320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselgelt on nad süüdi selles, et nad on Meeskonna töötajad, ei muus.
    AILTON

    Kommentaar


      Nagu enamasti alati selliste räuskajate puhul, ma arvan.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        meeskonnaga on koguaeg mingi jama, päris paljudel konsadel, kus ma käind olen, on mälestus ainult meeskonna jõmmidest
        kahtlustan, et neile pole absull mingit koolitust tehtud, lihtsalt lastakse peale
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Algselt postitas mg Vaata postitust
          meeskonnaga on koguaeg mingi jama, päris paljudel konsadel, kus ma käind olen, on mälestus ainult meeskonna jõmmidest
          kahtlustan, et neile pole absull mingit koolitust tehtud, lihtsalt lastakse peale
          mõne puhul ei pruugi korduvast koolitusest ka kasu olla
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas mg Vaata postitust
            meeskonnaga on koguaeg mingi jama, päris paljudel konsadel, kus ma käind olen, on mälestus ainult meeskonna jõmmidest
            kahtlustan, et neile pole absull mingit koolitust tehtud, lihtsalt lastakse peale
            Nad kogutaksegi tänavapealt kokku, räägitakse kus keegi seisma peab ja lastakse laivi, ei muud. Vähemalt selline tunne on küll jäänud, et neile mingit koolitust ei tehta enne ürituse algust.

            Kommentaar


              no konkreetse budulojus juhtumi puhul küll meeskonna töötajat kuidagi süüdistada ei saa. see on ju elementaarne, et sellistel üritustel on reeglina torud keelatud.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                no konkreetse budulojus juhtumi puhul küll meeskonna töötajat kuidagi süüdistada ei saa. see on ju elementaarne, et sellistel üritustel on reeglina torud keelatud.
                Seda küll, kuid Meeskonna "töötajad" on eelnevalt nii palju negatiivset korraldanud ning nende ülbe käitumine, et oi mina olen nüüd turvamees ja keegi mulle vastu ei hakka, muidu tulen ise või saadan politsei peale, ongi põhjus, mille pärast inimesed vinguvadki iga nende liigutuse peale.

                Kommentaar


                  Maaklerid kes ei võta enda kuulutusi maha peale seda kui korter on läinud.

                  Kommentaar


                    Inimesed kes kasutavad maaklereid, et enda korter välja üürida ja ei maksa ise maakleritasu
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Kevin Korjusele määratud trahviga seotud tegelinskid
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Praegusel hetkel palavikus olemine (koos tilkuva nina, kurguvalu ning peavaluga).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Nagu enamasti alati selliste räuskajate puhul, ma arvan.
                          Oled loll või mängid lolli? Asi ei olegi nagu otseselt kaameras, vaid selles kuidas nemad asjadesse suhtuvad. Oleks võinud siis rahulikult seletada,et ei tohi kaasas olla. Aga nemad kohe lendasid nii paeale,nagu oleksin mingi kurjategija! 5 aastane tütar veel küsis,et miks need onud ja tädid nii pahad on?
                          Inimesed võiks ennem ikka 40 tundi suhtlemispsühholoogia kursuse läbi teha!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Oled loll või mängid lolli? Asi ei olegi nagu otseselt kaameras, vaid selles kuidas nemad asjadesse suhtuvad. Oleks võinud siis rahulikult seletada,et ei tohi kaasas olla. Aga nemad kohe lendasid nii paeale,nagu oleksin mingi kurjategija! 5 aastane tütar veel küsis,et miks need onud ja tädid nii pahad on?
                            Inimesed võiks ennem ikka 40 tundi suhtlemispsühholoogia kursuse läbi teha!
                            Just, alati on teised lollid eks? Mida siis tehti, et ennast kurjategijana pidid tundma? Väänati käed seljataha? Või lihtsalt räägiti toonil mis solvavana tundus? Natukene liialdamisena ei tundu enda poolt kui ise olid reeglite vastu eksinud?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Just, alati on teised lollid eks? Mida siis tehti, et ennast kurjategijana pidid tundma? Väänati käed seljataha? Või lihtsalt räägiti toonil mis solvavana tundus? Natukene liialdamisena ei tundu enda poolt kui ise olid reeglite vastu eksinud?
                              Kas neil oleks olnud raske rahulikult selgitada,et miks ei tohi kaamerat kaasa võtta? Ei käi just palju suurtel üritustel, et peaksin seda teadma,et kaamerad on keelatud. Ei kuula ka Sky+ jamaraadiot,et teada seda,et mida tohib ja mida mitte.

                              Lihtsalt mind häirib see turvameeskonna üleolev suhtumine külalistesse. Lihtsalt minu soov oleks rohkem viisakust! Ei ole ju palju tahetud või mis?

                              Ja ma ei olnud ainus, kelle kallal seal hauguti, ning selle Meeskonna maine juba ongi selline negatiivne! Ma ei saa aru,et miks rahval enamuses aint nendega probleeme on? Kui on mõni teine turvafirma,sisi on küll kokkupuuted vaid meeldivad
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                a ma ei olnud ainus, kelle kallal seal hauguti, ning selle Meeskonna maine juba ongi selline negatiivne! Ma ei saa aru,et miks rahval enamuses aint nendega probleeme on? Kui on mõni teine turvafirma,sisi on küll kokkupuuted vaid meeldivad
                                Mulle on just jäänud mulje,et viimasel ajal on maru IN kõikide turvafirmade ja turvatöötajatega vaielda, kakelda, mõnitada, vinguda jne. Olgu selleks kas "Meeskond", G4S või hoopsi mingi kolmas.
                                Rohkem nagu uhkuse asi,et sa oled kõigest turvamees,mina aga klient ja olen sinust kõrgemal kohal.


                                Ei ole mina turvamees, ega saa ka selleks kunagi, aga sa vaatama oma olukorda teise nurga alt.
                                Kui sa oleks turvamees, kas sul ei ajaks närvi mustaks kui on öeldud,et eemaldatavate objektiividega kaameratega ei lasta sisse aga millegipärast tulevad ikka inimesed oma kaameratega..
                                Ilmselt polnud sa esimene ega viimane. Mida üldse seal pildistada on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X