320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sul on mingi vuffel kaart lihtsalt.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Neinar Seli
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Lisaks ma olen see, kes läheb otse juba asju kottidesse laduma, kui kassapidaja veel ülejäänud hunnikut läbi lööb. Noh et saaks pärast sivem minema ja teistele jalgu ei jääks. Ja siis üsna sageli kassa juurde tagasi saabudes avastad, et järgmine kodanik juba seisab ees seal nagu mauk, ühekorra mingi sell oli konkreetselt juured alla kasvatanud endale. Küsisin viisakalt, kas soovib ise maksta, siis sai küll ruttu liikvele.
        Tänks, hea trikk, võtsin ka kasutusse.
        Täna kassasse minnes oli üks mutt ennast käruga makseterminali ette parkinud
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ostsin kogemata suhkruvaba energia joogi. No on ikka sitt loodud, kes sellist paska üldse joob??
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Kui ärkad 6.50 ja sekund enne uksest välja minemist avastad,et kell 9.15 pidi alles loeng algama.

            Kommentaar


              Kes võidab 6.novembril? Täna on seitsmes kodanikud lambavaiad!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Hanno P#@kur

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
                  Hanno P#@kur
                  Hr Pihkur on üks M jah. Pole mu kirjale saanud aega vastata juba terve aasta. Ja prowwa zoovolonik hakkab kuu täis saama vist varsti.

                  Kommentaar


                    Noor-ema, kes oma väikeste lastega liinibussiga sõidab ja selle asemel, et oma nutvaid ja kriiskavaid võsukesi maha rahustada, muliseb tema hoopis mobla otsas oma sõbrannaga, vahepeal sekka "Kuss nüüd!" hõigates. Selgelt oli näha, et ma polnud ainuke, kel hakkas kaunis villand sellest jonnist saama, aga õnneks kogu marsruuti ära nood ei sõitnud ja ülejäänud pool oli puhta nagu õnnistus kulgeda. Tavaliselt ei oska vaikust hinnatagi, kui pole kord üks rida eespool säärastest reisinud.... -.-

                    Kommentaar


                      windows 8.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        windows 8.1
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          windows 8.
                          ojaa, asi on praktilisusest väga kaugel - tööl ajab ikka eriti närvi.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Kuradi multimeediaajastu. 10 tabi korraga avades võib raudkindel olla, et kuskil hakkab mingisugune video automaatselt mängima.

                            Kommentaar


                              Käi perse pime äärekohtunik, kes sa Hispaania värava lugemata jätsid ja mu 90EUR väärt beti perse keerasid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Käi perse pime äärekohtunik, kes sa Hispaania värava lugemata jätsid ja mu 90EUR väärt beti perse keerasid.
                                Sekundeerin. Eriti kui värav oli pandud koefiga 1,18 ning kaduma läks ligi 20 eurone võit (muud koefid panin ikka väga hullu 1,5 euroga).
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X