320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    oolrait. kust seda saab?

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      oolrait. kust seda saab?
      Kõigil soroslastel on üks. Meil toimsis on Martini kabinetis.

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        oolrait. kust seda saab?
        Dunno
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Taku, ma leidsin sulle parema: https://www.amazon.com/Bulletproof-E...9197944&sr=8-1
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Ja see küsimus on muidugi igavene, et kui kuskil olekski selline miljoneid aastaid meist arengus ees olev tsivilisatsioon, kes suudab selliseid hiiglaslikke kosmilisi vahemaid läbida, siis mille kuradi pärast peaks nad siia meiesuguseid amööbe vaatama tulema.
            sa käid ka loomaaias ju

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              sisetunde järgi tõmbad selle piiri, et okei see ei saa nüüd küll õige olla a samas too täitsa legit?
              Kutsu seda sisetundeks või mingiks loogilise mõtlemiskäigu tulemuseks või teema lähemalt uurimiseks. Vahet väga pole. Näiteks ei oleks ma väga üllatunud kui kunagi selguks, et praegu levivat viirust ikkagi ühel või teisel moel kuskil laboris keegi oli näppinud,see ei tundu ebareaalne ja kokkusattumusi on palju. Küll aga on täiesti jabur selle seostamine 5G tehnoloogiaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Kutsu seda sisetundeks või mingiks loogilise mõtlemiskäigu tulemuseks või teema lähemalt uurimiseks. Vahet väga pole. Näiteks ei oleks ma väga üllatunud kui kunagi selguks, et praegu levivat viirust ikkagi ühel või teisel moel kuskil laboris keegi oli näppinud,see ei tundu ebareaalne ja kokkusattumusi on palju. Küll aga on täiesti jabur selle seostamine 5G tehnoloogiaga.
                Me teame, et co2 ja viiruse levik on omavahel seotud. Võib olla on seda ka elektromagnetkiirgus ja viirus?
                Pole küll need lained ja huiabellad minu pärusmaa, kuid näiteks heli kaudu saab (teoreetiliselt) arvutiviirust levitada.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Küll aga on täiesti jabur selle seostamine 5G tehnoloogiaga.
                  mitte, et ma isegi seda 5G juttu usuks, a keegi arvab, et lähiajaloos sellised lained võivad täitsa mõjutada

                  Kommentaar


                    Eks igasugu vandenõuteooriatega ole nii, et on võetud mingi fakt ja see meeletult üle paisutatud.

                    Kas raadiomasti all elamine on tervislik? Ei ole. Kas sellest saab koroona? Ei saa.
                    Kas USA valitsus varjab mingis ulatuses 9/11 puudutavat infot? Kindlasti. Kas see tähendab, et kogu rünnak oli pettus ja mingeid lennukeid ei olnudki? Ei tähenda.
                    Kas universumis on peale meie veel intelligentseid olendeid? Tõenäosusteooriagi ütleb, et on. Kas see tähendab, et me nendega kunagi kohtume? Ei, enne kui selleks tehnilised võimalused tekivad hävitab üks osapool end tõenäoliselt ära.

                    Okei, kurat, mõne vandenõuteooriaga ma ei oska ka sarnast tõsi-vale konstruktsiooni luua(nt. kuul käimine)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      Mul pole vähematki kahtlust, et raadiolainete mõju inimestele ei ole positiivne, vaadates kasvõi seda kui suur hulk näiteks ETVs töötanud inimesi on järjest vähki surnud tekivad omad kahtlused.
                      A 5g mastid põhjustavad koroonat? või et süstis pole vaktsiin vaid mikrokiibid? no palun, need ju täiesti erineval levelil asjad.

                      Kommentaar


                        no sageli nullib vandenõuteooria ära ju ka sündmusega seotud inimeste hulk. Kuu-käiguga oli ju seotud kümneid tuhandeid inimesi, samamoodi 9/11 sündmustega, aga ainukesed, kes vandenõud tavapäraselt kinnitavad, on mingid üksikud päss-erusõjaväelased. Võiks ju arvata, et lekitajaid on rohkem, sest saladus on tavaliselt hoitud ainult siis, kui sellest on teadlikud vähem kui 2 inimest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          no sageli nullib vandenõuteooria ära ju ka sündmusega seotud inimeste hulk. Kuu-käiguga oli ju seotud kümneid tuhandeid inimesi, samamoodi 9/11 sündmustega, aga ainukesed, kes vandenõud tavapäraselt kinnitavad, on mingid üksikud päss-erusõjaväelased. Võiks ju arvata, et lekitajaid on rohkem, sest saladus on tavaliselt hoitud ainult siis, kui sellest on teadlikud vähem kui 2 inimest.
                          kümned tuhanded nüüd liialdus, vaevalt mingile keevitajale öeldakse, et ära väga vaeva ka näe, nagunii filmivad kuul käigu ette ära. Üldiselt ma ei tea kui väga selline argument peab. Kui võtta kuul käimine, siis oletame et mingi paarsada inimest in the know kellele seletatakse, et külm sõda ja rahvuslik uhkus ja venemaa jne, siis ilmselt isegi hoiaks oma suu kinni üldsuse hüvanguks. Kui veel raha ka ehk saaks selle eest natuke siis no täisvärk. Pealegi kellele sul väga ikka midagi öelda on, kõik nägid telekast pealt ju.

                          Kommentaar


                            Üksi või kahekesi elavad inimesed, kes kurdavad, et kui raske on elu koroona ajal majanduslikus mõttes - sa pead ainult oma perset katma, mis siin kurta on?
                            Lastega peredel on palju suurem õigus kurta, aga neid niiväga ei kuule seda tegemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Üksi või kahekesi elavad inimesed, kes kurdavad, et kui raske on elu koroona ajal majanduslikus mõttes - sa pead ainult oma perset katma, mis siin kurta on?
                              Lastega peredel on palju suurem õigus kurta, aga neid niiväga ei kuule seda tegemas.
                              Elan üksi. Endal esimese laine puhul kodukontoris olles kulus märgatavalt vähem raha. Samuti ka nüüd, kui koroonat kodus põdesin. Igasugused emotsiooniostud jäävad ära, kuna ei käi nii tihti poes. Ma muidugi ei kasuta toidu kojutellimist ka eriti(max toidukord nädalas), kuna meeldib ise süüa teha. Aga mul muidugi mingit palgakärbet vms ei ole olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                                Elan üksi. Endal esimese laine puhul kodukontoris olles kulus märgatavalt vähem raha. Samuti ka nüüd, kui koroonat kodus põdesin. Igasugused emotsiooniostud jäävad ära, kuna ei käi nii tihti poes. Ma muidugi ei kasuta toidu kojutellimist ka eriti(max toidukord nädalas), kuna meeldib ise süüa teha. Aga mul muidugi mingit palgakärbet vms ei ole olnud.
                                no sa ei kurda ka! tubli!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X