320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Väike näide Norra liikluskultuurist.
    Sõber käis külas ja otsustasime minna Lillehammerisse. Päevane reis ja kilometraaziks tuli kokku ligi 600 km.
    Kiirteed (110km/h) oli sellest kuskil 40-50 km. Ülejäänud trassil oli piirkiiruseks märgitud 80km/h.
    Ning kogu selle teekonna jooksul sõitis meist mööda 2 (kaks!!) autot, I kid you not.
    Et asi oleks puust ja punane, suur see kolonn siis selja taga oli või oligi liiklustihedus enam vähem 3 autot?

    Kommentaar


      Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
      Mina olen sattunud kasutama viimase aasta jooksul väga palju seda liini, pole mõhkugi täheldanud. Ainult seda, et marsad ja buss nr. 100 (veel) on suht viisakad võrreldes teiste seda teed sõitvate bussidega.
      Olgu, mul suht 21 aasta pikkune kogemus. Eriti seda Pirita kaudu sõitvat liini ja sõidukiirused ja võtted on väga nauditavad, kiireks kohale jõudmiseks. Ehk sinu puhul rohkem erand kinnitab reeglit värk mängus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        Et asi oleks puust ja punane, suur see kolonn siis selja taga oli või oligi liiklustihedus enam vähem 3 autot?
        Liiklus oli tihedam asulate vahelistel lõikudel. Mingi moment oli nii 10kond autot taga, paarikümne km pärast polnud ühtegi. Tagasi sõitsime umbes 30 km, nii et taga oli kuskil 15 autot. Hoitakse ilusti pikivahet ja keegi ei trügi.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          OK, ise päris kohal ei olnud, aga story selline.

          Üks mu sugulane sõitis Haapsalust Tallinnasse. Tee peale jäi üks tore "asula", kus oli küll "asula" märk, aga põhimõtteliselt mingit ohtu ei olnud. Majad lõppesid ära ja 500m eemal paistis "asula lõppenud märk". Sugulane, kes oli kogu asula läbi sõitnud 60-ga, hakkas siis 500m enne märki kiirendama. Märgi taga võsas oli politsei. Muidugi mõõtis kiirust. võeti 76-ga vahele. Määrati trahv 60 eurot. Samal ajal polnud ühtegi autot eest ega tagant tulemas.

          OK, eeldame, et jutt oli tõsi. No ma saan aru, et liiklusseadused on kõigile ja no täiega võitis selle 500 meetriga muidugi onju. Aga no millist ohtlikku olukorda poitseipatrull seal võsa taga siis ennetas? Hullem kui Venemaal juba.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Päris hästi läks siis kui 26 üle ja ainult 60 euri.
            Olen kuulnud palju suurematest numbritest.

            Liiklusseadus ongi kõigile ja kui mingi pasaga hakkama saad, siis saad ainult ennast süüdistada. Profilaktiline trahv on vahest täitsa hea isegi. Olen ise analoogse trahvi 3 aastat tagasi saanud ja mina küll kedagi ei kirunud.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Mulle jälle see kunstlik rahakogumine ei meeldi.

              Samas kuna ise kohal polnud siis rohkem kommenteerima ei hakka.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kaua Pärnu kiiruskaamera trahvid tulevad Tallinna postkasti?
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  e-mailile tuleb pmst järgmisel tööpäeval.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    e-mailile tuleb pmst järgmisel tööpäeval.
                    Mul ei tulnudki küll Pärnust, kuid selles osas ei tohiks vahet olla ja minu seni ainuke trahv tuli teisel tööpäeval. Ilmselt mingi inimkäsi sealt ikka üle käib ja eks siis sõltub palju läbi hekseldada on. Nädalavahel kogunenud juhtumid võtavad ilmselt rohkem aega.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      OK, ise päris kohal ei olnud, aga story selline.

                      Üks mu sugulane sõitis Haapsalust Tallinnasse. Tee peale jäi üks tore "asula", kus oli küll "asula" märk, aga põhimõtteliselt mingit ohtu ei olnud. Majad lõppesid ära ja 500m eemal paistis "asula lõppenud märk". Sugulane, kes oli kogu asula läbi sõitnud 60-ga, hakkas siis 500m enne märki kiirendama. Märgi taga võsas oli politsei. Muidugi mõõtis kiirust. võeti 76-ga vahele. Määrati trahv 60 eurot. Samal ajal polnud ühtegi autot eest ega tagant tulemas.

