320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    kus sul koguaeg kiire on?
    Ei olnud kuhugi kiiret ja käisin normaalses tempos. Aga no ei ole lihtsalt loogiline mõne käitumine. Suur mass inimesi liigub tipptunni ajal ühes suunas. Järsku otsustab üks selle massi sees kanna pealt ringi keerata. Palju ei jäänud puudu, et oleks tüübi pori sisse pikali tõukama pidanud, sest endalgi pole ju kuhugi sellises olukorras minna. Võiks vähe silmi lahti hoida lihtsalt.

    Kommentaar


      minul on pohmakaga koguaeg nii, et mul läheb vahepeal meelest ära, kuhu ma minema pidin. keeran ka vahetevahel kannapealt ringi ja marsin teises suunas. õnneks kasutan sellistel olukordadel tänavaid, kus inimesi väga ei liigu.
      a kaine peaga ajavad ka uimerdajad närvi.
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        See, et poodides ei panda banaanide juurde paberit millega pärast käsi puhastada. Enamasti on na märjad/kleepuvad ning hiljem peab poes kleepuvate kätega toidu näppima.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          See, et poodides ei panda banaanide juurde paberit millega pärast käsi puhastada. Enamasti on na märjad/kleepuvad ning hiljem peab poes kleepuvate kätega toidu näppima.
          Äkki Sa ostad halvaks läinud banaane? Mul küll sellist muret pole esinenud, kui korralikult vaadata kuhu oma kätt pista.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Ei olnud kuhugi kiiret ja käisin normaalses tempos. Aga no ei ole lihtsalt loogiline mõne käitumine. Suur mass inimesi liigub tipptunni ajal ühes suunas. Järsku otsustab üks selle massi sees kanna pealt ringi keerata. Palju ei jäänud puudu, et oleks tüübi pori sisse pikali tõukama pidanud, sest endalgi pole ju kuhugi sellises olukorras minna. Võiks vähe silmi lahti hoida lihtsalt.
            Mis see vend poleks pidanud lihtsalt sujuvalt edasi kõndima massiga kuni leiab tagasipöördeks sobiva koha?
            Kunagi Top Gear uudisteosas näidati inimsuunatuld, ehk paned hands free laadsed asjad oma kõrva taha ja kui soovid pöörata, siis vajutad nupule ja hands free laadne asi hakkab vilkuma


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            See, et poodides ei panda banaanide juurde paberit millega pärast käsi puhastada. Enamasti on na märjad/kleepuvad ning hiljem peab poes kleepuvate kätega toidu näppima.
            Ma olen ilmselt ainuke inimene, kes topib banaanid kilekotti. Isenesest saab kotiga banaanid kinni haarata ja siis koti sisu nö ümber pöörata ja hops, banaanid on kotis sees ja käed puhtad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Mis see vend poleks pidanud lihtsalt sujuvalt edasi kõndima massiga kuni leiab tagasipöördeks sobiva koha?
              Kunagi Top Gear uudisteosas näidati inimsuunatuld, ehk paned hands free laadsed asjad oma kõrva taha ja kui soovid pöörata, siis vajutad nupule ja hands free laadne asi hakkab vilkuma
              Alati saab massist sujuvamalt eralduda sellises olukorras.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Äkki Sa ostad halvaks läinud banaane?

                banaane pritsitakse ju selle sodiga, et nad kauem säiliks
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Miks sa sõidad liftiga ühe korruse?!?!?!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Miks sa sõidad liftiga ühe korruse?!?!?!
                    WTC parkimismajas on alternatiiviks vaid autode kaldtee, seega mugavam 1 korrus liftiga sõita
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Oi raisk, jalakäija liiklusraev on ka minu jaoks igapäevane probleem. Kõiki asju poole kohaga tegeva inimesena ei ole mul enda arust just kõige tihedam päevakava, aga tänavale astudes on küll tunne, et ma olen ainus, kes kuhugi aja peale peab minema. Või üldse teab, kuhu ta läheb. Pensionäridele ja jalust vigastele annan kuidagi andeks, aga sellele peast aeglasele massile, kes zombidena ees tuiavad, tahaks küll lihtsalt sisse rammida. Arusaamatu, kuidas need aegluubis venivad inimesed sellises tempos üldse midagi ära tehtud saavad. Putsi.
                      Sellepärast on minu jaoks kõndimine kohutavalt raskem kui roolimine. Autos pole kunagi ägestunud.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                        Oi raisk, jalakäija liiklusraev on ka minu jaoks igapäevane probleem. Kõiki asju poole kohaga tegeva inimesena ei ole mul enda arust just kõige tihedam päevakava, aga tänavale astudes on küll tunne, et ma olen ainus, kes kuhugi aja peale peab minema. Või üldse teab, kuhu ta läheb. Pensionäridele ja jalust vigastele annan kuidagi andeks, aga sellele peast aeglasele massile, kes zombidena ees tuiavad, tahaks küll lihtsalt sisse rammida. Arusaamatu, kuidas need aegluubis venivad inimesed sellises tempos üldse midagi ära tehtud saavad. Putsi.
                        Sellepärast on minu jaoks kõndimine kohutavalt raskem kui roolimine. Autos pole kunagi ägestunud.
                        Aga kui mul ei ole kuhugi kiire ja on pigem aega üle? Siis tundub rahulikult kõndimine loogiline valik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          WTC parkimismajas on alternatiiviks vaid autode kaldtee, seega mugavam 1 korrus liftiga sõita
                          Nojah. Minu puhul: tahan minna 4. korrusele 1. korruselt. Aga keegi tuleb lifti ja lükkab nupu 0-korruse peale...
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Neljandale korusele läheb terve inimene jala.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Neljandale korusele läheb terve inimene jala.
                              Kui lift on parasjagu esimesel, siis on nii kiirem. Kuni keegi 0-korrusele sõita ei taha.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Kell 14.05 Sampost raha LHV kontole kandes ei ole kell 17.00 ikka midagi kohale jõudnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X