320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    JTuleb neid ametnike hakata avalikult...
    Tuleb pead veerema panna, nagu klassikud ütlevad?

    Kommentaar


      Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
      Siis võiks ka seda tunnistada, mitte kaagutada kuidas kõik teed on hooldatud vastavalt skandinaavia standarditele ja kõik avariid on põhjustatud ainult valesti valitud kiiruse tõttu. Aga nagu teada on siis ükski asutus siin riigis ei julge tunnistada oma vigu/puudusi.
      Enamus õnnetusi juhtubki valesti valitud sõidukiiruse tõttu - kui tee on hooldamata, siis tuleb ka sellele vastavad sõidukiirus ja sõiduvõtted valida. Selline teadmine pandi mu pea sisse autokoolis 20 aastat tagasi ja ma olen eendunud, et see kehtib ka tänasel päeval.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Enamus õnnetusi juhtubki valesti valitud sõidukiiruse tõttu - kui tee on hooldamata, siis tuleb ka sellele vastavad sõidukiirus ja sõiduvõtted valida. Selline teadmine pandi mu pea sisse autokoolis 20 aastat tagasi ja ma olen eendunud, et see kehtib ka tänasel päeval.
        Ole nüüd elx, mida kiiremini sa sõidad ja rohkem esined oma autoga, seda rohkem naisi saad.

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Enamus õnnetusi juhtubki valesti valitud sõidukiiruse tõttu - kui tee on hooldamata, siis tuleb ka sellele vastavad sõidukiirus ja sõiduvõtted valida. Selline teadmine pandi mu pea sisse autokoolis 20 aastat tagasi ja ma olen eendunud, et see kehtib ka tänasel päeval.
          Põhimõtteliselt nii ongi kui arvestada kõiki õnnetusi. Samas torkab silma, et enamus surmaga juhtunud õnnetuste kirjeldusi sisaldab ''kaldus vastassuunavööndisse''. See on asi, mis minule on täesti arusaamatu, olen ikka natuke autodega sõitnud elu jooksul, paar korda isegi talvel Seni ei ole veel kunagi auto ISE kuhugi kalduma hakanud ? Kas selle probleemiga ei võiks kampaania korras tegeleda, et kuidagi tutvustada nendele kaldujatele lihtsaid võtteid selle üliohtliku olukorra vältimiseks? Ennetavalt ma mõtlen... kui auto hakkab risti minema ja käed roolilt näo ette tõusevad on juba hilja, olenemata sellest, kas kiirus on 60 või 120.

          Kommentaar


            Vast olen siis elus rohkem maanteemeetreid kogunud aga vähemalt 2 juhtumit elust tulevad küll eredalt meelde, kus auto tõesti käest ära vastassuunda kaldus. Seda loomulikult valede sõiduvõtete tõttu.
            Esimene kord oli, kui lumetormis ja järsemas kurvis pära käest läks(esiveolisel) ja piruetti tegin.
            Teine kord otsustas kaubik veel kolmanda või isegi neljanda käiguga kiirendades rattaid kaapima hakata, lumisel maanteel. Mõlemad olukorrad tekkisid välgust ja masin oli valel pool telgjoont imekiirelt, õnneks suutsin jätta autod teepeale mõlemal korral. Tõsi, vedamine seisnes selles, et kedagi vastu ei tulnud, vastasel juhul oleks olnud lehes, puukastis või vähemasti haiguslehel.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Alates uuest aastast on liigselt lumise autoga sõitmine karistatav. Olen kuulnud, et Politsei trahvib agaralt seda rikkumist. On see mingi kuulujutt või tõesti on keegi sama asja kuulnud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Alates uuest aastast on liigselt lumise autoga sõitmine karistatav. Olen kuulnud, et Politsei trahvib agaralt seda rikkumist. On see mingi kuulujutt või tõesti on keegi sama asja kuulnud?


