320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Tahad öelda, et sa pole kunagi vasakpoolses sõidureas pidanud sõitma kuskil 15-20 km/h lubatust aeglasemalt sellepärast, et mingi onu/tädi su ees autos ei julge gaasi anda (tee vaba ning mingit ohtu pole) ning ütle nüüd, et selline olukord meeldib veel sulle.
    Ilmselgelt oli taolisi olukordi mõeldud ning ega ajab ikka närvi küll.

    Eriti toredad juhud on need kui kaks sellist kõrvuti sõidavad ning ülejäänud kes sooviksid nt 50ne alas 50ga sõita seda nende pärast teha ei saa.
    Täpselt! Vahet pole kas sa sõidad asulas või mitte. Mingi liikluskultuur võiks ju olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      kui on lubatud sõita kiirusel 0-50, siis kuidas saab alla 0 sõita?
      Ei ole olemas sellist asja, et 0-50. Kiirus peab olema 50. Kui on alla selle siis peab olema põhjus, miks sellise kiirusega (ehk siis aeglasemalt) sõidad. Kui seda ei ole siis ostad politsei aktsiaid. Kui kiirus alla lubatu on siis pead ka võimaldama teistel möödasõitu teha ehk siis tee äärde ennast võtma...muidu ohustad teiste liiklejate elu ja tervist ja rikud seadust...lisaks ka muidugi iseenda elu ja tervist kui keegi kavatseb möödasõitu teha ja sa seda ei võimalda ja ikka seda tehakse seoses sinu aeglase sõiduga. Ilmselgelt on autokoolis valesti õpetatud kui öeldakse, et (50) tähendab 0-50.

      Kommentaar


        Fucking unetus päevast-päeva.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Ei ole olemas sellist asja, et 0-50. Kiirus peab olema 50. Kui on alla selle siis peab olema põhjus, miks sellise kiirusega (ehk siis aeglasemalt) sõidad.
          Need kaks väidet ei saa olla korraga tõesed. Õige saab olla üks kahest. Kumb?

          a) Eestis võib sõita 0-50 või 0-110 või 0-30 või 0-90
          b) Eestis võib sõita ainult 30, 50, 90, 100, 110
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Ei ole olemas sellist asja, et 0-50. Kiirus peab olema 50. Kui on alla selle siis peab olema põhjus, miks sellise kiirusega (ehk siis aeglasemalt) sõidad. Kui seda ei ole siis ostad politsei aktsiaid. Kui kiirus alla lubatu on siis pead ka võimaldama teistel möödasõitu teha ehk siis tee äärde ennast võtma...muidu ohustad teiste liiklejate elu ja tervist ja rikud seadust...lisaks ka muidugi iseenda elu ja tervist kui keegi kavatseb möödasõitu teha ja sa seda ei võimalda ja ikka seda tehakse seoses sinu aeglase sõiduga. Ilmselgelt on autokoolis valesti õpetatud kui öeldakse, et (50) tähendab 0-50.
            Ise ka aru saad mis juttu Sa ajad? Siiski on maksimaalne lubatud kiirus. Mis ei välista kuidagi seda, et on vajalik hoida maksimaalset kiirust mida SÕIDUOLUD lubavad, mitte märgid. Liigväikese kiiruse ehk liikluse takistamise pärast nüüd küll Politsei sponsoriks ei saa. Küll võidakse sind kinni pidada ning uurida milles asi, kuid LUBATUD kiirus on siiski 50-alas 0-50, vastasel korral pole ju võimalik isegi valgusfoori tõttu peatuda. Aga nagu ma juba ütlesin, siis oli see lihtsalt väike norimine sõnakasutuse juures ehk siis kuidas on väimalik sõita aeglasemalt kui lubatud? Ei, ma ei oota vastust. Ja enam antud teemat ka üles ei keera.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Sorry ei viitsi uuesti läbi lugeda oma täpset lausestust...võib-olla õlu tegi oma töö. Aga siis ütleme nii: põhjendamatult ei tohi aeglasemalt sõita. Ehk siis kui märk näitab 70 (ja ei ole autol mingeid x asju kallal ja teeolud normaalsed jne) siis sa ka sõidad selle kiirusega mitte ei sõida näiteks kuuekümnega. Lihtne.

              Indrek Sirk: "Põhjendamatult aeglane sõit on karistatav nö muu rikkumisena, so rahatrahviga kuni 3000 krooni."

              EDIT: Kuna uut LE'd ei ole täies mahus läbi lugenud siis võib-olla on midagi täpsemalt määratletud nüüd...ei viitsi otsida.

              Soovitus neile, kes juhtuvad isehakanud politseinike küüsi...filmige nende tegevust.

