320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need Toru de France ajuhälvikutest fännid või fännidest ajuhälvikud, ei teagi kuidas õigem oleks? kes peavad ratturiga kaasa jooksma või tee peal ees karjuma.
    Anoh, ehk asi minus. Kuna mul pole küll mingit vajadust kuulsaid sportlasi perse pealt paitada ja nende higi lõhna tunda,et peaks poole meetri lähedusse jooksma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Keegi Annemai, kes müüb minu telefoninumbriga üht pääset joogafestivalile. Mis sitt see on üldse?
      Mingi hipide kokkutulek Haapsalus. Ilmselgelt vajalik selleks, et viia linn harmoonilisse tasakaalu, mis lükati paigast eelmisel nädalavahetusel jauranud Ameerika autode ja nende austajate poolt.

      Kui tsakraid metsas lahti ei saanud, siis seal saab ehk hingerahu kätte.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Keegi Annemai, kes müüb minu telefoninumbriga üht pääset joogafestivalile. Mis sitt see on üldse? Peaksin oma sõbrad läbi kontrollima hoopis?
        Hah. Mul tegi küll tuju rõõmsamaks selline lugu

        Kommentaar


          Haa haa ,meil oli kah yhikas kah kunagi yks lahke olemisega Annemai!

          Kommentaar


            Vana ja korralikult läbivirisetud teema, aga siiski...

            See kuradi eesti suvi on sitem kui sügis. Sügisel on vähemalt jalka.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Vana ja korralikult läbivirisetud teema, aga siiski...

              See kuradi eesti suvi on sitem kui sügis. Sügisel on vähemalt jalka.
              oot. Mis tänavusel suvel viga on olnud? Ei mäletagi enam millal enne tänast ööd sadas. Tänavuse suve üle kummaline kurta. Üle keskmise kuiv ja päikeseline kindlasti.

              Kommentaar


                külm on ju

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  oot. Mis tänavusel suvel viga on olnud? Ei mäletagi enam millal enne tänast ööd sadas. Tänavuse suve üle kummaline kurta. Üle keskmise kuiv ja päikeseline kindlasti.
                  Pigem nõustuks, aga paaril viimasel nädalal on küll juba paras sügise maik olnud.

                  Kommentaar


                    Mis hullu juttu sa ajad? Reede-Esmaspäev oli absoluutselt fantastiline ilm väljas....(ma kaugemale ei mäleta)
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Umbes viimased kaks nädalat on iga päev rannailm olnud. Enne seda oli kaks nädalat rannailma ülepäeviti. Isegi jaanipäeval ei sadanud! Rõve ilm indeed.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Umbes viimased kaks nädalat on iga päev rannailm olnud. Enne seda oli kaks nädalat rannailma ülepäeviti. Isegi jaanipäeval ei sadanud! Rõve ilm indeed.
                        Ma kirjutan muide Tallinnast, ma ei tea kus sa paikned

                        Kommentaar


                          Ei ütleks küll, et Tallinnas ilmal väga viga oleks olnud.
                          Ööd on ainult külmad olnud.

                          Kommentaar


                            2 nädalat oli puhkus ja ilm kogu aeg super. Möödunud nädalal oli ka merevesi peaaegu nagu basseinis, ainus erinevus oli soolasus
                            Selle nädala alguses vajus natuke ära, sest läks jube tuuliseks, aga see veel suve lõppu ei tohiks tähendada.

                            Sademete puuduse tõttu oli metsas tuleoht juba üsna suur, seega mis sitast ilmast siin rääkida.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Millises basseinis vesi 17 kraadi on? Elekter on kallis ja ei suuda kütta vä?

                              Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat lolli jõuavad postitada

                              Kommentaar


                                oh god...Ega suvel kõik päevad ei peagi ju soojad olema...vahest mõni päev võib vahelduseks olla ka sajune ja natukene jahedam...igav ju, kui kõik päevad üle 25 ja sademeta...põllumeestel läheb ka siis kehvasti...
                                Eesti suvi on täiesti ok minu arvates.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X