                      OK, eeldame, et jutt oli tõsi. No ma saan aru, et liiklusseadused on kõigile ja no täiega võitis selle 500 meetriga muidugi onju. Aga no millist ohtlikku olukorda poitseipatrull seal võsa taga siis ennetas? Hullem kui Venemaal juba.
                      Nagu Rein ütles, et läks pigem hästi. Ma sain sarnase ületuse eest (oli gramm vähem), 160euri. See ei meeldi neile üldse, kui kiirendad varem (ehk siis radarisse jookseb kiirendus, mitte stabiilne). Järgmine kord targem, kiirendab peale asula märki

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        No 90nega sõitev rekka on pigem ikkagi erand kui reegel. Enamasti lasevad nad ikka seal kuskil 80-85 vahel.
                        Enamus veokatel on tehase poolt kiirusepiirang peal 89km/h, jah kui natukene vaeva näha,siis saab seda kiirust tõsta 2-3km/h,aga enamuse ajast sõidavad jah masinad kiirusega 80-85km/h vahel,sest väga suur vahe on,kas masin läbib 100km 80ne või 89-ga, seda eelkõige just keskmise küttekulut arvestades. Ja kui Teil tee peal jääbki mõni veokas 80nega ette,siis juht on viimane keda võite süüdistada,pigem ongi see ettevõtte poolne käsk,et kiiremini ei sõidetaks,sest kütus ongi kõige suurem kulualllikas. Kui Eestis sõitev veoka kuu keskmine kilometraas jääb 8000-13000 km kanti,siis arvestage ise,milline kokkuhoid on see rahaliselt. Euroopas on minu teada vaid Eesti,Belgia ja Taani ainsad riigid,kus autoga võib sõita 90km/h,pean silmas just kohalike teid,kus ei ole suvist piirkiirust tõstetud ja sinna ei arvestata ka kiirteid. Saksas võib n.ö kohalikel teedel sõita sõidukaga 80km/h ja veokad vaid 60km/h, aga ses mõttes on Eestis hea,et veokad ja sõidukad võivad sõita sama piirkiirusega,sest siin Euroopas on näha,et kui piirkiirused on erinevad,siis tehakse ka kõvasti rohkem ohtlike möödasõite! Ja mina pooldan seda,et tehakse kiiruse eest karme trahve!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          See trahvimine piirkiiruse ületamise eest on üldse kohati huumori värk ja minu elu vaadetega käib kohati ikka vastupäeva. Liikluses eelkoige on tähtis, et sa muudaks enda ja teiste teekonna meeldivaks ja jouaks kiiresti sihtkohta. Kiirus ei tapa kedagi, vaid suutmatus oma soiduvahendit valitud tingimustes ohjeldada - see on see kurjajuur. Inimesed ja nende voimed on nii erinevad, äärmiselt ebaaus on ju koik samasse sahtlisse toppida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            OK, ise päris kohal ei olnud, aga story selline.

                            Üks mu sugulane sõitis Haapsalust Tallinnasse. Tee peale jäi üks tore "asula", kus oli küll "asula" märk, aga põhimõtteliselt mingit ohtu ei olnud. Majad lõppesid ära ja 500m eemal paistis "asula lõppenud märk". Sugulane, kes oli kogu asula läbi sõitnud 60-ga, hakkas siis 500m enne märki kiirendama. Märgi taga võsas oli politsei. Muidugi mõõtis kiirust. võeti 76-ga vahele. Määrati trahv 60 eurot. Samal ajal polnud ühtegi autot eest ega tagant tulemas.

                            OK, eeldame, et jutt oli tõsi. No ma saan aru, et liiklusseadused on kõigile ja no täiega võitis selle 500 meetriga muidugi onju. Aga no millist ohtlikku olukorda poitseipatrull seal võsa taga siis ennetas? Hullem kui Venemaal juba.
                            Ma olen sama trikiga vahele jäänud Kehtnas suunaga Viljandi poole. Seal asula märgini tükk mõttetut tühja maad pärast neid talle ja jõudsin vist isegi peaaegu 90 peale kiirendada kui sealt paremalt põõsa tagant välja kargasid. Kuna oli mingi pühade-eelne päev, siis õnneks piirduti hoiatusega. Vähemalt mulle sellest piisas, sest kuigi ma selle põõsa taga enam menti näinud pole, siis sellest hoolimata olen seal asulas alati korralik olnud
                            Kiili alevist väljumisel on märgi juures kümnest autol võibolla kahel kiirus veel normis ja vahetult pärast seda ka ilus põõsas, kuhu end peita, aga ju pole politseinikud viitsinud pappi korjata :P
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              See trahvimine piirkiiruse ületamise eest on üldse kohati huumori värk ja minu elu vaadetega käib kohati ikka vastupäeva. Liikluses eelkoige on tähtis, et sa muudaks enda ja teiste teekonna meeldivaks ja jouaks kiiresti sihtkohta. Kiirus ei tapa kedagi, vaid suutmatus oma soiduvahendit valitud tingimustes ohjeldada - see on see kurjajuur. Inimesed ja nende voimed on nii erinevad, äärmiselt ebaaus on ju koik samasse sahtlisse toppida.
                              Ja milline oleks aus meetod?
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                See trahvimine piirkiiruse ületamise eest on üldse kohati huumori värk ja minu elu vaadetega käib kohati ikka vastupäeva. Liikluses eelkoige on tähtis, et sa muudaks enda ja teiste teekonna meeldivaks ja jouaks kiiresti sihtkohta. Kiirus ei tapa kedagi, vaid suutmatus oma soiduvahendit valitud tingimustes ohjeldada - see on see kurjajuur. Inimesed ja nende voimed on nii erinevad, äärmiselt ebaaus on ju koik samasse sahtlisse toppida.
                                Sa tahtsid ikka vist *ohutult öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X