320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2006. aastal tulid ka mõned plaadid välja

    The Knife - Silent Shout

    Rootsi duo, kes sai suurema kuulsuse eelmisel aastal, kui Jose Gonzalez nende Heartbeatsi kaverdas. Knife oli eelmistel plaatidel selline natuke kesisem electroclashi punt, kus asi jättis sageli üsna lihtsa ja odava mulje, kuid uus plaat on mõneti parem. Taustad on juba üsna nauditavad ning vokaal on ka kammitsetum (kui see just hea on)

    Belle and Sebastian - Life Pursuit

    Uus plaat on taas tasemel (õnneks), minu hilisteismeea absoluutne lemmikbänd pani kahe viimase plaadiga pehmelt öeldes pange ning vahepeal olin nad juba nö. maha kandnud. Õnneks on uus plaat taas samasugune lihtne ja armas nagu If You Feeling Sinister oli. Esmalt jäi kõrva Another Sunny Day nimeline plaat, mis toob oma naiivsuses mõnusa naeratuse näole.

    Boris - Pink

    Mulle pole juba VÄGA pikka aega selline higine ja mehelik rokk meeldinud, kuid Borisi plaadil pole viga. Isegi ütleks, et on väga hea teine. Jaapani rock, mis meenutab omal moel Motörheadi ja teisel moel Hellsingi animesarja superhead OST-d. Muusika on üsnagi lärmi sisse mattunud, kitarre ei piinata ning ka vokaal on mõnus. s.t. et ei saa sõnadest aru ning tavapärane roki banaalsus ei hakka häirima.

    joanna Newsom - Ys

    Kuskilt USA avarustest tuli üks kena neiu nimega Joanna, kes mängib hästi harfi, klaverit ning oskab lisaks laulda ka. Üks viimase aasta parimaid näiteid nö. singer/songwriteri kategooriast. Üsnagi ebamaine, kuid samas lihtne helipilt ja värk ja nii.

    Hold Steady - Boys and Girls in America

    Plaat, millest ma tükk aega kuidagi aru ei saanud. Kuni kõrva jäi Chillout Tenti nimeline lugulaul ning sealt edasi hakkas ka muidu plaat üsna meeldima. Samas jääb mingi osa plaadist endiselt mulle tabamatuks. Üsnagi juustune kitarr ning küündimatu vokaal vaheldub tõeliselt armsate viisijuppidega. Mine võta nüüd kinnni :S

    Polysics - Now Is The Time

    Ossanugis, kui ma seda bändi esimest korda kuulsin, siis vajus suu täiesti lahti. Jaapanlaste hüperaktiivne j-pop/electro/jne. Viimase aasta kindlalt kõige parem leid ning täiesti suurepärane peo- ja tänaval käimise muusika. Samas mõni vanem plaat on isegi veel parem. Superlaul on muidugi Electric Surfin Go, Go. Siis veel NEw Wave Jacket, Baby BIAS jne jne

    My Robot Friend - Dial 0

    Esitaja, mis jäi algul kõrva üsna amoraalse lauluga "Swallow". Viimase aasta electroclashi üks parimaid plaate. Tulevad NY-st ning laul koostöös Antonyga (see, kes enamasti koos The Johnsonsiga figureerib) "One More Try" on kindlasti väärt, et kasvõi korraks seda kuulata.

    Be Your Own pet - Be Your Own Pet

    KAntripealinnast Nashville'st tulev garaažipungibänd. Kõik bändiliikmed peaksid olema mingite kuulsate muusikute võsukesed, kuid minu jaoks nende sugupuu küll midagi tarka ei valgustand. Enivei on selline tore ja pretentsioonitu plaat, mida kuulata koristamise kõrvale. Täis energiat ning toreda neiu jõulist lauluhäält, mis ongi tegelikult kogu bändi parimaks küljeks.

    Cansei de Ser Sex

    Plaadi nime praegu ei mäleta. Ansambel on Brasiiliast, tähendab Väsinud olemast seksikas ning teeb elektrorokki, mis on üsna popiks saand viimasel ajal. Bändi puhul on huvitavaks see, et sai kuulsaks interneti kaudu, nagu näiteks ka Arctic Monkeys. Plaat on natuke ebaühtlane, kuid näiteks Alala ja Meeting Paris Hilton on kuulamist väärt igaljuhul.

    Praegu rohkem ei viitsi. aga eks ma lsian veel.

    Kommentaar


      Knife plaat on tõepoolest tore. Sel aastal tegid täitsa head plaadid ka Kasabian, Morrissey, Mekon, Placebo ja Dresden Dolls. vähemalt need tulevad kohe külmalt meelde.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        Knife plaat on tõepoolest tore. Sel aastal tegid täitsa head plaadid ka Kasabian, Morrissey, Mekon, Placebo ja Dresden Dolls. vähemalt need tulevad kohe külmalt meelde.
        Morrissey oli pettumus. Dresden Dolls oli hea. Mekoniga pole erilist emotsiooni meelde jäänud. On olemas, aga pole väga kuulanud.

