320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    See ongi meie ühiskonnas tavapärane nähtus.
    Ostetakse kuskilt hiina lehtedelt vms igast Chanel, D&G, Versace jne võlts kaupa kokku ja siis minnakse peldikusse selfisid tegema.
    Lame ja mage on selline nähtus, sisutu sitt pigem.
    On olnud õnne reisida äärmiselt palju ringi ja näha kasvõi Berliinis noori piffe, kes ei karda rokenrolli musta converse ketsi ja lihtsat boheemasliku valget kampsunit, sama Barcas, Lyonis, Pariisist ei hakka rääkima, Stockolm, Oslo. Tõsi, parte on igalpool, aga meil hakkab see sümbioos eriti silma. Ma pole kunagi mõistnud seda lauset, millest terved ajakirjad pasunduvad, et eesti naine on maailma ilusam, lubagem naerda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Elliet Vaata postitust
      Lame ja mage on selline nähtus, sisutu sitt pigem.
      On olnud õnne reisida äärmiselt palju ringi ja näha kasvõi Berliinis noori piffe, kes ei karda rokenrolli musta converse ketsi ja lihtsat boheemasliku valget kampsunit, sama Barcas, Lyonis, Pariisist ei hakka rääkima, Stockolm, Oslo. Tõsi, parte on igalpool, aga meil hakkab see sümbioos eriti silma. Ma pole kunagi mõistnud seda lauset, millest terved ajakirjad pasunduvad, et eesti naine on maailma ilusam, lubagem naerda.
      Muidugi on see lame ja maitsetu.

      Ei saa mina sellest fake firmade kandmisest aru.
      Kui ei ole raha selliste riiete kandmiseks, siis tuleb midagi taskukohasemat valida.

      Meie ühiskonnas on see uhkustamise vajadus nii suur, et kasvõi jätan ennast ja pere nälga, aga et mul ikka oleks firma riided seljas ja viimane iPhone taskus.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Muidugi on see lame ja maitsetu.

        Ei saa mina sellest fake firmade kandmisest aru.
        Kui ei ole raha selliste riiete kandmiseks, siis tuleb midagi taskukohasemat valida.

        Meie ühiskonnas on see uhkustamise vajadus nii suur, et kasvõi jätan ennast ja pere nälga, aga et mul ikka oleks firma riided seljas ja viimane iPhone taskus.
        Eks see ole iseloomulik kõigile nn uus-demokraatiatele. Läänelikkus on ju olnud eestlase tagaajus midagi mille poole püüelda juba esimesest ärkamisajast alates. Kurb on see, et selle väljendamiseks, kui edukas kapitalist sa oled, on kõige parem moodus selle füüsiline väljendamine erinevate esemete ja varanduse läbi. Ning kui sa tegelikult väga edukas ei ole, siis no kõlbab ka piraatkraam.
        Eks ma isegi mäleta kui uhke tunne oli kui omal ajal kooli minnes ema kuskilt välismaise pinali hankis, rääkimata sellest, et vend, kes käis juba 80ndate lõpus Soomes tööl tõi koju Nintendo NESi, mida siis terve klass käis minu pool mängimas.
        Tänapäeval kui enamik asju on juba "läänelikud" on ju ikkagi vaja väljendada, et ollakse edukamad kui teised ja eks siin tulegi mängu juba konkreetsed brändid.

        Kommentaar


          Aga kui mulle asja välimus meeldib ja ma ei taha logo eest maksta, sest logo eest kõrge hinna küsimine on hoopis leim.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Aga kui mulle asja välimus meeldib ja ma ei taha logo eest maksta, sest logo eest kõrge hinna küsimine on hoopis leim.
            Leim (inglise keelest tuletatud sõna;to fan the flame: kirgi õhutama) on solvava, mõnitava või vihkamist levitava sisuga kommentaar, veebipäevik, sõnum, foorumipostitus, e-kiri või muu sarnane internetikasutajate loodud postitus Internetis.


            ps.
            ja veel - see et sulle "asja välimus meeldib" - ongi disaineri hea töö. ehk siis see mille eest maksad.
            ilusad asjad ei sünni siia maailma päris iseenesest.
            logo, bränd jms. see on sellega kaasnev nähtus, mitte asi ise.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas Elliet Vaata postitust
              närvi ajavad autojuhid, kes tra ei saa aru, et võiks hoo maha võtta ja sõita rahulikult kohas, kus on jalakäijatel eesõigus. aga ei, ikka sõidame nagu viimased tropid edasi.

              ahjaa, meie noored mtv maailmast pärinevat piffid. kes arvavad, et nad on ilgelt seksikad oma keskturult ostetud burberry sallidega või tellitud hiina M.Korsi kottidega ja samalajal söövad uhket caesari salatit kuskil vapionos ja unustavad ära, et nad on tegelikult naerualused. idiootne sümbioos. lihtsust naised, lihtsust.

