320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Olen nõus, et väga paljud hindavad võimeid üle. Eriti talvel.

    Aga siiamaani on väga vähe pööratud tähelepanu ka sellele, et kui su selja taha koguneb kollonn, siis peaks korra tee äärde peatuma ja autod läbi laskma.
    Ja ilma tahtlikut šovinismi rakendamata, siis selliste autode roolis on 95% ajast mingi naisterahvas või pensionär, kelle vanus on kõrgem kui ta auto sõidukiirus maanteel.

    Kommentaar


      Algselt postitas Parlour Vaata postitust
      "Politsei pole trahvimasin. Esmalt ikka räägime ja selgitame ohtu. Kui inimest ei ole võimalik muud moodi mõjutada, tuleb kõne alla trahvimine,“ selgitab patrullitalituse juht. Siiski, muljetades nii Tartu kui ka Tallinna kolleegidega, ei osanud keegi tuua välja juhust, kus kedagi oleks otseselt lumehunniku tõttu trahvitud. „See probleem on eriti suur veoautodega, kust lume kõrval võivad teele maha lennata jäätükid. Selliseid õnnetusi on meil küll ja küll juhtunud.“

      https://www.ohtuleht.ee/920510/polit...dele-ka-trahvi
      Lisaks veel, et rattakoopaid on vaja ka lumest-jääst-sopast puhastada, kuna kiiruse suurenedes või pidurdades muudab see auto juhitavuse ebastabiilseks.