                "Politsei pole trahvimasin. Esmalt ikka räägime ja selgitame ohtu. Kui inimest ei ole võimalik muud moodi mõjutada, tuleb kõne alla trahvimine,“ selgitab patrullitalituse juht. Siiski, muljetades nii Tartu kui ka Tallinna kolleegidega, ei osanud keegi tuua välja juhust, kus kedagi oleks otseselt lumehunniku tõttu trahvitud. „See probleem on eriti suur veoautodega, kust lume kõrval võivad teele maha lennata jäätükid. Selliseid õnnetusi on meil küll ja küll juhtunud.“

                https://www.ohtuleht.ee/920510/polit...dele-ka-trahvi

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Alates uuest aastast on liigselt lumise autoga sõitmine karistatav. Olen kuulnud, et Politsei trahvib agaralt seda rikkumist. On see mingi kuulujutt või tõesti on keegi sama asja kuulnud?
                  Ei tea aga kas on ka mingi põhjus, miks liigselt lumise autoga sõita?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Ei tea aga kas on ka mingi põhjus, miks liigselt lumise autoga sõita?
                    Laiskus ja pohhuism.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Laiskus ja pohhuism.
                      Sain ise valusalt sellega vastu näppe circa nädal tagasi. Hakkasin pealinnast Tartu sõitma ja pidin kella pealt kohale jõudma. Kuna teed olid kardetult libedad tahtsin aega kokku hoida just auto puhastamisest. Kiirelt klaasid ja kapott puhtaks ning minek, lootuses, et tuulega ka katus enam vähem puhtaks läheb. Paraku seda ei juhtunud ning Tartus Jakobi mäel pidurdades lendas kogu sahmakas mulle esiklaasi. Kojamehed olid jõuetud, mina nõutud ja nii ma ohutuledega vaikselt lähimasse parklasse veeresin. Korralik õppetund ning edaspidi puhastan ka auto katuse lumest, olgu kui kiire tahes.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Alates uuest aastast on liigselt lumise autoga sõitmine karistatav. Olen kuulnud, et Politsei trahvib agaralt seda rikkumist. On see mingi kuulujutt või tõesti on keegi sama asja kuulnud?
                        Kas trahvini jõuti, ei tea, kuid see talv olen näinud kahte olukorda, kus võeti seetõttu autod maha
                        308

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Sain ise valusalt sellega vastu näppe circa nädal tagasi. Hakkasin pealinnast Tartu sõitma ja pidin kella pealt kohale jõudma. Kuna teed olid kardetult libedad tahtsin aega kokku hoida just auto puhastamisest. Kiirelt klaasid ja kapott puhtaks ning minek, lootuses, et tuulega ka katus enam vähem puhtaks läheb. Paraku seda ei juhtunud ning Tartus Jakobi mäel pidurdades lendas kogu sahmakas mulle esiklaasi. Kojamehed olid jõuetud, mina nõutud ja nii ma ohutuledega vaikselt lähimasse parklasse veeresin. Korralik õppetund ning edaspidi puhastan ka auto katuse lumest, olgu kui kiire tahes.
                          Kolleeg rääkis just samasuguse loo. Ainult, et tema tuttav ei lõpetanud mitte lähimas parklas, vaid ees oleva auto stanges.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Tore on näha et lõpuks hakatakse meedias ka rääkima avalikult et piirkiirus on max lubatud kiirus, mitte miinimum kiirus millega liigelda võid, ja et 90 alas näiteks 80-ga liigelda on täiesti ok. Siiani oli see suur tabu
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              Tore on näha et lõpuks hakatakse meedias ka rääkima avalikult et piirkiirus on max lubatud kiirus, mitte miinimum kiirus millega liigelda võid, ja et 90 alas näiteks 80-ga liigelda on täiesti ok. Siiani oli see suur tabu
                              Talvel tuisu ja libedusega ei ole see tabu, aga suvel ühesuunalisel teel 90ne alas 70nega sõita ja ummikut endataga hoida kui veel võimatu mööda ka sõita vastutulevate autode tõttu on küll tabu ja selliseid tigusid peaks hakkama täpselt samamoodi trahvima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Talvel tuisu ja libedusega ei ole see tabu, aga suvel ühesuunalisel teel 90ne alas 70nega sõita ja ummikut endataga hoida kui veel võimatu mööda ka sõita vastutulevate autode tõttu on küll tabu ja selliseid tigusid peaks hakkama täpselt samamoodi trahvima.
                                Olen nõus, et väga paljud hindavad võimeid üle. Eriti talvel.

                                Aga siiamaani on väga vähe pööratud tähelepanu ka sellele, et kui su selja taha koguneb kollonn, siis peaks korra tee äärde peatuma ja autod läbi laskma.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X