              Enne sebiks 10 korda ära mingi hipsteri tsiki.
              Ma olen ilmselt juba nii vana, et minu arvamus enam ei loe aga mille poolest hipsterid (who wasn't hipsters before it was cool) erinevad türgi võltskauba kandjatest?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Ma olen ilmselt juba nii vana, et minu arvamus enam ei loe aga mille poolest hipsterid (who wasn't hipsters before it was cool) erinevad türgi võltskauba kandjatest?
                Hipsterid vist ostavad second hand poodidest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                  Hipsterid vist ostavad second hand poodidest.
                  Alates hipsterluse massidesse kandumisest pole ma selles enam nii kindel. On loodud lausa kabamärke uushipsterite jaoks. Aga eks siin tulebki jäme joon vahele tõmmata nende "before it was cool" ja "uushipsterite" vahel.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Millest Sa tuututad? Marss sõnaraamatu manu!
                    haha!
                    ilmselgelt ajab see mind närvi, et sõnad täiesti sassis. see selleks. andesta, peace!

                    hipsteri ja türgikauba piffidel on vahe ilmselge, üks üritab ja teine üritab samuti" to be awesome" aga sellel esimesel tuleb see kuidagi paremini välja ja üritab natukene mängida ja näidata oma iseloomu, kasvõi selle kaltsuka kaubaga, teine läheb lihtsamat teed ja lihtsamat viisi, sest ala "nägin, et kuskil tumblris ja sõbrannal seljas uut kotti.. tahan ka" nüüd me tuleme ajude juurde, ma võin anda oma sõrme, kui panna mingi ultra hipsteri kõrvale, ultra mtv maailma piff, ja nende käest küsida, millal sai eesti taasiseseisvaks? on 1-0 hipsterile( muide täiesti elus eneseset võetud näide, sõbraga paneme 10 eurot vahele ja perse, mina võitsin)

                    Maitsed on erinevad, tõsi. Kuid jätkuvalt hakkab see türgivõltskaubahuinaa ja tohutu sädelushuinjaaa silma meil, iseloomutu on meie tsikk, nii kaubanduslikult, kui ka sisemiselt. ja see ongi peamine põhjus, miks minna hipster pleissi musta Puudlisse ja sebida hipsteri tsikki, kui samas lähedal olevat hollywoodi.

                    IT´S NOT ABOUT BRAND, IT´S ABOUT STYLE

                    Kommentaar


                      See, et mingid tüübid lähevad närvi selle peale mida keegi kannab. Sügavalt enda asi mis seljas on ja kust pärit on. Sa pole sugugi parem kui naersid kellegi lolluse või ignorantsuse üle. Kurb on see ju, et ajalugu ei tunta. Ja sinna juurde jutt fafafa olen palju reisinud nii äge kutt olen. Tra ise oled samasugune poosetaja kui see kelle peale sa närvi läksid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        See, et mingid tüübid lähevad närvi selle peale mida keegi kannab. Sügavalt enda asi mis seljas on ja kust pärit on. Sa pole sugugi parem kui naersid kellegi lolluse või ignorantsuse üle. Kurb on see ju, et ajalugu ei tunta. Ja sinna juurde jutt fafafa olen palju reisinud nii äge kutt olen. Tra ise oled samasugune poosetaja kui see kelle peale sa närvi läksid.
                        Päevad? Kolesterooliga probleemid? Magamatus?

                        Jah sõber, sul on tõsi. Mina olengi see tegelikult, kes on kade lihtsalt ja iriseb ja närvitseb siin, et jutal on kallim türgi kaup kui mul. vaene mina.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          See, et mingid tüübid lähevad närvi selle peale mida keegi kannab. Sügavalt enda asi mis seljas on ja kust pärit on. Sa pole sugugi parem kui naersid kellegi lolluse või ignorantsuse üle. Kurb on see ju, et ajalugu ei tunta. Ja sinna juurde jutt fafafa olen palju reisinud nii äge kutt olen. Tra ise oled samasugune poosetaja kui see kelle peale sa närvi läksid.
                          Paneks kohe laigi..
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Nomineeriks aasta rumalaima diskussiooni kategooriasse selle viimase lehekülje
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Nomineeriks aasta rumalaima diskussiooni kategooriasse selle viimase lehekülje
                              Ma nomineeriks kogu selle teema, sest ise üritan oma närvirakke teiste peale mitte raisata.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Elliet Vaata postitust
                                ...ma võin anda oma sõrme, kui panna mingi ultra hipsteri kõrvale, ultra mtv maailma piff, ja nende käest küsida, millal sai eesti taasiseseisvaks? on 1-0 hipsterile( muide täiesti elus eneseset võetud näide, sõbraga paneme 10 eurot vahele ja perse, mina võitsin)...
                                millal ta siis sai?
                                variante on ju mitmeid... alates 87ndast 94ndani välja.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X