320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    CoMarket ei kasutagi Säästukaarti. Aga igatahes sattusin kunagi ühe toidupoe müüja viha ohvriks, kui ütlesin talle samamoodi vale kaardi. Vist oli Säästumarket ja Säästukaart, mis omavahel kokku ei käi.
    No mingi kaart seal on igatahes.

    Kommentaar


      mingi ABC kaart on neil, mis ühendab comarketit, maksimarketit ja delice´i poode
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        10bet.com'i boonus osakonna työntekijät. Where do they find these people?

        "Martina: at 11:56:21
        i was reviewing your account and just saw that they are good offers for you
        Martina: at 11:56:27
        you know for the weekend games
        Martina: at 11:56:41
        Do you looking to make some deposit this days ?
        Martina: at 11:57:34
        Ok, may i ask you how much and what is your favorit betting type - singles or Combos ?
        "

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          mingi ABC kaart on neil, mis ühendab comarketit, maksimarketit ja delice´i poode
          Maksimarket ei saa selles nimekirjas olla. Maksimarket on koos Konsumi ning A&O-ga ETK ketis ja neil on kamba peale Säästukaart
          308

          Kommentaar


            Comarketis on tõesti ABC sooduskaart, mis annab mingi 3% koguostust alla (v.a sooduspakkumised), seega pole sel kaardil minu silmis üldsegi mingit pointi.

            Endal on Tartus tudengielamulähedal nii Konsum (literally mu enda maja küljes) kui Comarket (250m kaugemal). Need mured seal väga ei esine... aga eks see oleneb asukohast ka. Minu närviajavamad kogemused on Maximad, kus midagi lihaletist või valmistoiduletist küsides vaevu eesti keelega hakkama saab.

            Kommentaar


              Riia Skonto

              Kommentaar


                Naabermaja vanatoi,kes arvab,et tema maja ees tänaval on teistel parkimine keelatud! Kui nõudsin talt miskit seadusesätet või eediku eriluba selle kohta, lubas otsida,siiamaani otsib! tema vanamoor kiusas sama asja pärast ükspäev ühte tibinat! Soodad!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Need twitteri ja fb jalka uudiste edastajad, kes kirjutavad sõnumeid nii, et peab nende linki klikkima a la
                  "Seda Liverpooli tähte üritab Chelsea endale meelitada. Kliki linki, kui soovid teada saada kellega tegu!" või "Guardiola nimetas oma Dream Teami. Kliki lingil, et teada saada keda ta valis." Ning seal websaidil siis pead veel omakorda 11 korda klikkima nexti, et kõik mängijad ära näha
                  Raske elu ikka kurat võtaks!
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                    Need twitteri ja fb jalka uudiste edastajad, kes kirjutavad sõnumeid nii, et peab nende linki klikkima a la
                    "Seda Liverpooli tähte üritab Chelsea endale meelitada. Kliki linki, kui soovid teada saada kellega tegu!" või "Guardiola nimetas oma Dream Teami. Kliki lingil, et teada saada keda ta valis." Ning seal websaidil siis pead veel omakorda 11 korda klikkima nexti, et kõik mängijad ära näha
                    Raske elu ikka kurat võtaks!
                    Iga klikk toob rahhi sisse. Ma enam ei viitsigi neid SoccerMemes'e ja asju avada. Tõenäoliselt asja taga mingid alakad, kes ostavad õlut mu klikkide eest...
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      "Seda Liverpooli tähte üritab Chelsea endale meelitada. Kliki linki, kui soovid teada saada kellega tegu!"
                      Vaheta Chelsea Unitediks ja ongi Postimees.

                      Kommentaar


                        Mõnuagendi kustutatud postitus!

                        Kommentaar


                          Kui tõmbad kohvipausi ajal 2 sigaretti järjest, jood espressot ja hiljem kahetsed seda!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kui tõmbad kohvipausi ajal 2 sigaretti järjest, jood espressot ja hiljem kahetsed seda!
                            Mis siis juhtub?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Mis siis juhtub?
                              Pasanteeria.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                ma ei saa aru kui rumalad inimesed suudavad saada ajakirjanikeks-reporteriteks.
                                ERR'i ringvaates mingi tola-reporteri jaoks selgus et on üllatud et president oskab hispaania keelt.
                                krt, mees, KUS SA SIIANI ELANUD OLED?
                                kuidas on võimalik seda mitte teada.

                                ma saan aru kui sa oled kuskil idavirumaal umbkeelne põhjaranniku ajakirjanik ja tegeled põhiliselt lugejakirjadega siis võiks ju aru saada, aga no eestikeelne inimene ja ERR'is?!?
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X