320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ära ole kade.

    NB! Pilte ei näe

    e: Haabersti ringil muudeti liikluskorraldust eks, et noh vähem avariisid oleks vist vä? Tegelikult otseselt sellest ei taha ma rääkida. Tra, humoristid, kas raske on näiteks viia-tuua liikluskorralduse märke ette poole, et oleks aegsasti näha, mis ees ootab? Kas tõesti on mõistlik, et ainukene märk on vahetult ennem ringteed ja siis autojuhid kiiluvad kinni?
    Sama kehtib paljude suurte ristmike kohta - tra ma tahan teada, mis mind ees ootab. Putsi minge enda peituse mängimisega.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Ei taha Ungari- Eesti teemat enam risustada. Postitan siia.

      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      Ei pretendeeri kohtumõistjaks ega moraalijüngriks, kuid kurb lugeda altkäemaksujuhtumitest. Andes altkäemaksu toidad altkäemaksu võtmise jätkumist. Tasudes trahvi ametlikult tasud vastavalt seadusele ja tulu läheb riigile, ühiskonnale. Nüüd mõtle hetkeks olukorrale kui tasud hoopis altkäemaksuna ametnikule- piltlikult võttes maksad mingile suvalisele inimesele lihtsalt sellepärast, et tal oli sel hetkel käes radar mis fikseeris su rikkumise. Ainult et tulu läheb puhtalt tema taskusse ja tal pole selleks mitte mingisugust õiguslikku alust. See on organiseeritud kuritegevus ja sellest tuleb teavitada vastavaid organeid. Vastasel juhul olukord jätkub.
      Öeldakse, et indiaanlane kaks korda sama reha peale ei astu, aga ju me pole siis indiaanlased.
      Igatahes tagasi sõites läbisime samat lõiku samuti öösel (jutt käib lõigust mis on umbes 30 km enne Riiat, Eesti poolt tulles). Roolis olin mina ja nägin 70 märki, võtsin kiiruse 76 peale ja mingi hetk pani vastutulev auto vilkurid peale.
      Mõtlesin, et küllap magasin jälle selle napaka asulamärgi maha. Tuli välja, et oligi nii. Enne politseautosse istumist ütlesin oma reisikaaslastele, et ma see kord küll altkäemaksu ei maksa (tõenäoliselt tänu sulle lorenzo).
      Istusin siis autosse ja üks politseinik jalutas kohe autost eemale. Teine hakkas jutuga, et sellise ületamise eest on ette nähtud trahv 40 latti. Rääkisin, et tõesti ei märganud seda asulasilti. Lõpuks tuli küsimus- Mis me siis teeme? Vastasin, et vormistame siis paberid ära. Selle peale oli 10 sekundit vaikust ja anti dokumendid ja lubati edasi sõita

      Seoses selle juhtumiga tekkis mul küsimus, et kui mul palutatakse kirjutada alla läti, inglise, vene või ükskõik mis keelsele protokollile, kas mul on õigus sellest keelduda? Mul on ainult üks emakeel ja ebaloogiline oleks alla kirjutada tekstile millest sa võib olla 100% aru ei saa.
      Teine küsimus tekkis veel, et kas läti keelsele protokollile võib kirjutada eesti keeles- Ei nõustu kiiruseületamisega. Teatvasti on eesti keel ju EL keeltest ja ametlike dokumentidele võib selles kirjutada. Ei?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Ära ole kade.

        NB! Pilte ei näe
        2013-09-13 15.01.21.jpg2013-09-13 15.02.23.jpg

        katse 2
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Vaevalt, et ta auto sellisena jättis. Pigem käsipidur või käik jäi sisse panemata. See on juba teine asi, miks ta otsimise peale välja ei tulnud.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Miks on vaja eesõigust omaval liiklejal käega vehkida ja teisi lambist vahele lasta? Ma ei räägi siin sellest, et tipptunni ajal lased ühel autol parklast tänavale keerata või enda ette reastuda, vaid sellest, et vanamutt on kõnnitee ääres, autod võtavad hoo maha ja tema vehib, et sõitke mööda. Ma räägin sellest, et tavalisel tänavaristmikul järsku otsutab minu ees peateel liiklev auto seisma jääda ja kõrvaltänavalt autosid järjest läbi lasta, kusjuures see polnud mingi ummikutänav. Ei, mul ei olnud kiire, aga ma lihtsalt ei saa aru, miks on vaja liikluses kunstlikult kaos tekitada.
            Äkki too kõrvaltänavlane sitsis juba pikemat aega seal pööret oodates ? Täitsa normaalne viisakus, võiks rohkemgi olla ! Kui mõni hea sell vahele ei lase võib umbe 10 mintsi istuda seal pööret oodates.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Eks need, kes samas teeotsas 10 mintsa vasakpööret oodanud, ole ka ise empaatilisemad, kui näevad teist sellises olukorras. Mul Sõjamäel õhtuti alati paras loto, kas leian augu või mitte. Talvel pean praktiliselt alati vasakpöörde asemel kasutama lahendust (parempööre-järgmisest teeotsast vasakpöördega maha, tagasipööre ja siis parempöördega teele tagasi).

              Kui mõni lubab vahele keerata siis olen igatahes tänulik.

              Kommentaar


                Umbes 1200 km saksamaal ja prantsusmaal- 0 kiirust mõõtvat politseid ja kiiruskaamerat. 100 km Haapsalust Tallinna- 3 kiirust mõõtvat politseipatrulli.

                Kommentaar


                  Saksamaal on Cobra 11 ja Prantsusmaal Daniel Morales. Eestis on Ment.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Umbes 1200 km saksamaal ja prantsusmaal- 0 kiirust mõõtvat politseid ja kiiruskaamerat. 100 km Haapsalust Tallinna- 3 kiirust mõõtvat politseipatrulli.
                    Saksamaal osatakse sõita, meil mitte
                    308

                    Kommentaar


                      Haapsalus, keerasin valgusfoori juurest paremale Posti tänavale ning seal kus kaubamaja parklast väljasõidu ees on "Peatu ja anna teed" märk keeras mulle ette üks BMW X3, ise ma olin peaaegu jõudnud ülekäiguraja juurde (suurema kiiruse korral oleks ma arvatavasti matsu pannud). Ma lasin signaali, mille peale ta vilgutas ohutuledega ja näitas keskmist sõrme mulle. Nagu mina oleks süüdi, et tal aju ei tööta. (Sai vist segane, aga Haapsalu elanikud peaksid seda kohta teadma.)
                      Algselt postitas fitti
                      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                      Kommentaar


                        Kuidas see on võimalik?

                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kuidas see on võimalik?
                          Kui sõidad autoga trammiteel, on kõik võimalik
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Või väikebussiga, a la Marsa. Seal oli maha joonistatud BUS kollasega paaris kohas. Ehk busside ja trammide peatused kattuvad?

                            Kommentaar


                              Tahaks tervitada seda tegelast, kes on Peterburi teel fooritsüklid seadistanud. Peatu ja sõida projekt töötab laitmatult!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Või väikebussiga, a la Marsa. Seal oli maha joonistatud BUS kollasega paaris kohas. Ehk busside ja trammide peatused kattuvad?
                                Teadustajatädi hääl kõlab tuttavalt. Olin just eelmisel nädalal Prahas ja seal sõidavad liinibussid rahulikult mööda trammiteid, sh peatused on trammitee ääres.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X