma hakati, mingi artikkel. See tähendab, et nad ei tohikski tegelikult liikluses sel kujul olla aga tänu neljarattalistele rolleritele siiski on.
                            nojah lisaks arvestada juurde, et praegu on need autod ju enamasti uued, st tehniliste rikete tõttu ei juhtu õnnetusi esialgu nii palju, aga edaspidi hakkab ka see faktor mängima, lisaks nad ei pea läbima tehnoülevaatust. samuti pidi ju lubade hind tõusma märgatavalt, st et aina enam hakkab ilmuma liiklusesse juhte, kel puudub koolitus ja kogemus ja kelle masin ei pruugi samuti enam olla korras... tundub vahva. ma tõesti ei mõista, miks seda ei reguleerita seadusega samas määras, mis teisi sõidukeid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              nojah lisaks arvestada juurde, et praegu on need autod ju enamasti uued, st tehniliste rikete tõttu ei juhtu õnnetusi esialgu nii palju, aga edaspidi hakkab ka see faktor mängima, lisaks nad ei pea läbima tehnoülevaatust. samuti pidi ju lubade hind tõusma märgatavalt, st et aina enam hakkab ilmuma liiklusesse juhte, kel puudub koolitus ja kogemus ja kelle masin ei pruugi samuti enam olla korras... tundub vahva. ma tõesti ei mõista, miks seda ei reguleerita seadusega samas määras, mis teisi sõidukeid.
                              Küll, siis kui hakatakse inimesi kasti sõitma ja rahvas karjuma pistab, siis küll mõni erakond selle ülesse korjab ja hääletusele paneb, et näidata enda hoolivust rahva suhtes ja pärast seda valimiskampaanias karjuda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas martin644 Vaata postitust
                                Viskab veits punasesse küll, kui E-Coopist kaupa tellid ja kohale jõudes selgub, et mitmed asjad puudu on. Ja nii kolmandat korda järjest.
                                Trr mis point on neilt edaspidi tellida kui ma pean ikka puuduvate kaupade järgi poodi sõitma.

                                Huvitav kui tihti Selverist või Maximast tellides sama juhtub?
                                selveris 20 korra peale pole kordagi juhtunud. ühe korra ei olnud toodet, aga siis helistati isegi ette, vabandati ja uuriti, kas tahan mingit teistsugust sama tootegrupi toodet.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X