320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Kas seda juba varem kunagi tehtud pole?

    paar a-t tagasi saadeti algajad roolijoodikud koolitusele

    sajandi algul said rikkujad turvavöö-kampaania käigus võimaluse kirjutada essee
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Kuidas see jagamine reaalselt välja näeb?

      Politseinik- siin on protokoll, palun kirjutage alla. Lisaks anname teile elundidoonori voldiku.
      Kiiruseületaja (kirjutab alla)- tänan väga, aga ma ei soovi seda.

      Kas nii?
      Vägisi küll seliseid asju kellegile pihku ei saa suruda..
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Minu silmis võiksid kõik inimesed ennast doonoriks regada, et pole ju nagu ka eriline hirmutamine.
        see mu mõte ongi, et doonor olla on jumalast legit asi, kuid see uudis käsitleb seda justkui karistusena.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kuidas see jagamine reaalselt välja näeb?

          Politseinik- siin on protokoll, palun kirjutage alla. Lisaks anname teile elundidoonori voldiku.
          Kiiruseületaja (kirjutab alla)- tänan väga, aga ma ei soovi seda.

          Kas nii?
          Vägisi küll seliseid asju kellegile pihku ei saa suruda..
          No uudises ei leia kuskilt, et oleks öeldud, et surutakse seda peale. Rõhutatud ka ju, et vabatahtlik...

          Ja ma ei tea, ma küll ei saa aru, et uudis käsitleks seda nagu karistusena. Just nagu kirjutatutki uudises, et kui elustiiliks pidev kihutamine, siis soovitatakse anda ka nõusoleks vabatahtlikuks doonoriks.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            see mu mõte ongi, et doonor olla on jumalast legit asi, kuid see uudis käsitleb seda justkui karistusena.
            Tegu on psühholoogilise meetmega, et kui sulle pärast kihutamist see pihku antakse, siis mõtled "ahjaa, nii võin üsna kiirelt doonoriks saada". Kas töötab, seda ei oska öelda.

            Kommentaar


              tahaks näha pohhuistist nn. sarikihutajat, keda huvitab mingi doonorlus..
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Inimesed kes sõidavad kolonnis üksteise perses kinni ja kui mul on kiirem kui neil 70ga tiksuda ning teen üsna viisaka möödasõidu. Reastun härra ette, ma kordan viisakalt, nii palju kui ruumi on. Ja siis hakkab mingi tulede vilgutamine peale, mis keskmisest peeglist muhedalt pimestab. Tao pihku tont! Üldse ei oleks tahtnud pidureid blokki lasta. Või tegelikult tahaks teada mis teda häiris? Kas möödasõit pole lubatud lugupeetavast? Ja see oli kolmas analoogne case see aasta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Inimesed kes sõidavad kolonnis üksteise perses kinni ja kui mul on kiirem kui neil 70ga tiksuda ning teen üsna viisaka möödasõidu. Reastun härra ette, ma kordan viisakalt, nii palju kui ruumi on. Ja siis hakkab mingi tulede vilgutamine peale, mis keskmisest peeglist muhedalt pimestab. Tao pihku tont! Üldse ei oleks tahtnud pidureid blokki lasta. Või tegelikult tahaks teada mis teda häiris? Kas möödasõit pole lubatud lugupeetavast? Ja see oli kolmas analoogne case see aasta.
                  AGA TÜRA SEITSMEKÜMNEGA TIKSUDES OLED SA AINULT 20 KM/H AEGLASEM JA JÕUAD AINULT 20 MINUTIT HILJEM KOHALE KUI TUNNIAJANE SÕIT ON. NAHHUI SA ÜLDSE MÖÖDA SÕIDAD, SEE ON OHTLIK.

                  Sorry, aga see on vist selle foorumi konsensus, vähemalt kui viimati seda teemat arutati.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    AGA TÜRA SEITSMEKÜMNEGA TIKSUDES OLED SA AINULT 20 KM/H AEGLASEM JA JÕUAD AINULT 20 MINUTIT HILJEM KOHALE KUI TUNNIAJANE SÕIT ON. NAHHUI SA ÜLDSE MÖÖDA SÕIDAD, SEE ON OHTLIK.

                    Sorry, aga see on vist selle foorumi konsensus, vähemalt kui viimati seda teemat arutati.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kas töötab, seda ei oska öelda.
                      ei tööta, tean omastkäest

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        AGA TÜRA SEITSMEKÜMNEGA TIKSUDES OLED SA AINULT 20 KM/H AEGLASEM JA JÕUAD AINULT 20 MINUTIT HILJEM KOHALE KUI TUNNIAJANE SÕIT ON. NAHHUI SA ÜLDSE MÖÖDA SÕIDAD, SEE ON OHTLIK.

                        Sorry, aga see on vist selle foorumi konsensus, vähemalt kui viimati seda teemat arutati.
                        Wow, just wow. Hakkas kergem?
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Wow, just wow. Hakkas kergem?
                          Wow, just wow.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            AGA TÜRA SEITSMEKÜMNEGA TIKSUDES OLED SA AINULT 20 KM/H AEGLASEM JA JÕUAD AINULT 20 MINUTIT HILJEM KOHALE KUI TUNNIAJANE SÕIT ON. NAHHUI SA ÜLDSE MÖÖDA SÕIDAD, SEE ON OHTLIK.
                            Sorry, aga see on vist selle foorumi konsensus, vähemalt kui viimati seda teemat arutati.
                            Mine ravile.

                            Kommentaar


                              Õppige sõitma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                AGA TÜRA SEITSMEKÜMNEGA TIKSUDES OLED SA AINULT 20 KM/H AEGLASEM JA JÕUAD AINULT 20 MINUTIT HILJEM KOHALE KUI TUNNIAJANE SÕIT ON. NAHHUI SA ÜLDSE MÖÖDA SÕIDAD, SEE ON OHTLIK.

                                Sorry, aga see on vist selle foorumi konsensus, vähemalt kui viimati seda teemat arutati.
                                17 minutit ja 9 sekundit.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X