        Kommentaar


          miks Tormentors'it halvaks plaadiks peetakse? esiteks press, siis pööbel ja lõpuks veel sina ka Brutus. kuuleke uuesti, see on tegelikult hea. kasvõi juba You Have Killed Me on nii hea lugu, et päästaks ka oluliselt halvema plaadi.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            miks Tormentors'it halvaks plaadiks peetakse? esiteks press, siis pööbel ja lõpuks veel sina ka Brutus. kuuleke uuesti, see on tegelikult hea. kasvõi juba You Have Killed Me on nii hea lugu, et päästaks ka oluliselt halvema plaadi.
            no ta on homo nüüd ju. öööökkkkk.

            Kommentaar


              ta on vähemalt tsölibaadist väljas. ja tal on girlfriend ka. ja ta kolis sealt rõvedast Manchesterist ilusasse Rooma. ta peab tore inimene olema.
              Jack of all trades, Master of nuns

              Kommentaar


                Vaatan, et dannari nimetatud albumid figureerivad ka pitchforki top 50-s, lausa kõrgel. Ei tea, mis sellest peaks järeldama?
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Järeldada võib seda, et ma kasutasin pitchforki meeldetuletuseks, et mis sel aastal siis toredat oli. Sest ma tõmban muusikat üldiselt Boomkati ja Pitchfroki soovituste järgi.

                  Kommentaar


                    ja muide. eile seda TOP 50-t lapates jäi silma üks selline plaat nagu Lily Alleni mingi asi. Mida ma pean tunnistama, polnud varem kuulama sattunud. Igatahes viimase 24 tunni jooksul on see saanud meeletult playsid (häbenen).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      ja muide. eile seda TOP 50-t lapates jäi silma üks selline plaat nagu Lily Alleni mingi asi. Mida ma pean tunnistama, polnud varem kuulama sattunud. Igatahes viimase 24 tunni jooksul on see saanud meeletult playsid (häbenen).
                      ja häbened põhjendatult. tegemist on teismelistele tüdrukutele suunatud suhteprobleemidest ülesaamise muusikaga. ok-ok, seal on paar head lugu, aga ühe sama teema pidev kordumine igas järgnevas loos teeb tema meeletult mängimise võimatuks. saa üle, dannar.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Sääsed's profile including the latest music, albums, songs, music videos and more updates.

                        Kommentaar


                          Twinkle twinkle little star, how I wonder what you are...

                          HAAA!

                          Jõulud on rahulik ja rõõmus aeg. Tegin linti ühe teemakohase loo, millel nimeks "Mazziapaatia". Esitajaks mazz ja biidi autoriks mu kallis väikevennas OMFH.

                          Mazziapaatia

                          Kuna flow hakkab minu arvates juba vaikselt paika minema, siis kuulake ja andke teada, mis arvate. Kvaliteeti ärge tähele pange...

                          Kommentaar


                            imho on päris korralik kraam. ja flow koha pealt on sul ka üpriski õigus

                            ainult et sisuline pool tahaks nagu veidi lihvimist (kuigi see muidugi minu subjektiivne arvamus). ehk siis veits sügavamaid mõtteid või midagi sellist nagu noh onju. a muidu bueno.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              ja biidi autoriks mu kallis väikevennas OMFH.

                              Mazziapaatia
                              Mul tekkis selline küsimus, et kas su pseudot peaks hääldama mass? Inimmass või keharaskus või ... ?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Mul tekkis selline küsimus, et kas su pseudot peaks hääldama mass? Inimmass või keharaskus või ... ?
                                Ise ütlen pigem mass, aga sõbrad ütlevad igat võimalikku moodi: mazz, mass, mats või mis iganes. Totaalselt ükskõik ühesõnaga.

                                ainult et sisuline pool tahaks nagu veidi lihvimist (kuigi see muidugi minu subjektiivne arvamus). ehk siis veits sügavamaid mõtteid või midagi sellist nagu noh onju. a muidu bueno.
                                Tegelt teist nii lühikest ja puhtalt emotsioonidel põhinevat lugu annab mult otsida. See lihtsalt läks biidiga kenasti kokku. Sellegippolest ref meeldis mulle ka sisu poolest väga:

                                apaatia on relv enesekaitseks
                                apaatia on raev sunnitud vaikseks
                                apaatia on kaan, kes tapab mu närve
                                apaatia on kaev, kuhu sisse ma kärvan

                                Aga tänks eniveis tagasiside eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X