320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Superstaari saated, tantsud tähtedega - need ei lõppegi vist kunagi ära.
    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

    Kommentaar


      Elisa. Sony Ericsson. Fuck it.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        minutilised vaheaajad ja muud mänguseisakud korvpallis.

        Kommentaar


          Terve pealinn meenutab olümpiaküla, kus igal nurgal paistab silma mõni punane Rossia dress.

          Kommentaar


            Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
            Superstaari saated, tantsud tähtedega - need ei lõppegi vist kunagi ära.
            Maimik:

            /../Kordamise rituaal, mis lapsevanemale põhjustab sisyphoslikke kannatusi, pakub mudilasele puhast sillerdavat rõõmu. Kui sa arglikult üritad mänguplaanis mingitki muutust välja pakkuda, muutud kohe maailma kõige ebapopulaarsemaks isikuks. /../

            Isegi kui programmijuhi maitse soosiks vahel midagi rutiinivaba, siis peab ta otsuseid langetades arvestama turumajanduse paratamatust. Nõudlus suunab pakkumist, klient on kuningas. Kus on reiting, sinna tuleb reklaamiraha. Programmi sisu paneb paika madalaim ühisnimetaja, nn lihtne vaataja, kes on teatavasti üsna konservatiivse maitsega. Kõige lollikindlam variant lihtsa vaataja ootustele vastava programmi tootmiseks on osta rahvusvaheliselt teleturult populaarseid formaate
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Terve pealinn meenutab olümpiaküla, kus igal nurgal paistab silma mõni punane Rossia dress.
              kui juba sportland sellist kraami müüb, siis pole imestada.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                Terve pealinn meenutab olümpiaküla, kus igal nurgal paistab silma mõni punane Rossia dress.
                Käisin eile Narvas. Tahad teada kuidas see Eesti linn välja näeb? Ma arvan, et ei taha. Pealinn on selle kõrval köki-möki.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Käisin eile Narvas. Tahad teada kuidas see Eesti linn välja näeb? Ma arvan, et ei taha. Pealinn on selle kõrval köki-möki.
                  Ja Kohila kanti sa ei jõudnudki. Aga väga närvi see mind ei aja.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Ja Kohila kanti sa ei jõudnudki. Aga väga närvi see mind ei aja.
                    Oli plaan alguses öösel läbi sõita, aga kui me kell 2 öösel tagasi jõudsime, siis tõesti ei leidnud enam seda jõudu sinna sõiduks.
                    Proovin järgmisel aastal oma plaanid sättida nii, et jõuaksin. Üldiselt võiks mazz või kes iganes 3-4 kuud varem juba kuupäeva paika panna.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      See karu või koer,Bernard nimeks! Töeline tont!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Kui kuulan youtubest nt Iron Maidenit, Disturbetit, Amon Amarthi ja muid karvaseid, siis soovitusklipid( või mis iganes ka need seal paremal tulbas pole) näitavad igasugu pop paska ja commerciale. Kuradi youtube
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          See kui lähen arsti juurde ja uksel on silt: "Palun oodake, kutsume Teid ise sisse." No okei istun maha ja ootan. Ootan 5 minutit...10...15..20. Otsustan siis ikkagi koputada ja sisse piiluda. No loomulikult ei olnud kedagi sees ning arst ja õde veeretasid kabinetis pmst näppe. Krt, kui selline silt uksele pannakse, siis võiks regulaarselt (nt 5-10 minuti tagant) ikka kontrollida, kas keegi ootab või mitte. Kui seda teha ei viitsi, siis koristage kleeps nahhui. Ilmselt olen ma vist muidugi suht ainuke, kes sellest sildist veel lähtub... Samas mind küll häirib kui on minu vastuvõtt ja inimesed lampi sisse lendavad ja alles poole kabineti peal aru saavad, et tegelikult on üks inimene juba vastuvõtul.

                          noh, igatahes järgmine kord teen märkuse arstile.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            See kui lähen arsti juurde ja uksel on silt: "Palun oodake, kutsume Teid ise sisse." No okei istun maha ja ootan. Ootan 5 minutit...10...15..20. Otsustan siis ikkagi koputada ja sisse piiluda. No loomulikult ei olnud kedagi sees ning arst ja õde veeretasid kabinetis pmst näppe. Krt, kui selline silt uksele pannakse, siis võiks regulaarselt (nt 5-10 minuti tagant) ikka kontrollida, kas keegi ootab või mitte. Kui seda teha ei viitsi, siis koristage kleeps nahhui. Ilmselt olen ma vist muidugi suht ainuke, kes sellest sildist veel lähtub... Samas mind küll häirib kui on minu vastuvõtt ja inimesed lampi sisse lendavad ja alles poole kabineti peal aru saavad, et tegelikult on üks inimene juba vastuvõtul.

                            noh, igatahes järgmine kord teen märkuse arstile.
                            Mul oli hiljuti nii, et aeg oli kinni pandud ja ootasin kindlaksmääratud ajal ukse taga aga keegi ei kutsunud. Polnud saatelehega aastaid arsti juures käinud ja sealset kodukorda ei teadnud ka. Lõpuks, tunnike hiljem, koputasin uksele ja sain teada, et pidanuks ise kohe saatelehe kabinetti toimetama. Sain veel sõimata, et nii võite õhtuni oodata. Mina muidugi arvasin, et kui aeg on kirjas, siis vastaval kellaajal nime järgi kutsutakse sisse... Samas, ei saatelehel polnud kirjas ja ka registratuuris ei öeldud, et peab ise uksest sisse marssima. Tervisehädagi oli võrdlemisi intiimne ja vaevalt keegi tahab, et rahvas edasi-tagasi marsib kui tohter ta riista uurib.

                            Kommentaar


                              minule meeldib nädalavahetusel mõnda (enda jaoks) uute haiglasse uuringule minna - majas on tühjus, pooled uksed on kinni, infoletis olev elav hing räägib kõik "selgelt" ära... ja siis nõnda eksled seal labürindis. kusjuures saatelehel on kabineti number, mida ukse peal ei kajastu või antud uks on nädalavahetusel kinni ja ligineda on vaja n.ö. tagantuksest.
                              jõudumööda veerid viidetel olevaid tarku sõnu nagu mingi kuradi Harry Potter kinnimüüritu seina ees ja loodad, et nüüd... ei ole mul kunagi enam midagi viga ja olen elu lõpuni terve, et taolisesse majja ei peaks tagasi tulema.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                See, et inimesed ei suuda oma tööd korralikult teha. Ostsin uued jalavarjud, heledapäine klienditeenendaja suutis mulle kaks ühe jala kossi karpi toppida. Peale seda lähen siis Swedbanki uue kaardi järele, kuna eelmine on ribadeks. Klienditeeninindaja ütleb, et kaart töötab koheselt, sean sammud lähima rahaautomaadi poole, et pin kood ära vahetada aga automaat kaarti ei aksepteeri. Niisiis jalutan panka tagasi ja teavitan klienditeenindajat, ütleb, et pole tema viga ja uus kaart ei saabu niipea... homsest olen austraalias, HURRAA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X