320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      klikk! naisi vist üritusele oodata ei ole
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        www.netsoccer2.com

        Kommentaar


          Kanadas Ottawas on nn tundlikkuspolitsei kehtestanud laste jalgpalliliigas reegli, et iga võistkond, kes saavutab teise ees viie värava suuruse edu, kuulutatakse kaotajaks, et säästa kaotusseisu jäänute tundeid.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Hurraa!!! Justin Bieberil on alanud häälemurre!

            Kas pubekate iidoli, Jusin Bieberi teismelise staari staatus hakkab tasapisi seljataha jääma? Kas Bieberil on alanud kaua peljatud/oodatud HÄÄLEMURRE?

            16-aastane staar palkas endale juba möödunud aastal kalli häälespetsialisti, kelle ülesandeks oli Bieberi häälemurde periood võimalikult hilisesse ikka lükata ning jälgida, et laulja kasutaks oma häält targasti.

            Nagu kirjutab ka The News of The World, ongi tänu sellele Bieberil häälemurre võtnud seni rohkem aega, kui tema eakaaslastel.

            Elu24 on ikka no täiesti*%*&¤¤#¤*%#&#
            Siiani on oma ala parim, häälespetsialist Jan Smith (kes teinud koostööd ka Usheriga), olnud see imemees, kes andnud Bieberile igapäevaselt professionaalset nõu ning jälginud kullipilgul noorlaulja päevarežiimi, et miljoneid väärt hääl esinemiste vahepeal korralikult puhkust saaks.

            Kõigest hoolimata on märgata popstaar Bieberi vanenemismärke, sest ka oma uue albumiga püüab staarpubekas meeldida vanemale sihtrühmale kui senimaani.

            Nutke, fännid! Rõõmustage, Bieberi vihkajad!
            Nüüd on see lõpuks siiski käes!!! Tundub, et Justin Bieberil on alanud häälemurre!!!
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              olilised uudised
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                "Läks täpselt pauku sisse. Niivõrd hea start oli."
                - Lembitu Kuuse

                Kommentaar


                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Viimase posti jätkuks:
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      päris terve huumor ikkagi ei ole nii, et peaks siiski sobima siia. ka eelmise posti jätkuks sobib.

                      Kommentaar


                        Hea rahulik festari külaline.

                        Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            1) Kalev Rattuse "te olete lollid, seadus on selline" jutt autoritasudest
                            2) vastus Kalev Rattusele
                            3) Kalev Rattuse kommentaar vastusele. mingi osa minust tahab uskuda, et see on päris. et ta reageeribki delfi kommentaarides. et ta kirjutabki nii. sest see sobiks pilti, ideaalselt.

                            Kalev Rattus, kalev@eau.org, 15.02.2011 11:32
                            Kuigi see kirjatükk oleks nagu kirjutatud mulle vastamiseks, siis palun autorilt väga vabandust aga nii "kõrgel filosoofilisel tasemel" ei ole ma võimaline väitlema. Mina olen ainult juristi haridusega MTÜ Eesti Autorite Ühing palgatöötaja, kes teeb seda, mida seadus ja meie ühingu liikmed meie juhatuse kaudu on mulle ülesandeks pannud. Nii et vabandan oma küündimatus pärast.
                            Lugupidamisega Kalev Rattus
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kim Jong Il, kes on Põhja-Koreas tuntud kui Ülim Juht, Armastatud Juht, Meie Isa, Kindral, 21. Sajandi Suunda Andev Täht või Igavene President, on oma elu jooksul korda saatnud hämmastavaid imetegusid.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar




                                Lehe pealkiri on ebaterve/liiga hea ?!?!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X