      Tore on muidugi lugeda, et Politsei end trahvimasinaks ei pea. Küll aga oli hiljuti uudis, kus riik tõstis trahvirahadest saadava tulu eesmärki... vast oli oma kolmest miljonist juttu (?).
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Selle asemel, et teha mingeid totakaid 2+1 möödasõidukoridore, kus kehtib mõlemal rajal ühesugune piirkiirus, võiks teha hoopis taskuid, millest bussid-rekkad-penskarid saaks vajaduse korral läbi sõita ja kolonni endast mööda lasta.
        Ma arvan, et see on sama kasutu. Nad ei peatuks seal niikuinii.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Selle asemel, et teha mingeid totakaid 2+1 möödasõidukoridore, kus kehtib mõlemal rajal ühesugune piirkiirus, võiks teha hoopis taskuid, millest bussid-rekkad-penskarid saaks vajaduse korral läbi sõita ja kolonni endast mööda lasta.
          Väga selle poolt aga seda saab rakendada ainult lumetul ajal. Ma laseks talvel ka kolonni mööda aga siis ma jääks suure tõenäosusega sinna taskusse kinni. Ja tühja autoga sõidan tänagi 75, sest kiiremini ei kannata.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Väga selle poolt aga seda saab rakendada ainult lumetul ajal. Ma laseks talvel ka kolonni mööda aga siis ma jääks suure tõenäosusega sinna taskusse kinni. Ja tühja autoga sõidan tänagi 75, sest kiiremini ei kannata.
            Sest sa ei oska kiiremini. Roni tagasi autokooli.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Talvel tuisu ja libedusega ei ole see tabu, aga suvel ühesuunalisel teel 90ne alas 70nega sõita ja ummikut endataga hoida kui veel võimatu mööda ka sõita vastutulevate autode tõttu on küll tabu ja selliseid tigusid peaks hakkama täpselt samamoodi trahvima.
              nõus sellega, et sellises olukorras tuleb rohkem teeservas sõita ja kiiremaid mööda lasta, kuid lihtsalt aeglase sõidukiiruse eest sa ei saa trahvida, sest maanteel puudub miinimum lubatud sõidukiirus. Riikides, kus on kiirteed, on ka lubatud miinimumkiirus millega kiirteel liigelda võib, ja see on tavaliselt 50 km/h, seetõttu sa ei näe ka kiirteel traktoreid ja jalgrattaid
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                nõus sellega, et sellises olukorras tuleb rohkem teeservas sõita ja kiiremaid mööda lasta, kuid lihtsalt aeglase sõidukiiruse eest sa ei saa trahvida, sest maanteel puudub miinimum lubatud sõidukiirus. Riikides, kus on kiirteed, on ka lubatud miinimumkiirus millega kiirteel liigelda võib, ja see on tavaliselt 50 km/h, seetõttu sa ei näe ka kiirteel traktoreid ja jalgrattaid
                Tegelikult meie liikluskultuur karjub maanteedel minimaalse piirkiiruse määramise järgi. Seaduses võib eraldi ära märkida ka erandid just nimelt teehooldus masinate/traktorite jaoks, kuid see peaks rakenduma just nimelt tavalistele sõiduautodele. Eks seda teemat on ka varem lahatud ja minu arvamus on antud teemas see, et väga palju liiklusõnnetusi algab ikkagi sellest, et keegi ees sõidab põhjendamatult aeglaselt ning hakatakse vägisi mööda pressima ja sellest tulenevalt tekivad vastassuunas sõitmise kokkupõrked/juhitavuse kaotamised jne. Lihtne on alati öelda, et sõitke aeglaselt ja jõudke turvaliselt sihtkohta, aga kiire elutempo juures lihtsalt ei ole vahest aega, et 70nega ühest linnast teise sõita.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Sest sa ei oska kiiremini. Roni tagasi autokooli.
                  Jah sina oma buumeri ja nokatsiga oskad sõita. Tule ma annan sulle 500hj Scania ja tühja haagise + libeda tee. Tahaks näha kaugele jõuad?! Isegi kui sõidan aeglasemalt, siis võimalusel annan suunaga alati märku, et kiiremad ohutult mööda saaksid. Täna Tallinn - Tartu mnt. Harjumaa osa oli väga libe. Natukene rohkem gaasi andsin, siis kohe hakkas külge ette vedima.
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Lihtne on alati öelda, et sõitke aeglaselt ja jõudke turvaliselt sihtkohta, aga kiire elutempo juures lihtsalt ei ole vahest aega, et 70nega ühest linnast teise sõita.
                    Kui teeolud on sitad ja lubatud piirkiirusega ei ole keskmise autoga võimalik sõita, siis enda ja teiste vara ja tervist arvesse võttes tulebki aeglasemalt sõita. See kui keegi oma aega ei oska manageerida ei ole nüüd küll teiste liiklejate süü. Ma küsiks nii, et kui sa lendad mööda Tallinn-Tartu maanteed 120-ga, teed ohtlike möödasõite ning kõige lõpuks ka Adaveres või Kükital kohvipeatuse, siis mida sa selle kihutamisega võitsid?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Tegelikult meie liikluskultuur karjub maanteedel minimaalse piirkiiruse määramise järgi. Seaduses võib eraldi ära märkida ka erandid just nimelt teehooldus masinate/traktorite jaoks, kuid see peaks rakenduma just nimelt tavalistele sõiduautodele. Eks seda teemat on ka varem lahatud ja minu arvamus on antud teemas see, et väga palju liiklusõnnetusi algab ikkagi sellest, et keegi ees sõidab põhjendamatult aeglaselt ning hakatakse vägisi mööda pressima ja sellest tulenevalt tekivad vastassuunas sõitmise kokkupõrked/juhitavuse kaotamised jne. Lihtne on alati öelda, et sõitke aeglaselt ja jõudke turvaliselt sihtkohta, aga kiire elutempo juures lihtsalt ei ole vahest aega, et 70nega ühest linnast teise sõita.
                      Üritad trollida eks ole?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Üritad trollida eks ole?
                        Mis ta antud juhul valesti ütles?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Jah sina oma buumeri ja nokatsiga oskad sõita. Tule ma annan sulle 500hj Scania ja tühja haagise + libeda tee. Tahaks näha kaugele jõuad?! Isegi kui sõidan aeglasemalt, siis võimalusel annan suunaga alati märku, et kiiremad ohutult mööda saaksid. Täna Tallinn - Tartu mnt. Harjumaa osa oli väga libe. Natukene rohkem gaasi andsin, siis kohe hakkas külge ette vedima.
                          +1 et arvestad ka teistega, oleks selliseid inimesi liikluses vaid rohkem.
                          Ma ausalt ei kujuta ette, mis kogemus võib nii suure masinaga talvel sõita olla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Kui teeolud on sitad ja lubatud piirkiirusega ei ole keskmise autoga võimalik sõita, siis enda ja teiste vara ja tervist arvesse võttes tulebki aeglasemalt sõita. See kui keegi oma aega ei oska manageerida ei ole nüüd küll teiste liiklejate süü. Ma küsiks nii, et kui sa lendad mööda Tallinn-Tartu maanteed 120-ga, teed ohtlike möödasõite ning kõige lõpuks ka Adaveres või Kükital kohvipeatuse, siis mida sa selle kihutamisega võitsid?
                            Ma rääkisngi antud juhul just normaalsete teeolude puhul nagu ma juba varem mainisin, et praegusel juhul on asjalood teisiti ja praegu see piirkiirus ei tohikski midagi lugeda. Samuti ei ole akspeteeritav kiiruseületamine maanteel ja mõlemad peaksidki olema ikkagi karistatavad, aga praegusel juhul on ainult üks.


