320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Zevakin ja ta rannamaja videod, mis on pehmikute jaoks. On vaja Sariot tagasi.
    Oi jah. Ise ka mõtlesin, kui Sario sellist asja teeks, oleks palju humoorikam ja rajum.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Oi jah. Ise ka mõtlesin, kui Sario sellist asja teeks, oleks palju humoorikam ja rajum.
      Vähemalt julges öelda, et kui on pederast, siis ongi pederast.

      Kommentaar


        Sario ka pehmoks läinud, kõik videod maha võtnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Solfice Vaata postitust
          Sario ka pehmoks läinud, kõik videod maha võtnud.
          huvitav, mis temast saanud. Kas sai kuhugi tööle või kardab ELi poolt tulevat vihakõne, kuna ta videod oleks sinna küll läinud ///ta on kaitseväes tööl

          Kommentaar


            Töö pärast vast jah on need maha võtnud. Nüüd teenib Eesti riiki ja oma arvamusega väga avalikult esineda ei saa.

            Kommentaar


              Talleggi üli-ilane reklaam, kus jäetakse mulje kui ülihoolivast ökofarmikesest. Ilmselgelt mindi mõne mainekujundaja juurde ja öeldi, et y0 meil lendas sitt ventikasse selle tibude elusa dumpimisega prügikasti, tee midagi!
              Aga muidugi, ütles mainekujundaja, teeme nunzeli sellise, telliskivi-ökovaibiga voiceoveriga preili jne. tra

              PS: kana muidu rokib!

              Kommentaar


                Koondise pausid

                Kommentaar


                  Karjuv lauslollus.
                  Lihtsalt lollus on ka kole, aga kui see ei karju, siis ei paista välja.

                  Aga kui Esttravel tuleb täiiestii sirge molliga välja jutuga, et kuna piiril tehtud COVID testide osakaal on 3,4x madalam kui teistel testidel, siis järelikult on reisimine 3,4x ohutum kui Eestis olemine.

                  Siis tunnen, kuidas lollusest tekkinud ajukasvaja siirdeid laiali ajab. Mida Sa inimene võrdled ja mõtled?
                  Ühel juhul on lausaline testimine - kõigilile järjest tikk ninna ja järgmine ette.
                  Teisel juhul testitakse HAIGUSTUNNUSEGA INIMESI PEREARSTI SAATEKIRJAGA ning lisaks nakatunute lähikontaktseid.

                  Kuidas keegi isegi selle peale tulla võiks, et neid tulemusi nii tõlgendada saab? Please, do explain.

                  Kommentaar


                    Apteekide vaktsiinide jama. Ühetegi vaktsiini nagu riigis ei ole, aga näe nemad saavd ikka süste teha, tule ja pane end ainult kirja. Leidsid ka rahamasina. Ma ei taha, et äkki apteeker teeks seda mu lapsele.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Õige!

                      Ma jällegi nõuan et mulle teeks vaktsiinisüsti Lenna Kuurmaa või Piret Laos.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Õige!

                        Ma jällegi nõuan et mulle teeks vaktsiinisüsti Lenna Kuurmaa või Piret Laos.
                        Kui tikk ninna lükatakse, siis on ju seda Lenna hitti ,,Keeruta'' suht teemakohane tagataustaks kuulata

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Apteekide vaktsiinide jama. Ühetegi vaktsiini nagu riigis ei ole, aga näe nemad saavd ikka süste teha, tule ja pane end ainult kirja. Leidsid ka rahamasina. Ma ei taha, et äkki apteeker teeks seda mu lapsele.
                          saaks siis aega kinni panna ...
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            saaks siis aega kinni panna ...
                            Ma nii kaugele ei jõudnud. Lubati, aga seda enam.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Te vast teate täpsemalt. Ma sain televusserist aru, et iga aasta alguses WHO ütleb, mis uuendused gripil on ja siis valmistatakse uus vaktsiin. Et ongi nii?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                ma olen ka nii aru saanud jah. vaadatakse üle millised mutatsioonid on ja siis otsustatakse, millistele keskendutakse vms. (sellepärast vist hit rate ka keskmine või madal). sel aastal oli teema, et gripp suht kuivanud koroonameetmete tagajärjel.



                                https://twitter.com/zorinaq/status/1...111168/photo/2
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X