320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Siis kui oled 30 aastat Monroed jahtinud ja lased lati madalaks?
    Nekrofiilia kalduvuste puhul tasuks arstiga konsulteerida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Siis kui oled 30 aastat Monroed jahtinud ja lased lati madalaks?
      Monroe'l oli ka paks perse.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Monroe'l oli vahemalt loomulik hea ass! Mitte nagu Kim, Kylied ja Nicki minjaahu
        injaad ja nii edasi koik need odavad pakspersed kokku.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mister Vaata postitust
          Need titekärudega eided Elronis kes kõik 4 jalgrattakonksu oma vankri ja paksu persega ära hõivavad. Teil reaalselt ei ole vajadust rattavagunisse ronida, saab teiste vagunite vahekäugus ka kärutatud. Tra..närvi ajab.
          Elroni puhul on see viimane asi, mida neile ette heita.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Kui mul pole kunagi Facebooki olnud, kas ma olen elu elamata jäänud?
            FB ei ole, autot ei ole...
            Mida sul veel ei ole? Räägi, me kuulame.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              FB ei ole, autot ei ole...
              Mida sul veel ei ole? Räägi, me kuulame.
              Minu jaoks on sotsiaalmeedia olemus üldse mõttetu. Need, kellele olen tähtis, leiavad mind kui vaja.

              Auto on megamõttetu, kui Tallinna kesklinnas elad, lapsi pole ja tihedaid sõite ei tee.

              Mille puudumisel mul veel elu elamata jääb?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Minu jaoks on sotsiaalmeedia olemus üldse mõttetu. Need, kellele olen tähtis, leiavad mind kui vaja.

                Auto on megamõttetu, kui Tallinna kesklinnas elad, lapsi pole ja tihedaid sõite ei tee.

                Mille puudumisel mul veel elu elamata jääb?
                veipsuitsu, spotify premiumi, vegan elustiili ja uusima iphoneta
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  veipsuitsu, spotify premiumi, vegan elustiili ja uusima iphoneta
                  Ma arvasin, et sellised liigid on juba välja surnud.

                  Kommentaar


                    Mis asi on veipsuits? Mingi noorte uus hullus? Igatahes ajas see sõna närvi.
                    I'm not a complite idiot, some parts are missing

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      veipsuitsu, spotify premiumi, vegan elustiili ja uusima iphoneta
                      Mulle tundub, et mul pole ka tugeva tuule jopet, keskmise vihmasadu jakki või mõõduka tormi saapaid. Siis jõukas ei kuula ma mussi ja mul ei ole kõige ägedamad riided ja kõige kallim pudel. Lisaks on mul liiga tavaline spordikott.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Aga vähemalt oled sa ensesele seda teadustanud ning siit saab ainult parandada!
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Minu jaoks on sotsiaalmeedia olemus üldse mõttetu. Need, kellele olen tähtis, leiavad mind kui vaja.

                          Auto on megamõttetu, kui Tallinna kesklinnas elad, lapsi pole ja tihedaid sõite ei tee.

                          Mille puudumisel mul veel elu elamata jääb?
                          Tundub, et aasta hipster on leitud.

                          Ma üldiselt ei saa aru, mille kuradi pärast inimesed vabatahtlikult Tallinna kesklinnas elada tahavad? Ainuke mõjuv põhjus mille välja suutsin mõelda oli- vanatädi, keda ma kunagi ei olnud näinud, pärandas oma korteri mulle.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Mingi paarike on kõrvale kolinud ja nad räägivad omavahel pärast kella 12. Loodetavasti nad ei seksi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Tundub, et aasta hipster on leitud.

                              Ma üldiselt ei saa aru, mille kuradi pärast inimesed vabatahtlikult Tallinna kesklinnas elada tahavad? Ainuke mõjuv põhjus mille välja suutsin mõelda oli- vanatädi, keda ma kunagi ei olnud näinud, pärandas oma korteri mulle.
                              Ma ei saa jälle aru inimestest, kellele kuskil Viimsis vms elada meeldib. Kõik on ju rõvedalt kaugel, linna sõites on ummikud jne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Tundub, et aasta hipster on leitud.

                                Ma üldiselt ei saa aru, mille kuradi pärast inimesed vabatahtlikult Tallinna kesklinnas elada tahavad? Ainuke mõjuv põhjus mille välja suutsin mõelda oli- vanatädi, keda ma kunagi ei olnud näinud, pärandas oma korteri mulle.
                                Ei tea jah, koguaeg igatsen, et saaks mägedes elades igalepoole 45min reisida ja vabal ajal paneelmajas naabrite telekat kuulata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X