320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      13.09.10 Trubetsky: Propeller müüs ennast IRLile maha Sulge

      Loe edasi...
      Keskerakonda astunud ansambli Vennaskond liige Tõnu Trubetsky kuulis mitmelt erinevalt isikult, et laupäeva öösel Rock Cafes 1980. aasta sündmusi tähistanud punkbändide kontserdil rohelised T-särgid selga tõmmanud ansambli Propeller liikmed olid kinni makstud Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) poolt.

      Legendaarsel punkaril Tõnu Trubetskyl, kes on tuntud ka kui Tony Blackplait, on siiralt kahju, et Propelleri liikmetest said IRL-i ning Juku-Kalle Raidi ajupesu-kampaania ohvrid. "Särgikampaania kavandas ja rahastas IRL makstes Juku-Kallele selle läbiviimise eest. See oli labane tellimustöö. Üsna mitu minu ja Juku-Kalle ühist tuttavat helistasid mulle ning avaldasid imestust a la "Juku-Kalle on hulluks läinud...". Algul üritas Juku-Kalle särke J.M.K.E.-le pähe määrida. Need keeldusid. Siis pakkus Juku-Kalle särke Propellerile, makstes neile selle eest, et nad särgid selga paneksid. Üks tuttav kuulis, kui nad sellest rääkisid, et IRL oli selleks raha eraldanud ja lubas neile eetriaega ETV-s ja reklaami KesKusis. Hoolimata sellest keeldus Volkonski särki selga panemast. Teised paksud põhimõttelagedad Propelleri liikmed, kes olid nagunii Keskerakonna vihkajad, tõmbasid aga rõõmuga särgid selga, tehes sellest oma juubelikontserdi peamise numbri," selgitas Trubetsky. "Kas pole naljakas ja kummaline, et inimesed, kes süüdistavad mind selles, et oleksin Keskerakonda astumise eest midagi saanud, saavad minu alatu ja alusetu laimamise eest raha ja muud meelehead ühelt teiselt erakonnalt? Puhas silmakirjalikkus!"

      Asi ei lõppenud aga sellega, nagu jutustab Trubetsky: "Siis kogunes lava ette umbes 15 IRLlasest Kojamehe Jalgpallihaigla natsi-skinheadi, kes hakkasid Propellerile näppu viskama, ülejäänud rahvas oli tuim ja leige. Kui Propeller oli lõpetanud, läks meie bändi liige Roy Strider lavale särkide-vastast kõnet pidama, tõstes kõik kolm mikrofoni enda ette. Ta rääkis, et see särkide-kampaania õhutab vihkamist ühiskonnas. Ta sai umbes minut aega kõnelda, siis tormasid Propelleri-paksud eesotsas Määritsaga lavale ja rebisid mikrofonid tema eest ära ja karjusid sinna: "Ta on keskerakondlane! Ta on keskerakondlane!" summutades niiviisi kõne. Rahvas hakkas skandeerima: "Ven-nas-kond! Ven-nas-kond!". Siis hakkasid lava ees olevad natsid lõugama ja "Pro-pel-ler!" hüüdma. Üks karjus isegi "Heil Hitler!" Ja siis tekkis selline vastastikku skandeerimine, mis moodustas sellise läbisegi lõugamise, millega ka kontsert lõppes. Selline lugu juhtus siis ööl vastu tänast," lisas Trubetsky. "Vaadates seda kirja, mis IRL Propelleri meeste särkidele lasi trükkida, tekkis küsimus, kas see erakond saab nüüd juhtnoore otse našilastelt Moskvast?"

      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Ok.
        1.) Äkki oli Peetrel kuul taskus?
        2.) Kuulivest oleks võinud Peetre päästa!

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Ok...
          See oli liiga kuri.

          Kommentaar


            Ma täpsustan, et see balanseerib seal hea maitse piiril küll ja ma ei taha kindlasti parastada ega midagi noore ja andeka inimese surma puhul.

            Kommentaar


              Algselt postitas dnb Vaata postitust
              See oli liiga kuri.
              Teema pealkirja oled ikka vaadanud?

              Kommentaar


                Vara veel.

                Kommentaar


                  I feel fucking sorry for the McCanns, Maddie being the Stig was their last hope
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Tarmo KOJAMEES Kruusimägi saates Tantsud Tähtedega!!!!! WTF WTF WTF!!!


                      "Ta oli ÄÄRMISELT üllatunud, et olin nõus osalema. Ta teab, et ma ei tantsi," räägib punkarist poliitik Kojamees (43) oma naise reaktsioonist sellele, et mees hakkab saates "Tantsud tähtedega" jalga keerutama.
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Praha on ilus linn, kas keegi võiks Tallinna pilte ka postitada?

                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Järjekordsete valimiste ajal lubab Edgar suure suuga "Mina viin töötute arvu Eestis 0%ni!" Rahvas hakkab naerma. "Tõsiselt, mu rahvas. Kui ma seda ei suuda, lahkun ma Eestist igaveseks". Lootuses Edgarist lahti saada, saavutab valimistel Edgarit edu. Juba esimesel nädalal kutsub Edgar kõik töötud kokku. Kui rahvas on kokku aetud, viiakse nad rongi peale ja saadetakse Siberisse.

                            Kirjutasin oma sõnadega ümber. Täpne sõnastus ja lausestus on meelest läinud, kui ma seda kuskilt kuulsin.

                            Kommentaar


                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X