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Üritad trollida eks ole?
                            Nagu seal jutus oli, siis see on minu arvamus see ei ole väide see ei ole fakt see ei ole tõestus, vaid lihtsalt fucking arvamus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Mis ta antud juhul valesti ütles?
                              Ma ei suuda uskuda, et keegi sedasi arvab.

                              "väga palju liiklusõnnetusi algab ikkagi sellest, et keegi ees sõidab põhjendamatult aeglaselt ning hakatakse vägisi mööda pressima ja sellest tulenevalt tekivad vastassuunas sõitmise kokkupõrked/juhitavuse kaotamised jne. Lihtne on alati öelda, et sõitke aeglaselt ja jõudke turvaliselt sihtkohta, aga kiire elutempo juures lihtsalt ei ole vahest aega, et 70nega ühest linnast teise sõita."

                              Ma usun, et kui süveneda surmaga lõppenud möödasõitudesse, ei toimunud ükski möödasõit 70-ga sõitvast sõidukist. Nii aeglaselt liikuvatest sõidukitest toimuvad möödasõidud piisavalt kiiresti ja seda isegi lubatud kiiruse piirides, et need nüüd küll ohtliike möödasõite ei põhjusta. Seda muidugi ainult juhul, kui möödasõitjad oma manöövreid ohtlikeks ei muuda.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Ma ei suuda uskuda, et keegi sedasi arvab.

                                "väga palju liiklusõnnetusi algab ikkagi sellest, et keegi ees sõidab põhjendamatult aeglaselt ning hakatakse vägisi mööda pressima ja sellest tulenevalt tekivad vastassuunas sõitmise kokkupõrked/juhitavuse kaotamised jne. Lihtne on alati öelda, et sõitke aeglaselt ja jõudke turvaliselt sihtkohta, aga kiire elutempo juures lihtsalt ei ole vahest aega, et 70nega ühest linnast teise sõita."

                                Ma usun, et kui süveneda surmaga lõppenud möödasõitudesse, ei toimunud ükski möödasõit 70-ga sõitvast sõidukist. Nii aeglaselt liikuvatest sõidukitest toimuvad möödasõidud piisavalt kiiresti ja seda isegi lubatud kiiruse piirides, et need nüüd küll ohtliike möödasõite ei põhjusta. Seda muidugi ainult juhul, kui möödasõitjad oma manöövreid ohtlikeks ei muuda.
                                Ja toimuvad ja kuidas veel...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X