320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    YOU SICK FUCK!!!
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      Lapse pepus elas väike uss ja tal oli sünnipäev. Tal oli kook ja küünlad, aga ei olnud külalisi. Pepuuss helistas hambaussile: ''Tule sünnipäevale, sa oled mu sugulane''
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        eile läks krt kiireks, aga täna kavatsen ma selle endale osta
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Heidy, haige. says:
          seal oli kirjas et laps 10 -15 tuleb võtta 1.5 tabletti (nohu puhul) aga mina võtsin 4(et kiiremini terveks saaada)

          Kommentaar




            Joller ehk Jollu võttis varem tunduvat rohkem foorumis sõna.
            nüüd on selge miks ta vaikseks on jäänud - kogu vaba aeg kulub käsitöökambris nokitsemisele

            Kommentaar


              Teeme ära, kui valite Keskerakonna!

              Kommentaar


                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                see võib küll ebaterve huumori alla käia.. samas vb on isegi terve.. k*rat..kesteab..
                Mai-Tea Vist

                Kommentaar


                  see on kõige ebatervem asi, mis siia iial postitatud

                  Kommentaar


                    isegi Ebaterve huumori viljelejate seas on mõned vaikimisi kehtivad reeglid, mida lihtsalt ei rikuta. kahjuks suudab ühiskond ikka aeg-ajalt toota isendeid, kelle väärastumise tase tekitab õudu ka elupõliste pervertide ja sadistide seas. on üüratult ebameeldiv tõdeda, et üks neist on leidnud tee meie foorumisse, jättes oma postitusega jäleda märgi paljude foorumlaste hinge. paluksin administraatoritel Circa postitus kustutada, kasutaja bännida ning tema tegevuse kohta KaPo'le avaldus esitada.

                    aitäh!
                    Jack of all trades, Master of nuns

                    Kommentaar


                      täitsa vahva multikas oli ju
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                        isegi Ebaterve huumori viljelejate seas on mõned vaikimisi kehtivad reeglid, mida lihtsalt ei rikuta. kahjuks suudab ühiskond ikka aeg-ajalt toota isendeid, kelle väärastumise tase tekitab õudu ka elupõliste pervertide ja sadistide seas. on üüratult ebameeldiv tõdeda, et üks neist on leidnud tee meie foorumisse, jättes oma postitusega jäleda märgi paljude foorumlaste hinge. paluksin administraatoritel Circa postitus kustutada, kasutaja bännida ning tema tegevuse kohta KaPo'le avaldus esitada.

                        aitäh!

                        Wtf (tuntud ka what the f*ck? )

                        Mina, kui tüüpiline teismeline,tahtsin ainult avaldada oma arvamust antud kontekstis siis ebaterve huumori rubriigis, enda kogemuste najal tuginedes, kui armas ja samas ka erutav võib olla üks multifilm. Kas sina ei tahaks ennast samastada ronaldinjuga? kas sa oled külm nagu kivi ?

                        pöörduksin administraatorite poole lausega: Me elame vabal maal. Meie õigus on enda arvamust avaldada. Ka siis, kui see on äärmiselt haige ja nilbe. (alati saab inimesi viia vaimuhaiglasse). rohkem aitäh kui see eelmine
                        Mai-Tea Vist

                        Kommentaar


                          Aga see on liiga haige ja liiga nilbe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Britu Vaata postitust
                            Aga see on liiga haige ja liiga nilbe.
                            pakin asjad ja ootan, et keegi järele tuleks.
                            Mai-Tea Vist

                            Kommentaar


                              maybe it's been here before http://www.filecabi.net/video/office-stuff.html
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Jack of all trades, Master of nuns

                                Kommentaar

                                Working...
                                X