              Kommentaar


                70 alas 60-ga sõitmine on muidugi kiirus mida põhjendamatult aeglaseks pidada. Ma saaks veel aru et 90 alas keegi sõidab 65-ga ja keset teed, siis oleks põjust maha võtta. Ma tunnistan ka ausalt, et ei sõida 50 alas koguaeg 50-ga. Pigem kaldub sinna 45 peale, kuna siis on sõit tunduvalt rahulikum, ei pea niipalju kiirendama ja pidurdama. Kas ma sõidan nüüd põhjendamatult aeglaselt? Ei sõida, kuna ma valin sõidustiili mis on ökonoomsem ja rahulikum ja seetõttu on ka liiklus ohutum. Korduvalt näinud kuidas foori alt spurtija seisab ülejärgmises fooris punase taga, roheliseks minnes peab ta jälle kiirendama hakkama, mina saan rahulikult ühtlase kiirusega kruiisida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  ...
                  Kõige ökonoomsem on kiirus 50-60km/h...olenevalt masina tuuletakistusest ja mootorist. Miskine teadusartikkel väitis aastaid tagasi vähemalt nii. See muidugi juhul kui on ühtlane kiirus mitte linnas sees aga eks siin (ma eeldan vähemalt) mõeldakse ikka neid kes asulavälisel teel midagi teevad. Põhjendamatult aeglane sõit...miks siia hakkasin kirjutama üldse oli see isehakanud politseinike teema, et kui vend 80ga sõidab 90 alas ja siis spetsiaalselt mööda ei lase sõita jne. Igatahes kui mingi selline vennike on siis filmige kogu tegevust (ehk siis ka kiirust vahepeal filmima) ja siis see materjal vastavatesse jõuorganisse saata. Ei tea mida sellega peale saab hakata aga vähemalt midagigi on tehtud ja küll hakatakse ka neid konkreetseid masinaid rohkem kontrollima ja kutsutakse ka kohvile liiklusreeglite üle arutlema. Äkki hoiab ära mõne laipatega lõppeva õnnetuse tulevikus mis on seotud "olen politseinik aga ei tööta seal" teemaga. Ma ei hakka arutlema mis on linnas sees...ainult sellel isehakanud politseinike teemal.

                  Kommentaar


                    Ei tee sa selle videoga midagi. Pigem jääd ise süüdi,et tegelesid roolis olles kõrvaliste asjadega. See 80km/h sõites vend ütleb,et jah, temal auto tegi mingit imeliku häält ja ei julgenud kiiremini sõita. Ja lolliks jääd sina.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Ei tee sa selle videoga midagi. Pigem jääd ise süüdi,et tegelesid roolis olles kõrvaliste asjadega. See 80km/h sõites vend ütleb,et jah, temal auto tegi mingit imeliku häält ja ei julgenud kiiremini sõita. Ja lolliks jääd sina.
                      Aga kui filmida ka seda, et üritad temast 140ga mööduda, aga ikka ei õnnestu ?

                      Ega nemad ju ei pea teada saama, kes filmis. Idioodi autonumber on aga näha.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Ei tee sa selle videoga midagi. Pigem jääd ise süüdi,et tegelesid roolis olles kõrvaliste asjadega. See 80km/h sõites vend ütleb,et jah, temal auto tegi mingit imeliku häält ja ei julgenud kiiremini sõita. Ja lolliks jääd sina.
                        Tofoa juba jõudis ette osaliselt. Lisaks Tofoa kirjutatule ka see, et kes ütles, et roolis olija peab filmima (kui isiklikult tahad üle anda video)? Kui mainib, et sõitis 80ga kuna mootor tegi imelikku häält siis on kuidagi kahtlane, et mootor teeb kahtlast häält ainult siis kui tema selja taga olla ja kui mööda hakata sõitma siis järsku enam ei tee kahtlast häält ja julgeb järsult talda anda...ja kui on möödasõit ja see, kellest mööda sõidetakse talda annab siis...kui sõita aeglasemalt siis PEAB laskma teised liiklejad mööda

                        Kommentaar


                          kui auto teeb imelikku häält, siis ei tohi üldse sõitma hakatagi, sest enne sõidu alustamist peab veenduma auto tehnilises seisukorras. ja kui too imelik hääl ilmneb sõidu ajal, siis tuleb tee äärde seisma jääda.

                          aga loomulikult mitte keset sõidurada nagu üks tarkur teisipäeva õhtul seda tallinna kesklinnas tegi. küsimuse peale, et kas aitan auto tee äärde lükata, pobises oma täissuitsetaud auto kabiinist, et kohe on keegi tulemas teda päästma. mis sest, et tee ääres oli piisavalt ruumi, et vabastada teest osa, mis võimaldaks autodel kahes reas möödumise. jah sina, munn punase opel comboga liivalaia tänaval.

                          Kommentaar


                            See,et mootor teeb imeliku häält oli suvaline näide, võib ta ju ükskõik mida öelda. Filmi jah,et üritad 140ga mõõda sõita. Jah, ta peab laskma mööda sõita. Ilmselt saab siis trahvi, aga üsna tõenäoliselt saad ka sina.


                            Aga palun,


                            Valige sobiv välja ja järgmine kord kui selline ajugeenius ette sattub on ta teil kaameras ja võite sellega politseisse minna. Eks siis näha ole, kas tehakse midagi või ei.

                            Kommentaar


                              ma olen alati arvanud, et Tallinnas 50 alas peab min. 65ga sõitma.

                              bljääd jälle laupäev rikutud

                              yolo

                              Kommentaar


                                Mina soovitaks ka 140ga sõita, põlvedega rooli hoida ja filmida, kõlab hiilgava ideena ja pole üldse ohtlik või idiootne.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X