320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See kui järjepidevalt kirjutatakse/öeldakse su nimi valesti. Nimi on täiesti tavaline aga ikka igal pool pannakse/öeldakse valesti.
    Näiteks kirjutan meili ning vastuses kirjutatakse mu nimes ikka üks täht valesti.
    Krt võiks lugema/kuulma õppida!

    Kommentaar


      Aga ju siis pole nii lihtne nimi.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Värsket kurki kiletatakse sellepärast... kui mõni ostja ei kontrolli ostes kaupa, siis avastab ta alles järgmisel päeval silmad avades, et kurk on ühest otsast pehme ja hallitab. Ja kui nüüd see ostja on püha viha täis ning läheb kurk näpus poodi tagasi ja surub toore jõuga selle kassiirile sinna kohta, kus eestlastel enamus asju on... siis vähemalt on pood mingil määral hügieeni eest hoolitsenud.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Sutropi demagoogiline laim ja iba:
          http://arvamus.postimees.ee/1118016/...urjus-ja-meie/

          Kommentaar


            Euronicsi klientiteenindus..No tra, 18. jaanuaril tellisin mitte just kõige odavama elektripliita.. 22. jaanuar helistati ning öeldi, et vaid Narvas olemas ning jõuab Tallinnasse 25. jaanuar.. olin nõus sellega, et toovad see nädal ära. Oletasin, et kui aeg on juba nkn möödas, siis saan selle esmaspäeval kätte, ehk eile.
            Täna helistasin kell 12. öeldi, et pole mingisugust informatsiooni, et oleks lattu jõudnud aga lubati uurida. Helistasin 40 minutit tagasi uuesti neile, öeldi, et helistab lattu ja uurib, kas kiri on kohale jõudnud ning lubas veel tagasi helistada.. Ausalt, kui kaua võtab selle uurimine aega? raha jõudis nendeni ära ilusti. Tarneaeg on leheküljel 3-5 päeva.
            Ajab ikka suht kettasse küll, tahaks juba normaalset sööki süüa.

            PS! tagasi pole veel helistatud.

            Kommentaar


              martin kes ainult valetab ja närvidele käib juba aastaid oma isikliku vihaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                martin kes ainult valetab ja närvidele käib juba aastaid oma isikliku vihaga.
                Katsuge eri teid pidi kooli/tööle minna edaspidi.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Ballack.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Vargad

                    12 aastase poisi telefon pandi riietusruumis tuuri praktiliselt nina alt
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      kaamerad jms . nt bugged.com
                      name of the game- FOOTBALL

                      Kommentaar


                        Taaraautomaadid ja nende mittehooldamine. Muidugi mu tänaste sekelduste põhjal nelja kotitäie pudelite äraviimisel võiks ilmselt komöödia teha. See värk on parajalt naeruväärne. Parem ulata pudelid parmottidele ja saad vaevast lahti. Seda ma muuseas täna ka tegin.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          Taaraautomaadid ja nende mittehooldamine. Muidugi mu tänaste sekelduste põhjal nelja kotitäie pudelite äraviimisel võiks ilmselt komöödia teha. See värk on parajalt naeruväärne. Parem ulata pudelit parmottidele ja saad vaevast lahti. Seda ma muuseas täna ka tegin.
                          Jep, täitsa nõus sinuga. Mina proovin talitada nii, et 2-3 kilekotitäiekaupa viia ära. Kui peaks aga rohkem kogunema, siis võib arvestada mõnusa närvi- ja ajakuluga. not cool.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            kas nendele parmottidele,kes küsivad kaks tonni eurot palka! Aga mind teevad närvi inimesed kes pahandavad kui ma Tallinna kuulsaimat toksikomaani välja visates halavad,et tal pole kuhugi minna jne... ja keegi andis ukse vahelt sitale veel suitsu. Trammis lööb lahusti hais silmad kinni ,aga nijah. Tõsi on ka vastupidine kogemus kui mulle selle tondi väljaviskamise eest keskealised blondeeritud,tüsedad vene mämmid aplodeerisid!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Jep, täitsa nõus sinuga. Mina proovin talitada nii, et 2-3 kilekotitäiekaupa viia ära. Kui peaks aga rohkem kogunema, siis võib arvestada mõnusa närvi- ja ajakuluga. not cool.
                              Sekundeerin ka sellele jutule... Esimene ja seni viimane kord, kui meie uhke vabariigi üllas päälinnas oma taarast vabaneda tahtsin, kulus selleks tubli 35 minutit. Suurema osa ajast veetsin mingisuguses rõvedalt haisevas ja odavast alkoholist ujuva põrandaga väikeses ruumis, mis valmis ilmselt enne sõda. Tulemuseks oli mitmest automaadi seiskamisest tekkinud närvikulu, soovimatu tähelepanu rahasoovis parmottidelt, kes minu taga ootasid ja siis mingisugune 7,5 jevrot, mille eest sain ühe Keemia burksi ja taksoga kesklinna sõita.

                              Kommentaar


                                Kas suurema koguse puhul poleks mõistlik leida midagi huvitavat Ülemistes ning viia tollesse taaraautomaati, kus saab kotid tühjaks kallata, ega pea ükshaaval taarata automaati toppima?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X